Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusia a mają tam u was usg dla maluchów? Najlepiej jakbyście zrobili jej usg jamy brzusznej dzięki czemu zobaczycie czy ma refluks 🙂

Daria, Ty na prawdę powinnaś być lekarzem 😜


Wystarczy mi pedagogika 😁 Kolo ja mam obcykane wszystko na temat refluksu, wymiotów i ulewań, bo moja robiła tak samo z wyjątkiem wymiotów. A ulewać to ulewała non stop. No i chciałam iść na to usg kompleksowe dla niemowląt badają usg mózgowia, jamy brzusznej i bioderek, ale zapisy są od 18marca, a mojej ciemiączko dosyć mocniej zarosło, a na usg bioderek już byłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusia a mają tam u was usg dla maluchów? Najlepiej jakbyście zrobili jej usg jamy brzusznej dzięki czemu zobaczycie czy ma refluks 🙂

Daria, Ty na prawdę powinnaś być lekarzem 😜


Wystarczy mi pedagogika 😁 Kolo ja mam obcykane wszystko na temat refluksu, wymiotów i ulewań, bo moja robiła tak samo z wyjątkiem wymiotów. A ulewać to ulewała non stop. No i chciałam iść na to usg kompleksowe dla niemowląt badają usg mózgowia, jamy brzusznej i bioderek, ale zapisy są od 18marca, a mojej ciemiączko dosyć mocniej zarosło, a na usg bioderek już byłam.

hehe no coś w tym kierunku w każdym razie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
weszłam teraz na inne siatki centylowe i padniesz! Waga 5kg i wiek 2mieś. = 50centyl 🤪

no właśnie... ja też miałam tak że inna siatka to inaczej pokazuje ;/


Mi już odbija na pkt siatek centylowych, a patrzyłaś na siatki centylowe w książeczce? 🙂 chyba ołówkiem zacznę sobie zaznaczać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
weszłam teraz na inne siatki centylowe i padniesz! Waga 5kg i wiek 2mieś. = 50centyl 🤪

no właśnie... ja też miałam tak że inna siatka to inaczej pokazuje ;/


Mi już odbija na pkt siatek centylowych, a patrzyłaś na siatki centylowe w książeczce? 🙂 chyba ołówkiem zacznę sobie zaznaczać 😁

no to nie jest głupi pomysł 😜 w książeczce mi wychodzi około 35centyla, wzrost powyżej 97 😜 i główka 90 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodkie zdjęcie!! 🙂 Też moją nagą zrobię 😁 Ja nie wiem ile moja ma,. twoją mierzyli po kawałku czy nóżkę wyprostowali? mam ochotę moją zmierzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kurcze dziewczyny nie wrzucajcie golasów na forum
bo się jeszcze jakiś pedofil przypałęta

Blue dawaj fote bo wiesz że się boję że mozesz być pedofilem 😜 🤪


Haha! Tak kocham malutkie, słodkie dziewczynki 😜 Honoratka a co pedofil zrobi z takim zdjęciem? Kolo nasze dziewuchy są chude, a za to wysoko główki trzymają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kurcze dziewczyny nie wrzucajcie golasów na forum
bo się jeszcze jakiś pedofil przypałęta

Blue dawaj fote bo wiesz że się boję że mozesz być pedofilem 😜 🤪


Haha! Tak kocham malutkie, słodkie dziewczynki 😜 Honoratka a co pedofil zrobi z takim zdjęciem? Kolo nasze dziewuchy są chude, a za to wysoko główki trzymają 😉

silne te nasze chudziny 😉 Adam jest ode mnie chudszy i łatwiej mu wchodzić na trzecie piętro niż mi więc i chudszej Judycte jest łatwiej trzymać główkę niż gdyby była grubsza 😜 hahaha jaka filozofia ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo, ale one głowy mają na 90centylu 😁 to takie chude ciałko musi unieść taką "głowę" hehe 🙂 Ważyłam ją przed jedzeniem prawie całą nagą miała tylko cienkie body i wyszło, że waży 5040g 😁 Sukces! Aha i o 17 zjadła 60ml, a o 19 - 120ml!! ostatni raz 120ml zjadła z 2tyg. temu 😜 to mleko chyba jej żołądek rozpycha, bo jak się budzi to jest strasznie zła i głodna. Tak jak pisała Ela podaję Bebilon AR i skutkuje w 100% jestem z niego naprawdę zadowolona. Myślałam, że to tylko kolejna komercha jakich wiele i że to nic nie pomoże, ale czytałam właśnie opinie na temat bebilona i każdy mówił, że to mleko jest ok. no i mają rację, mała ma normalne kupy 🙂 no i Nusia nadal mieszam to mleko tzn. bebilon zwykły z bebilonem ar, na pewno tak będę robić do końca puszki. A co później to się zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia u mnie koszmarem była zmiana pieluszki czy czegokolwiek tuż po jedzeniu od razu ulewała i to spore ilości, teraz mogę robić co chce nic nie uleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kurcze dziewczyny nie wrzucajcie golasów na forum
bo się jeszcze jakiś pedofil przypałęta

Blue dawaj fote bo wiesz że się boję że mozesz być pedofilem 😜 🤪


Haha! Tak kocham malutkie, słodkie dziewczynki 😜 Honoratka a co pedofil zrobi z takim zdjęciem? Kolo nasze dziewuchy są chude, a za to wysoko główki trzymają 😉

dziewczyny, ja poważnie
wszędzie gadają o bezpieczeństwie w internecie, żeby dzieci nie fotografować itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kurcze dziewczyny nie wrzucajcie golasów na forum
bo się jeszcze jakiś pedofil przypałęta

Blue dawaj fote bo wiesz że się boję że mozesz być pedofilem 😜 🤪


Haha! Tak kocham malutkie, słodkie dziewczynki 😜 Honoratka a co pedofil zrobi z takim zdjęciem? Kolo nasze dziewuchy są chude, a za to wysoko główki trzymają 😉

dziewczyny, ja poważnie
wszędzie gadają o bezpieczeństwie w internecie, żeby dzieci nie fotografować itp


Honoratka to równie dobrze żadnego zdjęcia by nie można było dać, bo pedofila może kręcić ładna buzia dziecka 🙂 dzieci, które atakują też nie chodzą nago po ulicy, są ubrane a jednak dokonują aktu przemocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...