Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w szale, że miała czkawkę przekręciła się na bok i złapała się łóżka 😁 bo szczeble mam zasłonięte.

1 raz w życiu tak się śmiała, aż się zszokowałam, bo to zupełnie inny śmiech niż dotychczas.
http://img402.imageshack.us/i/kol.mp4/ Jak zwykle musiałam mówić idiotycznie do niej hahah 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja ide w tą sobote na weselicho to sobie poszaleje i moze pierwszy raz od chyba 5 lat sie napije 🙂
a za dwa miesiące wyjedziemy na wesele do kuzynki , koło Zakopanego i tam spedzimy 4 dni.dzieci zostana z Babcią, marzy mi sie taki wyjazd tylko we dwoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Ja ide w tą sobote na weselicho to sobie poszaleje i moze pierwszy raz od chyba 5 lat sie napije 🙂
a za dwa miesiące wyjedziemy na wesele do kuzynki , koło Zakopanego i tam spedzimy 4 dni.dzieci zostana z Babcią, marzy mi sie taki wyjazd tylko we dwoje 🙂


Mi też się marzy, ale nic z tego. Tutaj nikt nie przyjedzie na dłuższy okres czasu także mogę jedynie palcem po mapie. Nigdzie razem jeszcze nie byliśmy w żadnym sklepie, pubie, kinie itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej moje pisareczki ale wy się rozpisałyście 🙂
u mnie przez święta piękna pogoda i dzisiaj super 🙂
mój Patryk wczoraj przespał cały dzień tylko budził się do jedzenia, ale jeżeli chodzi o podnoszenie główki to dalej lipa nie chce, ale tak jak pisałam wam wcześniej to dostałam skierowanie do poradni wczesnego usprawniania bo już powinien podnosić główkę jak złapie się go za rączki a mu głowa leci jakby miał za ciężką i zauważyłam że lewą rękę ma sztywną i nie chce wyprostować 😞
i coś dla miłośniczki mojego synka 🙂 Blue właśnie Marcelek tak mi przed chwilą zasnął 🙂 na parapecie na oknie 🙂
[URL=http://img27.imageshack.us/i/zdjcie340c.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5054/zdjcie340c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Smieje sie slicznie, a spróbuj jej nóżke jej do buzi wkładac, mój sie wtedy tak smieje ze szok.


i widziałam Twoich włosów kawałek, wow postep.


Buahaha a co chcesz później palec? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu on jest cudowny 🤪 agent normalnie!! Hihi! Kurcze fajnie, że masz go już takiego dużego, zazdroszczę Ci. Co do małego to się nie martw tak go wytrenują, że zacznie najszybciej z naszych dzieci wszystko robić. Czytałam właśnie o rehabilitacjach, że bardzo mocno działają na dzieci i potem one wszystko szybciej robią, bo mają dobrze mięśnie wyćwiczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Ja ide w tą sobote na weselicho to sobie poszaleje i moze pierwszy raz od chyba 5 lat sie napije 🙂
a za dwa miesiące wyjedziemy na wesele do kuzynki , koło Zakopanego i tam spedzimy 4 dni.dzieci zostana z Babcią, marzy mi sie taki wyjazd tylko we dwoje 🙂

ja dzisiaj dostałam zaproszenie na ślub mojej kuzynki 21maja ale mogę sobie pomarzyć bo to jest 300km ode mnie a Patryka nie zostawię bo on dalej jedzie tylko na cycku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kasiu on jest cudowny 🤪 agent normalnie!! Hihi! Kurcze fajnie, że masz go już takiego dużego, zazdroszczę Ci. Co do małego to się nie martw tak go wytrenują, że zacznie najszybciej z naszych dzieci wszystko robić. Czytałam właśnie o rehabilitacjach, że bardzo mocno działają na dzieci i potem one wszystko szybciej robią, bo mają dobrze mięśnie wyćwiczone.

Marcel był dwa razy rehabilitowany ale mogłam z nim codziennie dochodzić do szpitala a teraz nie można dochodzić i każą leżeć 2 tyg w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa stopy nie wkładałam, ona jest za sztywna na takie coś (chyba) bodajże w 5mieś. dzieci same sobie wkładają pyty do ust i ssą duży palec od nogi. Fu! Ale mi krzyczy teraz no masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam wesele w ta sobote w Nowym Saczu 500 km stad 🙂 I jedziemy z chlopakami i piotrka siostra z dziecmi.Raz my zostaniemy z dziecmi raz oni i zostajemy do nastepnej soboty.Na tydzien juz zarezerwowany hotel mamy.W razie zlej pogody mamy w hotelu spa basen wiec żle nie bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
ja tez mam wesele w ta sobote w Nowym Saczu 500 km stad 🙂 I jedziemy z chlopakami i piotrka siostra z dziecmi.Raz my zostaniemy z dziecmi raz oni i zostajemy do nastepnej soboty.Na tydzien juz zarezerwowany hotel mamy.W razie zlej pogody mamy w hotelu spa basen wiec żle nie bedzie 🙂

no to zazdroszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
Blue a ty masz dzisiaj urodziny czy już miałaś? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i chyba jeszcze Kolo to i tobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
a i widziałam zdjęcia na NK z chrzcin u Gosi i Justyny, ślicznie dziewczyny 🙂


Dzięki 🙂 ja 24, Kolo 25 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
Blue a ty masz dzisiaj urodziny czy już miałaś? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i chyba jeszcze Kolo to i tobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
a i widziałam zdjęcia na NK z chrzcin u Gosi i Justyny, ślicznie dziewczyny 🙂


Dzięki 🙂 ja 24, Kolo 25 🙂

stare dupy z Was 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
Blue a ty masz dzisiaj urodziny czy już miałaś? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i chyba jeszcze Kolo to i tobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
a i widziałam zdjęcia na NK z chrzcin u Gosi i Justyny, ślicznie dziewczyny 🙂


Dzięki 🙂 ja 24, Kolo 25 🙂

stare dupy z Was 🤪 😜


Ale kwietnia hihi, ja mam teraz 24l a Kolo chyba 20? albo 21 nie wiem.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youmit wkleję fotki małej jak dam radę jakieś ładne zrobić. Dzisiaj na głodnego ją ważyłam i nadal waży 6kg czyli faktycznie tyle już waży. To od ostatniego ważenia przytyła 700g za 2dni minie mieś. to teraz nie wiem o co im chodzi w artykułach, że dzieci po 4mieś. tyją po 500g czy od 4mieś.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
Blue a ty masz dzisiaj urodziny czy już miałaś? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i chyba jeszcze Kolo to i tobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
a i widziałam zdjęcia na NK z chrzcin u Gosi i Justyny, ślicznie dziewczyny 🙂


Dzięki 🙂 ja 24, Kolo 25 🙂

stare dupy z Was 🤪 😜


Ale kwietnia hihi, ja mam teraz 24l a Kolo chyba 20? albo 21 nie wiem.. 😉

🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hhe wszystkie tu takie młode laski, chyba ja, Youmit, Asia, 2 Asia i Justyna jesteśmy najstarsze:P
moja się obudziła i tak radośnie sobie krzyczy, a jak na nią patrzę to się śmieje i jeszcze głośniej, a wygląda jakby skumała że coś nowego robi intonując głos na różne sposoby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
hhe wszystkie tu takie młode laski, chyba ja, Youmit, Asia, 2 Asia i Justyna jesteśmy najstarsze:P
moja się obudziła i tak radośnie sobie krzyczy, a jak na nią patrzę to się śmieje i jeszcze głośniej, a wygląda jakby skumała że coś nowego robi intonując głos na różne sposoby 🙂

ja mam 26 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
hhe wszystkie tu takie młode laski, chyba ja, Youmit, Asia, 2 Asia i Justyna jesteśmy najstarsze:P
moja się obudziła i tak radośnie sobie krzyczy, a jak na nią patrzę to się śmieje i jeszcze głośniej, a wygląda jakby skumała że coś nowego robi intonując głos na różne sposoby 🙂


Oj tam gadasz 🤪 to kiedy planujecie 2? Ja na 10000000% przed 30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
ja mam 28 🙃 więc drugie jak bedę miała jakieś 31-32l 🙃
aaa no i jeszcze Nusia i Femmka są stare 😜


Jaka szczerość haha! Trza było zacząć wcześniej starucho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiaj ma inwentaryzację ostatnim razem wrócił ok. 4 nad ranem, ciekawe ile teraz mu to zajmie.. Będę sama w domu buu! Mała wreszcie zasnęła. Robię sobie ziemniaki opiekane w piekarniku i pójdę oglądać tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...