Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂


Lagoona to świetnie, że wszystko się udało. Jeszcze raz wielkie GRATULACJE i NAJLEPSZE ŻYCZENIA ŻONKO SWOJEGO MĘŻA!!!



nusia27 napisał(a):
Justyna dolaczam do twojego przeprowadzkowego klubu 🙂 pokoj tonie w workach i pudlach 🙂
Zamiast współczuć to powiem, że bardzo się cieszę. Ty pewnie też bo niby to męczące i w ogóle ale ile radochy 🙂


Wesa urodzinowe buziaczki dla Majeczki 🙂[URL=http://img808.imageshack.us/i/imagescam2e82b.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/8748/imagescam2e82b.jpg[/IMG][/URL]


Idę upiec sobie fileta z indyka na kanapeczki i podszykować obiadek 😉 Ostatnio jak wstaję wcześniej to wszystko działam z rańca a potem mam całe popołudnie na obijanie się (albo pakowanie 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue ciesze sie ze wszytsko sie udalo dl mnie pierwsze dni byly takie nie samowite nic do mnie nie docieralo dopiero jak odebralam dowod 😁 uwierzylam


Wesa wszytskiego najlepszego dla twojej corci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja lece zjesc snaidanko i naszykowac obiadek na pozniej zeby byl gotowy tylko do wstawienia na gaz bo dzien jakos sie zapowiada jade do mamy tesc mnie odwozi 😁 ale to tak mysle po poludni jak meza odeleguje do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pamiętam nasz slub. Jakby to było dziś. Po ślubie w kościele miał być tylko w knajpie obiad dla tych naszych 40 osób. Zrobiła się porządna imprezka. Obsługa tej knajpy zgodziła się za dodatkowe pieniądze zostać dłużej. Świadek z innymi facetami skoczyli do sklepu obok (nie byliśmy przygotowani na alkohol na prawie całą noc- miał być obiad i posiedzenie po nim 😉). Muza, nasi przyjaciele i rodzina. Cudownie to wspominam. Do domu wróciliśmy nad ranem to jeszcze ze świadkami przejrzeliśmy prezenty, kartki z życzeniami a jak się położyliśmy to z żalu, że to już się skończyło obejrzeliśmy z Miśkiem jedną z kaset z nagraniem całego "zamieszania". Wtedy płakałam ze wzruszenia i teraz za każdym razem łzy mi stają w oczach 🙂 Na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas śniegu niet. Coś tam w nocy chyba spadło ale teraz już tego nie widać choć zimno jak diabli a za oknem tak jasno, zimowo jak w "Pojutrze" 😲 Jakby nadchodził straszny mróz 😠
Spadamy na zakupy meblowe. Dziś za cel stół i krzesła do jadalnej części kuchni/salonu

Miłej soboty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to duzo, u nas biało ale tak tylko troszke śniegu, ale dziedek Maję i tak na sanki wziął, w ogrodzie na trawie troche śniegu i śmigali, cieszyła sie moja myszka ze hoho.

dzis w nocy miałam takie (nie za mocne) bóle w pachwinach i promieniowały na kręgosłup. takie kłucia. Cos jakby przy porodzie tylko słabiutko ale odczuwalnie. Od rana jest to samo tak mnie coś na dole ciągnie. mam nadzieje ze wszystko jest ok i ze to normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja juz po zakupach, wyrwalismy sie z mężem z rana
kupiłam nawet kurtke na zime , chociaz nie nie mialam w planach, ale mężowi sie spodobała no i mi tez i wzielismy ją, fajna jest 🤪
a teraz siedze przed komputerem a mężuś gotuje biały barszczyk 😜
Moja malutka daje sie dzis we znaki - nareszcie, miała chyba ciche dni 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...