Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jak moja dojdzie do 7kg to zmieniam na 4 jeśli chodzi o Dadę, bo dla mnie to one już się robią przyciasnawe a ja lubię jak ona ma dużooooo luzu 🙂 a one są chyba od 7-15kg jakoś tak 🙂 zawsze zmieniałam pampersy jak osiągała min. większych 😁 taka moja schiza.

Wesa nie wiem czy pamiętasz ten filmik jak jej dmuchałam po brzuszku i ona się śmiała tak inaczej zupełnie, no to ona tak inaczej się śmieje rzadko tylko i wyłącznie jak ma dobry humor, a tak jak Twój Bartek to częściej się śmieje.

O ten śmiech mi chodzi: http://tinypic.com/player.php?v=10ynq6v&s=7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w ten sposób się śmiała jak ją zaczęłam kiedyś bujać na rękach, jak chciałam jej klatkę zmierzyć, jak smarowałam jej pod nosem i sama z siebie jak jest naprawdę pobudzona 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę się zważyć będzie chwila prawdy czy przytyłam czy schudłam, a teraz wcinam chipsy 🙃 oj już widzę te -7kg do lata chyba przybędzie mi kolejne 7 haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
moja ma wiecznie mokre stopy 🙂 do tego stopnia ze skarpetki sa przemoczone 😜


A moja plecy 😉 jak śpi pod kołdrą w samych body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Blue smieje sie tak jak każde dziecko, podobnie jak Bartoszek na tym filmiku hihi ja tam nie słysze wielkiej różnicy tylko ze głosik inny i dlatego 🙂


Możliwe, że to kwestia głosu, ale wg mnie to trochę inaczej, albo moja głośniej się śmieje nie wiem.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Bartosz zjadł 70 ml i spi 🙂 czyli od nocnego karmienia(180 ml) przez 7,5 godziny zjadł tylko 90 ml 🙂


A moja po 6 zjadła 120 i o 10 - 150ml , ale robiła przerwy, bo ciekawszy był "świat" niż picie mleka. Jak da radę jeszcze 3 razy wypić po 150 to będzie mieć 720ml czyli tyle ile powinna, chociaż mleko robię bez kleiku i nie daję stałych posiłków no trudno, kiedyś żłopała mleko 150-180 z 2 łyżkami kleiku, a teraz ledwo co pije bez 😁 ale na pewno 2 ostatnie karmienia dam z kleikiem, bo ona nie chce pić wody, a on przynajmniej rozrzedza kupę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa a nie idzie go przymusić do picia? bo ja z moją zawsze próbuję walczyć te 5-10min by cokolwiek wypiła, bo jakbym tego nie zrobiła to ona by piła po 20ml co kilka godz. jak ma te swoje schizy. Ostatnio potrafiła pić 60ml i po 5godz. nadal nie chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
ja dzisiaj się opiekuję dwójką dzieciaków(Judyta i Adaś 😜)
Adam od wczoraj ma gorączkę powyżej 38 i idzie niedługo do lekarza po L4 😉 chociaż trochę z nami pobędzie 😉 na szczęście jak jest chory to potrafi sam się sobą zająć i nie trzeba przy nim skakać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
ale mnie dzisiaj z pogoda w bambuko zrobili. mialo byc slonce, zrobilam 2 pralki a u sie deszcz zapowiada i utknelam z praniem w domu 🤪

no to pięknie 😉 u nas rano wyglądało że będzie śliczna pogoda a tu jednak lipa 😞 ale na szczęście nie pada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
Blue smieje sie tak jak każde dziecko, podobnie jak Bartoszek na tym filmiku hihi ja tam nie słysze wielkiej różnicy tylko ze głosik inny i dlatego 🙂


Możliwe, że to kwestia głosu, ale wg mnie to trochę inaczej, albo moja głośniej się śmieje nie wiem.,

blizej kamerke miałaś moze hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Wesa a nie idzie go przymusić do picia? bo ja z moją zawsze próbuję walczyć te 5-10min by cokolwiek wypiła, bo jakbym tego nie zrobiła to ona by piła po 20ml co kilka godz. jak ma te swoje schizy. Ostatnio potrafiła pić 60ml i po 5godz. nadal nie chciała.
przymuszam go własnie , i tyle mu wepchałam, tak to by wcale nie wypił hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
Blue smieje sie tak jak każde dziecko, podobnie jak Bartoszek na tym filmiku hihi ja tam nie słysze wielkiej różnicy tylko ze głosik inny i dlatego 🙂


Możliwe, że to kwestia głosu, ale wg mnie to trochę inaczej, albo moja głośniej się śmieje nie wiem.,

blizej kamerke miałaś moze hihi

Ślicznie się śmieje Bartuś i Laurka 😉 Moja Dyśka tylko piszczy ze szczęścia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
mój czasami tez tak piszczy ze uszy pękają, one takie fajne dziwieki wydają ta maluchy nie?

Nom hehe 😉 ostatnio Dyśka po k.ąpieli tak do taty ze szczęścia piszczała że nie wierzyłam normalnie 😜 ale jak przyleciałam z aparatem żeby nagrać to akurat tata był w trakcie zakładania bodziaka i przestało się Dysi podobać 😜 nie zdążyłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...