Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to sto lat dla męzulka Twojego. 🙂

Ja miałam rano jechać robic wynik moczu ale nie miałam jak, moze w poniedziałek pojade. Przynajmniej wiem ze do szpitaa mnie dziś nie wezna 🙂 Boli mnie dalej ale nie tak mocno zebym musiała leżeć w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 27 stara dupa z niego 😁 chociaż tamtego lata został poproszony o dowód 😁 jak chciał kupić piwo, także lepiej ode mnie wygląda 😜 Mnie tylko raz w życiu poprosili o dowód w kinie haha! bo alkoholu i tak nie chodzę kupować. Ale u nas pada MASAKRA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak to jest ze znieczuleniem podczas porodu
wczoraj oglądaliśmy film na vod i tam babka rodząc prawie nie czuła bóli
rodziła sobie i parła tak jakby tylko brzuszki ćwiczyła bez większego wysiłku
czy u nas jest ono praktykowane i czy jest bezpieczne dla dziecka?
czemu nie mówi sie o nim za wiele?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki, wróciłam 🤪 Byłam wczoraj u gina i kazał daej leżeć, ale powiedział, że ta końcówka już będzie taka bolesna i skurczowa z tym że nie powoduje narazie rozwarcia ani skracania szyjki. Dodał, że jest bardzo duża szansa, że dotrzymam do stycznia 🤪 W ciągu 5 tygodni przytyłam 1,6 kg a moja kruszynka w 2 tyg 0,7 kg teraz waży 2,5kg 🙂 I nadal mam córeczkę 😁 😁 😁 Następna wizyta 21.12.
Honoratko wszystkiego naj dla mężusia 😘
Kasiu jak będziesz miała wszystkie nr tel to poślij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂 my dalej walczymy. Co do znieczulenia to polozna nam mowila, ze moze opoznic porod, zwieksza prawdopod uzycia kleszczy i naciecia krocza. I najlepiej jak jest uzyte po 6 cm rozwarcia czyli bol i tak trzeba zniesc 🙂 u nas jest tak ze zaczyna sie w "home to home" birth centre czyli takie warunki bardziej domowe i polozne robia wszystko by kobieta urodzila naturalnie. A jak to wyglada w praktyce to wam powiem w styczniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki jestem 😁 Wczoraj juz mialam wychodzic ze szpiatala u tu nagle skurcze i pzretrzymali mnie do dzisiaj i znomu nic i jestem w domu.A co do wczoraj i przedwczoraj to zajechałam do szpitala z bólami zbadali mnie ale jak było na 1 cm rozwarcie tak nie drgneło przez cąła noc.Rano chcieli dac oksytocyne i wywoływac ale jakis lekarz przeyszedł i powiedział zeby poczekac jeszcze no i poczekali.Ale teraz jak bym trafiła do szpitala to juz mówili ze bedą wywoływac bo juz mozna po co mam sie meczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko ja mam termin z @ na 27 grudnia wiec pewnie urodze przed terminem lub po terminie już bedą wywoływac wiec pewnie w grudniu urodze bo cos móili o tym lekarze.Ze nie bedą czekac do tego terminu z usg czyli na 16 stycznia ale kto wie jak mały nie chce jeszcze wyjsc to siła go nie wyciagna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No laseczki ja bede smigac 🙂 Zaraz lece do domciu 🙂 W niedziele jedziemy do Hamburga na zakupy swiateczne i wracamy we wtorek wieczorkiem wiec zajrze do was wpierw w srode ale gdyby ktoras z was miala ochote juz sie rozpakowywac to mi dajcie znac 🙂 !!! 😎

To moje malenstwo mi dzis tak w brzuchu szaleje ze ja juz ledwo daje rade 🙂 Ja nie wiem skad on jeszcze tyle miejsca tam ma, ale przechodzi samego siebie 😁 😁 Niedosc ze nie spalam juz od 2 w nocy to on zaczal swoje figle o 3 i tak do teraz 😁 Taka imprezke sobie urzadzil ze juz mnie to zaczyna nawet bolec 🙃 No ale nie powiem.. z drugiej strony jest to wspaniale wiedzac ze jest z nim wszystko ok 🙂 Moj dowcipnis maly 😜

No dziewczynki uwazajcie na siebie i na brzucholki i do uslyszonka 🙂 Milego weekekndu 😜 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...