Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

youmit napisał(a):
Blue fajna ta Twoja malutka, mój też tak do ochraniacza się przytul jak śpi 😉 i już się kilka razy w poprzek łóżeczka obudził 🙃
już ma fałdeczki na nóżkach?


Ma te same od urodzenia co miała takie 2 cienkie 🙂 innych nie ma. Na rękach nie ma fałdek wcale. A w poprzek łóżka ona śpi za każdym razem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tak karmie caly czas piersia, pierwszy soczek dalam jej jakis tydzien temu i podzielilam go na 2 dni, jednego dnia dalam dwie male porcje i drugiego tez dwie, narazie po troszku zeby sie przyzwyczaila

Ale wiecie co , jak jej dalam ten jablkowy to mi zrobila chyba ze 4 kupy w ciagu dnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Blue fajna ta Twoja malutka, mój też tak do ochraniacza się przytul jak śpi 😉 i już się kilka razy w poprzek łóżeczka obudził 🙃
już ma fałdeczki na nóżkach?


Ma te same od urodzenia co miała takie 2 cienkie 🙂 innych nie ma. Na rękach nie ma fałdek wcale. A w poprzek łóżka ona śpi za każdym razem 🙃

To mój ma na rękach po jednej a na nóżkach jeszcze nie, nogi ma mocno zbite 🙂 jak chłop 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, od kilku dni moja Majka nauczyła się głośno krzyczeć, ale przeraźliwie głośno krzyczeć. Ona generalnie prawie wcale nie płacze tylko drze się jak oszalała. Już nawet nie gaworzy tylko drze pyszczydło. Ja już tego słuchać nie mogę. Ja się ją weźmie, zajmie czym innym to się uspokaja. Ja mam dośc tej krzykaczki. Najgorsze, że w ogóle nie guga tylko wydaje te krzyczące dźwięki jakby zachwycała się swoim głosem. A mnie wpędza w furię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Dziewczyny, od kilku dni moja Majka nauczyła się głośno krzyczeć, ale przeraźliwie głośno krzyczeć. Ona generalnie prawie wcale nie płacze tylko drze się jak oszalała. Już nawet nie gaworzy tylko drze pyszczydło. Ja już tego słuchać nie mogę. Ja się ją weźmie, zajmie czym innym to się uspokaja. Ja mam dośc tej krzykaczki. Najgorsze, że w ogóle nie guga tylko wydaje te krzyczące dźwięki jakby zachwycała się swoim głosem. A mnie wpędza w furię 😞

moja też krzyczy, tylko tak radośnie 🙂 ale to jest taki piskliwi i głośny krzyk że aż w uszach dzwoni 🙃 wczoraj, jak w tv słuchałam muzyki to ona patrzyła w telewizor i piszczała razem z nimi 😜...ja wyszłam z pokoju hhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
A mnie właśnie starsza córka posumowała. Mówi, że ona będzie pierwsza dorosła. Majka druga. Ona będzie pierwsza miała 100 lat. Jak mama 🤪
kochane te nasze dzieciaki, Maja też mnie zagina czasami jak coś powie 🙂 ostatnio jak sie przeglądałam w lusterku to mówi" no widze jaka jesteś gruba mamusiu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze szczepienia hmm no i zacznę od początku... jednak poszłam sama zamiast mojego, bo jak słyszałam jak malutkie dziecko wrzeszczy za drzwiami dostałam instynktu macierzyńskiego. No to weszłam była miła, młoda lekarka świeżo co po studiach na pewno. Mała była cicho dziwiły się, że jest taka spokojna.. rozebrałam ją było ok. poszłam dać na wagę było ok. waży 6600g i jak tylko z powrotem ją położyłam na miejsce do badań i podeszła pielęgniarka z miarą i chciała jej głowę zmierzyć to zaczęła krzyczeć jak opętana 🙃 no i z czego nie jestem zadowolona to łeb ma 42cm tak jak pisałam i klatka jak zwykle ściśnięta do granic nadal 40cm 🤪 czyli wg niej przez 6tyg. nic nie urosła haha! no, ale to pominę 😉 potem przyszła młoda lekarka i zaczęła ją badać dokładnie to aż się zdziwiłam.. osłuchała ją (a ona ma kaszel już ponad 1mieś.!!) i zdrowa, więc Kamila nasze dzieci są dziwne, że kaszlą 😉 potem zaczęła jej brzuch ugniatać.. potem kazała mi ją na plecy przewrócić to dalej osłuchiwała zajrzała w pampersa na tyłek.. potem znowu kazała ją przewrócić otworzyła pampersa popatrzyła na skórę i roztworzyła jej wargi 🤪 😁 no myślałam, że padnę.. potem zaczęła się pytać czy miała robione usg, musiałam pokazać jej kartkę z wynikami od bioderek.. nakreśliła jej wagę na siatkę centylową.. popatrzyła na pomiary.. zbadała wcześniej ciemiączko i główkę.. i powiedziała, że wszystko jest ok. Tyle, że jak te 2cm różnicy w 4mieś. mogą być normalne już sama nie wiem, ale się nie będę wykłócać.. zresztą wg mnie ona i tak źle mierzy, ale to szczegół.. przyszedł czas na szczepienie.. a ona dalej wyła i ja mówię no, ale ona taka nigdy nie była przecież, zawsze była spokojna a pielęgniarka na to " ale widzi Pani ona dorasta, już nie jest taka mała i poznaje obce osoby" no i jak dała jej szczepionkę to ta tak zaczęła krzyczeć, że aż oddechu nie mogła złapać przez najbliższe 5-10min 😞 biedny czopek. No, ale przeżyłam to i pow. że może gorączkować, ale mam nadzieję, że nie 🙂 To TYLE.. hahah! Podziwiam osoby, co przeczytały moje bzdety do końca, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
tak tylko piersią, a dlaczego czekasz az skonczy pol roku? boisz sie teraz?

nie to że się boję tylko stosuję się do zaleceń WHO i lekarskich
poza tym nie wiem po co miałabym jej już teraz wprowadzać pokarm dodatkowy
chyba tylko dla mojej przyjemności że je coś nowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Ja doczytałam blue hihi 🙂


Moje gratulacje 😁 Wesa a Ty dajesz wit. D3 dodatkowo czy tylko samo mleko? 🙂 bo właśnie czytam na temat wit. D3, że w 800ml mleka sztucznego znajduje się jej 1 kropla a moja wypija mniej niż 800ml dziennie to co mam kupić tą wit. dodatkowo? tylko co wtedy z ciemiączkiem? ono jej za szybko zarośnie.. na początku tylko jej dawałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
osłuchała ją (a ona ma kaszel już ponad 1mieś.!!) i zdrowa, więc Kamila nasze dzieci są dziwne, że kaszlą 😉

odkąd mam otwarte okno całą dobę to już prawie wcale nie kaszle 🙂 za sucho w chałupie...
juuupii doczekałam się...ciągnę bez nadziei Maje za ręce a ta trzyma główkę 🤪 nareszcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
Ja doczytałam blue hihi 🙂


Moje gratulacje 😁 Wesa a Ty dajesz wit. D3 dodatkowo czy tylko samo mleko? 🙂 bo właśnie czytam na temat wit. D3, że w 800ml mleka sztucznego znajduje się jej 1 kropla a moja wypija mniej niż 800ml dziennie to co mam kupić tą wit. dodatkowo? tylko co wtedy z ciemiączkiem? ono jej za szybko zarośnie.. na początku tylko jej dawałam.
daje ale przyznam sie ze zapominam czasami i nie codziennie mi sie udaje dac;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...