Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nusiak, ale z Ciebie małpa 😁 ja tam się cieszę, że moja się rozwija wg książek 🙂 i niech tak zostanie jak najdłużej 😉

Joasiu z kleikiem ryżowym możesz spróbować, bo moja np. nie chce pić wody, a po kleiku ryżowym ma luźne kupy 🙂 czy on akurat w jej przypadku kupy rozrzedza, nie wiem jak będzie w Twoim, ale możesz spróbować w Tesco kosztuje 3,15zł? jakoś tak, więc drogi nie jest w osiedlowym sklepie nie kupuj, bo ja kiedyś zapłaciłam za niego 4,75 🤪 także w małych sklepach się nie opłaca kupować. Jest też kleik kukurydziany on ponoć zaparć nie robi. Także masz 2 kleiki do wyboru 🙂 bo ryż ma za zadanie utwardzić jakby nie patrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto spróbować z kleikiem na dobry początek żeby żołądek się oswoił, bo jednak kaszka jest trochę cięższa. A Ty Nusiak masz żarłoka i sobie pomyślała co mi tu wciska małokaloryczne kity ja chce schabowego 🤪 czuję, że ona szybko zacznie Ci wszystko jeść z głodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze skończą szczepienia a moja będzie kłuta non stop, bo zostały jej jeszcze 3 szczepienia podstawowe wliczając z dzisiejszym i potem jeszcze na pneumokoki 3 razy buahaha 🙂 no to się nachodzimy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 my dzisiaj jedziemy do pediatry z wynikami z posiewu 😉 mam nadzieję że wszystko ok 😉 i pewnie będzie kazała zrobić ponownie... jak Ją zważy to Wam powiem ile mój "tłuścioszek" przybrał 😜 mam nadzieję że te 6kg waży 🤪 a może nawet i więcej 😉 byłoby super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
blue a ta marchewke co jej dzisiaj dam to tez tylko 2 lyzeczki? a mala chyba lewo reczna bedzie 😜

Judyta robi wszystko lewą ręką i lepiej chwyta i w ogóle a Adama brat jest mańkut to wszystko jest możliwe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
blue a ta marchewke co jej dzisiaj dam to tez tylko 2 lyzeczki? a mala chyba lewo reczna bedzie 😜

Judyta robi wszystko lewą ręką i lepiej chwyta i w ogóle a Adama brat jest mańkut to wszystko jest możliwe 🤪
maja jak była mała wszystko do lewej łapki brała i tez myślałam ze bedzie leworęczna bo w rodzinie też mamy takie przypadki. ale nie, jest praworeczna. choć jak dla mnie to nie ma znaczenia przeciez takie osoby nie są w niczym gorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
taki stroj chce sobie kupic bo w jednoczesciowym wygladam jak stara baba a bikini mi nie lezy jeszcze 😜

http://cgi.ebay.co.uk/New-Sexy-Lingerie-Black-Open-Back-Swimwear-TS392-/320520020598?pt=UK_Women_s_Swimwear&hash=item4aa07b6276
sliczny ale mi by boczki sie wylały w nim na bok heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
wesa napisał(a):
już obdzwoniłam wszystkie szpitale i dalej nie znalazłam mojego brata, nie mam pojecia gdzie on jest.


moze cos kreci. a tej jego bylej dziewczyny nie da sie namowic zeby to z niego wyciagnela?
własnie stara sie wyciągnąć a on nic jej nie powie bo nie chce zeby nam coś powiedziała, nie chce nas widziec, chce byc sam, on jakiś taki załamany, jeszcze nie słyszałam go takiego nigdy w zyciu. boje sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
taki stroj chce sobie kupic bo w jednoczesciowym wygladam jak stara baba a bikini mi nie lezy jeszcze 😜

http://cgi.ebay.co.uk/New-Sexy-Lingerie-Black-Open-Back-Swimwear-TS392-/320520020598?pt=UK_Women_s_Swimwear&hash=item4aa07b6276

strój świetny szukam podobnego ale z usztywnianymi miskami bo mój biust 75F 😮 niestety stracił jędrność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
taki stroj chce sobie kupic bo w jednoczesciowym wygladam jak stara baba a bikini mi nie lezy jeszcze 😜

http://cgi.ebay.co.uk/New-Sexy-Lingerie-Black-Open-Back-Swimwear-TS392-/320520020598?pt=UK_Women_s_Swimwear&hash=item4aa07b6276

strój świetny szukam podobnego ale z usztywnianymi miskami bo mój biust 75F 😮 niestety stracił jędrność


ja mam b (chyba 🙂) i tez mam skarpetki zamiast cyckow. jak leze na plecach to mi splywaja pod pachy 😜 musze sobie wlasnie jakies nowe cyckonosze kupic, bo te z przed ciazy sa ciut za male a te z ciazy mega za duze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też robi wiele rzeczy lewą ręką i na tym etapie moje drogie dziewczęta jak pisze Wesa to nic nie znaczy 🙂 dopiero jak dziecko jest dużo starsze już widać czy jest lewo czy praworęczne 🙂 a 100% to się wyjaśnia jak zaczyna pisać 🙂 chociaż samo trzymanie kubka, sztućców itd. też dużo pokazuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
taki stroj chce sobie kupic bo w jednoczesciowym wygladam jak stara baba a bikini mi nie lezy jeszcze 😜

http://cgi.ebay.co.uk/New-Sexy-Lingerie-Black-Open-Back-Swimwear-TS392-/320520020598?pt=UK_Women_s_Swimwear&hash=item4aa07b6276

strój świetny szukam podobnego ale z usztywnianymi miskami bo mój biust 75F 😮 niestety stracił jędrność


ja mam b (chyba 🙂) i tez mam skarpetki zamiast cyckow. jak leze na plecach to mi splywaja pod pachy 😜 musze sobie wlasnie jakies nowe cyckonosze kupic, bo te z przed ciazy sa ciut za male a te z ciazy mega za duze 😜

no właśnie ja przed ciążą nosiłam 80D pod koniec ciąży wszystkie mnie cisnęły wiec kupowałam 85D a jak teraz poszłam do sklepu to pasowały na mnie wszystkie 75F a to się zdziwiłam 😮
a ze strojem pewnie jak co rok będzie problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...