Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Aha i moja dostała pewnego wkrętu na pkt,. mierzenia klatki, jak zaczynam ją mierzyć to ona się śmieje głośno, nie rozumiem co w tym śmiesznego, dzisiaj mierzyłam jej obwód klatki i miała taki zaciesz jak nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Youmit czy ja Ci mówiłam, że ślicznie ubierasz Miłoszka? 🙂 pasują mu te pastelowe kolory.

A dziękuje 🙂 te komplety co kupiłaś Laurze świetne, dla chłopców nie ma takich ładnych 😞 Ten szary komplecik co pokazywałaś był boski, sama bym go kupiła 😉 niestety Miłosz ma siusiaka 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za tydzień idziemy na szczepienie i jestem ciekawa ile mały już wazy. Tak mi się coś wydaje, że będzie podchodził pod 7 kg 🤪 Długi jest więc na pewno 68 cm już ma, bo wszystkie bodziaki na 68 nawet 74 są mu na długość dobre tylko za szerokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też dostałam próbki z Nestle dzisiaj 🙂
byłyśmy na spacerze i troszke się podpaliłam, mam nadzieję że na mózg mi nie padło 😉
ja mam 50 SPF dla Mai z tej rossmanowej firmy Babydream czy coś, nie jest złe...
Nusiak super Myszka Miki 😎 a na biegunkę po 4 m-cu podaje się kleik marchwiowo-ryżowy, który zapobiega odwodnieniu Hipp ma gotowe w buteleczkach, dostępne w aptece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kupiłam małej pampersy 4 czyli od 7-18kg 🤪,bo ta 3 to ciągle się jej wrzyna, odpina i w ogóle, za tłusta już jest do niej 🙂 a ja nie lubię jej zapinać mocno, wolę jak ma luźno. Zaraz sobie porównam wielkość 😎 no i nie ma wielkiej różnicy tylko zapięcia są dłuższe i trochę pampers 🙂 nie utopi się laska w nich 😜 tylko obrazek jest brzydszy haha hipopotamy 😁

ja już od tygodnia używam 4 pampersa a przecież Anastazja waży dopiero 6kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak oni są ślepi? gdzie ona przypomina chłopca 😉 chyba, że na grubość hahaha i tym się sugerują 😜 śliczna dziewucha i tyle. Kiedyś na początku Laurę też mylono z chłopcem 😁 ale to zupełnie na początku. Teraz to wygląda jak dziewczynka jak się ją ładnie ubierze i uczesze, a jak byle jak to wygląda jak lump 😁 taki blokers typowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kupiłam małej pampersy 4 czyli od 7-18kg 🤪,bo ta 3 to ciągle się jej wrzyna, odpina i w ogóle, za tłusta już jest do niej 🙂 a ja nie lubię jej zapinać mocno, wolę jak ma luźno. Zaraz sobie porównam wielkość 😎 no i nie ma wielkiej różnicy tylko zapięcia są dłuższe i trochę pampers 🙂 nie utopi się laska w nich 😜 tylko obrazek jest brzydszy haha hipopotamy 😁

ja już od tygodnia używam 4 pampersa a przecież Anastazja waży dopiero 6kg 🙂


No mi została ostatnia paczka, więcej niż połowa 3 to muszę zużyć, ale szkoda mi jej dupska, bo kupiłam za jednym razem więcej tych 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam wagę w domu to mogę kontrolować jej przyrost masy 😁 zważę ją niedługo na głodniaka to zobaczę ile faktycznie już waży 🙂 i czy rzeczywiście ten przyrost masy będzie taki jak piszą, że 500-600g na mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Ja ide wpiatek na szczepienie i z seba do neurologa juz sie boje co powie 😞
Honorata pochwal sie nowymi meblami dawaj zdjecia
Ja tez mam szafe z lustrami i w sypialni.Jak narazie dobrze wygladam i jestem z wygladu zadowolona 🙂

zrobię wieczorem jak posprzątam 🙂
bo na razie bawię się w układanie puzzli tzn gdzie co upchnąć w szafy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pyt. może głupie.. wy otwieracie okna w pokoju jak maluch leży w łóżeczku?? Ja się boję.. a jak ją przykrywam grubo to ona wierzga i się odkrywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny mam pyt. może głupie.. wy otwieracie okna w pokoju jak maluch leży w łóżeczku?? Ja się boję.. a jak ją przykrywam grubo to ona wierzga i się odkrywa.

jak śpi to mam w sypialni zamknięte
ale w ciągu dnia jeśli zamknę te po przeciwnej stronie mieszkania żeby nie było przeciągu to tak z tym że na chwilkę tylko bo też mam jakieś obawy ale nie o to że zmarznie tylko ze jej uszka przewieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny mam pyt. może głupie.. wy otwieracie okna w pokoju jak maluch leży w łóżeczku?? Ja się boję.. a jak ją przykrywam grubo to ona wierzga i się odkrywa.

jak śpi to mam w sypialni zamknięte
ale w ciągu dnia jeśli zamknę te po przeciwnej stronie mieszkania żeby nie było przeciągu to tak z tym że na chwilkę tylko bo też mam jakieś obawy ale nie o to że zmarznie tylko ze jej uszka przewieje


To ja jej czapkę ubiorę 😎 ja też się boję TERAZ a jak była noworodkiem w szpitalu 2-3doba życia to już kazali nam okna otwierać heh 🤢 bo nie miałyśmy czym oddychać, a oni stw. że nie przekręcą grzejników na mniej.. tam było min. 25-27stopni + 3 osoby to pewnie z 30 było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dziewuchy a pampersy 4 oryginalne uzywacie? bo ja musze kupic bo mi sie 3 koncza i ni wiem czy 4 brac i do polski musze wyslac to juz na pewno 4 🙂

tak Pampers 4 te od 7-18kg


i nic jej nie przecieka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...