Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
A Majusia marudzi, popłakuje... 😞
Dziewczyny temp. 37,4 st mierzona w puce to nawet nie jest stan podgoraczkowy tak?
ja ostatnio przy ząbkach Soni też pytałam i tak jak Joasia pisze odejmuje sie i to nie jest stan pogorączkowy 🙂może zębulki Majeczce wychodzą? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
A Majusia marudzi, popłakuje... 😞
Dziewczyny temp. 37,4 st mierzona w puce to nawet nie jest stan podgoraczkowy tak?


Odejmujesz 5 kresek, więc tym bardziej nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
blue masz wisia z tym kapaniem malej po kazdym zrobieniu kopy


Wiem 😁 ja mam obsesję na tym pkt. ale mi się wtedy wydaje, że ona jest brudna jak jej nie wykąpię 🥴 dobrze, że robi raz dziennie, bo kiedyś ją kąpałam nawet 2 razy dziennie buahaha 🙂 ale wiesz co ona jest mała i uważam, że chusteczki dobrze nie wymyją kupy i tych bakterii niż woda z płynem dobrze spłukana, o bakterie jest łatwo szczególnie te coli. Ja to non stop je miałam jak byłam mała, bo dziewczynki mają krótką cewkę i wystarczy chwila nieuwagi i bakterie w moczu. I te infekcje lubią nawracać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, jak ona ma dobrze teraz, zmieniane ubranko/pampers co chwilę, wszystko poprane wyprasowane, ciągle buzia przemywana, jak zrobi kupę to wykąpana itd. a drugie dziecko będzie biedne haha będzie już miało zimny wychów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wesa 100 lat

Honoratka nie wiem czy ja nie bede musiala wracac do pracy, ale kombinuje zeby chociaz do konca roku z nia posiedziec, zobaczymy

u nas zis niby slonce swieci ale jest chlodno i nie bylysmy jeszcze na spacerku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku używałam Oilatum (ale to w sumie lek) potem Nivea 2w1 intensywnie nawilżająca i teraz taki płyn z Rossmana dla dzieci 2w1 bardzo fajny, ale nie pamiętam nazwy. Jak się skończy to może coś jeszcze innego kupię 🙂

Dona ja nic im nie wysyłałam 🙂 wiem, że trzeba, ale nie do wszystkich kampanii. Ta akurat jest kierowana do mam z pomorza, dolnego śląska i śląska dla dzieci od 3-12mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
ja mam nivea tez ten 2 w 1 i mi na dzisija starczy a dzisiaj musze kupic jakis ale nie wiem jaki 😞 😞


One są już duże to mogą używać innych produktów nie tylko Niveii 🙂 Ja się bałam na początku tylko. Co do proszku do prania to mam jeszcze obawy.. nie wiem do kiedy go stosować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
blue zdolna jestes 🙂
Kupie znowu ten nivea chyba a pozniej juz inne i jeszcze kupie lovele z plynem dzisiaj w biedronce mam jeszcze pol opakowania ale sie oplaca za 17 zl proszek z plynem 🙂. Duzo jest promocji w tej gazetce


Od kiedy ta promocja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon napisał(a):
A ja nakarmiłam moją, zrobiła kupę i jak zwykle wykąpałam ją i odpadła od razu 🙂 więc mam chwilę spokoju.
blue przepraszam ze tak pytam w dzien ja kapiesz ja kapie swojego wtedy kiedy mi sie zasraka 🙂


moj starszak spi olek wstal z drzemki przyjechal wujek i przywiozl karuzele na dzien dziecka dla olusia bo nie mielismy 🙂 ale sie ciesze bedzie mial frajde 🙂 i na dzien dziecka dla kodzia zakupilismy domek namiot ale sie cieszyl 🙂 potem dodam wam fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...