Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
moja mordeczka zasnęła, a jeszcze umyć ją muszę...ciekawe czy się obudzi sama 😜
też lubię lody włoskie mniam....ale bym gofra zjadła, takiego z bitą smietaną i owocami....jeny jakie zachcianki 😉

normalnie jak w ciąży 🤪 narobiłaś mi ochoty na gofra 😜 chyba sobie jutro zrobimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
moja mordeczka zasnęła, a jeszcze umyć ją muszę...ciekawe czy się obudzi sama 😜
też lubię lody włoskie mniam....ale bym gofra zjadła, takiego z bitą smietaną i owocami....jeny jakie zachcianki 😉

ja gofry robię często, bo w końcu dało mi się kupić porządną gofrownicę mniam mniam
a lody uwielbiam w Międzyzdrojach ...
przed wejściem na molo są takie lody MELBA pyszne najpyszniejsze na świecie
mogę lodów nie jeść cały rok tylko te jedne
jak byłam w ciąży to koniecznie min raz w miesiącu byliśmy nad morzem
teraz też mamy nadzieje, że oddadzą nam auto w tygodniu to pojedziemy w sobotę z małą nad morze 😆

ale super 😉 też bym tak chciała 🙂 uwielbiam morze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Mój agencior dzisiaj szalał cały dzień praktycznie bez spania, przed 6 zrobił się zmierzły i krzyczący 🙂
a po kąpieli padł, ledwo go nakarmiłam 🙂

Dyśka właśnie wykąpana i tatuś karmi 😉
super, będę Go miała przez cały tydzień bo do piątku ma L4 😉 bardzo się cieszę bo ostatnio mamy mało czasu dla siebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a jak to jest z kleikiem jak dam małej a ma problemy z kupką to jeszcze bardziej ją zapcha??/ 🤨i jeszcze jedno martwią mnie te jej ząbki kurcze ida z boku dwa i z drugiej strony też sie pchają 😞a ja myślałam że to najpierw na dole wyjdą 🤨martwie sie czy to normalne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOFRY MNIAM MNIAM
2 jajka
1/3 szkl oleju
1 łyżeczka proszku do pieczenia
2 szkl. mleka
2 szkl. mąki
szczypta soli
+ ja daje 1 cukier wanilinowy ale jedynie dla polepszenia smaku bo nie lubię niesłodkich ciast, naleśników itp bez niego gofry nie tracą swoich właściwości

Białka ubić w oddzielnej misce. Pozostałe składniki wymieszać mikserem. Dodać białka i wymieszać ręcznie.
Piekę je w gofrownicy ustawionej na max temperaturę ok 2minutek. Nie smaruję gofrownicy olejem.
Z tej ilości składników wychodzi 10 gofrów. Są chrupiące i bardzo smaczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
dziewczyny a jak to jest z kleikiem jak dam małej a ma problemy z kupką to jeszcze bardziej ją zapcha??/ 🤨i jeszcze jedno martwią mnie te jej ząbki kurcze ida z boku dwa i z drugiej strony też sie pchają 😞a ja myślałam że to najpierw na dole wyjdą 🤨martwie sie czy to normalne 🤨

Asiu nie martw się, myślę że tak po prostu ma 🙂 jak widać nie ma reguły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie moja dr ginekolog - endokrynolog napisała mi smsa z ponoć dobrym preparatem na wypadające włosy bo żaliłam jej się dzisiaj że mi włosy lecą strasznie
jest to maska do włosów "Henna" firmy VAX dostępna w aptekach bez recepty
jutro pójdę po nią zobaczymy czy da jakąś poprawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a gofra tez bym zjadla takiego znad morza, bo takie smieszne mikrofalowe to mi maz z pracy przynosi 😜 i jeszcze takich lodow waniliowych jakie robila taka starsza pani,jak umarla to juz nigdy nigdzie takich lodow nie jadlam 🙂 wesa nie wiem czy pamietasz, ona miala taka mala lodziarnie tam gdzie jumacki sklep byl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz ja potrzebuję sprawdzonego przepisu bo zadzwonili do mnie znajomi że przyjadą w środę w odwiedziny i zaproponowałam im obiadek a chciałabym zrobić coś nowego tylko żeby nie był to kurczak ani wieprzowina
myślałam o jakiejś wołowinie, cielęcinie albo króliku
ale nie mam żadnych smacznych (powalających smakiem) przepisów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
a teraz ja potrzebuję sprawdzonego przepisu bo zadzwonili do mnie znajomi że przyjadą w środę w odwiedziny i zaproponowałam im obiadek a chciałabym zrobić coś nowego tylko żeby nie był to kurczak ani wieprzowina
myślałam o jakiejś wołowinie, cielęcinie albo króliku
ale nie mam żadnych smacznych (powalających smakiem) przepisów

przykro mi ale ja Ci w tym nie pomogę... kiepska ze mnie kucharka (chociaż Adam mówi że świetna ale co ma mówić jak chce mieć zawsze ugotowane jak wróci z pracy 🤪 ) prędzej Adam coś by wymyślił tylko że On to wszystko robi z głowy i na oko więc też lipa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
a teraz ja potrzebuję sprawdzonego przepisu bo zadzwonili do mnie znajomi że przyjadą w środę w odwiedziny i zaproponowałam im obiadek a chciałabym zrobić coś nowego tylko żeby nie był to kurczak ani wieprzowina
myślałam o jakiejś wołowinie, cielęcinie albo króliku
ale nie mam żadnych smacznych (powalających smakiem) przepisów

przykro mi ale ja Ci w tym nie pomogę... kiepska ze mnie kucharka (chociaż Adam mówi że świetna ale co ma mówić jak chce mieć zawsze ugotowane jak wróci z pracy 🤪 ) prędzej Adam coś by wymyślił tylko że On to wszystko robi z głowy i na oko więc też lipa 😞

no właśnie u mnie jest to samo
ciasta robię dobre bo mam sprawdzone przepisy od mamy ale jeśli chodzi o dania obiadowe to niestety menu mam ograniczone i właśnie mój mąż eksperymentuje ze smakami a ja nie potrafię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
Ale mam doła mamy problem z moim bratem, masakra , płakać mi sie chce 😞

ostatnio pisałaś że odbija mu tak jak np mojemu mężowi ale co konkretnie tym razem zrobił?
To nie ten brat , to ten drugi. Ostatnio zostawiła go narzeczona, wyprowadził sie z domu do wiekszego miasta 50 km od nas, tam znalazł prace. przestał sie do nas odzywac, nie było z nim kontaktu, nie odbierał telefonów, nie mozna go było zastac w domu. przez jego byłą( bo tylko od niej odebrał telefon) dowiedzialismy sie ze miał wypadek lezy w szpitalu i miał jakiż zabieg na noge. dalej nie odbierał. pojechałam dzis pod drzwiami waliłam , nie było go, szukalismy go po szpitalach. w koncu odebrał i mówił ze mamy mu dac spokój on potrzebuje byc sam, nie powie w jakim jest szpitalu bo nie chce zeby ktos go widział, głos miał taki smutny , prawie płakał, jakąś depresje chyba ma, nie wiem co mu jest, masakra, nawet nie moge mu pomóc, nie mam pojecia gdzie on jest. mowił ze w pracy miał ten wypadek, jutro zadzwonie do firmy i zapytam. a jak on sam sobie coś zrobił, juz nie wiem co myslec masakra;( 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany tu już chyba potrzebna będzie pomoc psychologa
rzeczywiście musicie go szybko odnaleźć i pomóc
mój kuzyn bardzo młody bo 23 latek miał podobnie bardzo załamał się jak zostawiła go po kilku latach dziewczyna dobry z niego chłopak ale widocznie nie pasowali do siebie długie miesiące miał problemy z kontaktami z rodzinom
mieszkał w Poznaniu a rodzina pod Szczecinem wiec był praktycznie sam dopiero jak rodzice dowiedzieli się że trafił do szpitala pobity to do niego pojechali porozmawiali i namówili żeby rzucił pracę i wrócił do rodzinnego domu
teraz jest z nim już wiele lepiej żartuje sobie rozmawia ale początki były naprawdę ciężkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...