Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie duże dzieciaczki :d moja wygląda jak kruszyna 😜 a te buciki to kiedy zakładacie do wyjścia czy co? bo ja też mam takie, ale nie zakładałam jeszcze nigdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Youmit ale przystojniaczek 🙂 My też śpimy przy lampce odkąd jest Natalka. A jak z kolkami u Waszych brzdąców? jest już lepiej? Moje słoneczko cały dzień puszcza bączki i brzuszek już jej nie męczy.
Powiedzcie mi jak Wy to robicie że tak często tu zaglądacie? Mnie całkowicie pochłania dom i dziecko, także zaglądam tylko z doskoku i czasem nawet nie zdążę przeczytać co tutaj słychać. Mój mąż jak zobaczył ile tu wpisów to zapytał czy Wy na pewno macie małe dzieci hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkaslask napisał(a):
Youmit ale przystojniaczek 🙂 My też śpimy przy lampce odkąd jest Natalka. A jak z kolkami u Waszych brzdąców? jest już lepiej? Moje słoneczko cały dzień puszcza bączki i brzuszek już jej nie męczy.
Powiedzcie mi jak Wy to robicie że tak często tu zaglądacie? Mnie całkowicie pochłania dom i dziecko, także zaglądam tylko z doskoku i czasem nawet nie zdążę przeczytać co tutaj słychać. Mój mąż jak zobaczył ile tu wpisów to zapytał czy Wy na pewno macie małe dzieci hahaha


Ja mam bezobsługowe dziecko je i śpi (dlatego mam czas) 😁 czasami marudzi, ale walczę z jej fochami. Kolek nigdy nie miała, wzdęć nie miała od wielu tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dzieczynki milka mój mial kolki darl sie poł wieczoru codzienn i dala mi pani doktor nutramigen i juz na drugi dzien była zmiena a teraz juz wogule nie płacze 🙂 a ja dzisiaj ugotowalam juz fasolke po bretonsku na obiad pyszna mi wyszła 🙂Byłąm na spacerku przed chwila ale wiatr zimny jest 😞A co do lampki to ja nigdy nie wlaczalam na noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski
ja tez nigdy nie zostawie dziecka samego w domu,nie wybaczylabym sobie jakby cos sie stalo. moja mala tez nie ma kolek - dzieki Bogu, a lampka swieci sie w pokoju caly czas, jakos boje sie spac z nia po ciemku, jeszcze pare tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilysmy od lekarza i oczywiscie wspanialay angol powiedzial ze niektore dzieci tak maja z wymiotowaniem i poki przybiera na wadze to mam sie nie przejmowac i przeczekac - buahahah 😜 czekam teraz na to mleko AR i modle sie by pomoglo...
a i mala wazy 5780 🙂
blue wstaw linka do siatek centylowych raz jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ma roboty ze hoho w domu przy dwójce dzieci, ale nie wytrzymałabym gdybym nie zajrzała na nasze forum, już tak sie do was przywiązałam, tutaj normalnie moj drugi dom hihi 🙂

I dalej czekam na foto mojej ukochanej Blue 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Kasiu jakie kochane chłopaki, usmiechnięci aż miło.
Powiedz mi takie łózeczko turystyczne jak ty masz dla Patryczka sie sprawdza???? Bardzo ładnie wygląda 🙂

jestem z niego zadowolona, ma wibracje i można z niego zrobić bujaczek bo ma płozy do bujania, dla Marcela miałam drewniane ale mimo ochraniaczy zawsze stukał się głową o szczebelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny...w koncu sie pojawiam 🙂
mialam klopoty z kompem, wrocilam czesciowo do pracy ,w domu to w domu,ale pracuje co czas zabiera no i zajmue sie swoim hobby... 🙂
na NK widze ze wasze dzieciaczki zdrowe i slicznie rosna-to cieszy 🙂
moja ma od 2 dni klopoty z zalatwieniem,,robi kupcie raz dziennie ! to chyba przymalo....jeszcze dzis ja poobserwuje i jutro pojde do lekarza.hmmm

powiedzcie,,jak z waszymi kg-amami ,mi zostalo jeszcze 5,5 do zrzutu,,,jakos ciezko jak cholera 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂hej Femmka!!!
Mój mały tez tylko raz dziennie robi kupke. i nic mu nie jest, brzuszek nie boli. A kg zostało mi 2 do mojej wagi 🙂 Mam nadzieje ze jak sie zrobi ciepło i bede latac po dworzez dszieciakami to samo zleci 🙂
Mama zmusiła mnie do przerwania diety bo byłam słaba i kreciło mi sie w głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
femmka napisał(a):
no Klarcie tez brzuszek nie boli, bo jest zadowolonym i radosnym dzieckiem,,,,,,,,,,czyli to normalne w tym wieku ?

moja robi kupkę raz na 2-3 dni, także to jest całkiem normalne. Jak tylko ją brzuszek nie boli a kupka ma normalną konsystencję to jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze podwojne wazne pytanie

1. do kiedy w auto-siedzonku dzieci potrzebuja te dodtkowa ochrone dla niemowlat?
2.od kiedy mozna zaczac podawac jakies jedzonko dodatkowe i co sie podaje ??

kurcze, jaka ja zielona! a bez tego forum to juz w ogole ...szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
femka podziwiam cie ze pracujesz 🤪

dziewczyny wstawcie prosze zdjecie tego podniesienia w lozeczku bo nie wiem czy dobrze robie 🙂

blue nie wiem ile ona wymiotuje. jak spi to w cale. najwiecej jak sie rusza albo napina. ale je tez duzo. np teraz wypila 150 i jeszcze cycka chciala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...