Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ale powiedzcie czasem to kopanie sprawia ból, albo nie jest przyjemne, jednak jak długo się bobek nie odzywa to każda zaraz to zauważy i ma czarne myśli...lepiej troszq pocierpieć ale czuć te słodkie giry 🙂 na wczorajszym filmie było tak głośno że moja Maja waliła gdzie popadnie a dziś coś mało się kręci...i już myśli latają że może to od tego hałasu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oberwałam bolesnego kuksańca gdzieś w środku to aż się do niej zwróciłam, że ma się uspokoić, bo to boli (jestem nienormalna gadam do dziecka w brzuchu haha) 😜 a najlepsze jak czuję te kościki po prawej lub po lewej stronie brzucha 🙂 też jest takie dziwne uczucie, nie jest bolesne ale z lekka nieprzyjemne, bo czuję, że coś twardego mi jeździ po tkankach.. a ona jeszcze potrafi wziąć tą rączkę/nóżkę i zacząć od góry ciągnąć ku dołowi i to widać przez brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi się wydaje, ale chyba mam cienką skórę skoro ona od 17tyg,. była widoczna jak kopała, bo przecież była naprawdę malutka, to jak mogła podnosić takie zwały skóry i tłuszczu 😉 w dodatku łożysko mam na ścianie przedniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja pracuje z banda idiotow 🤪 kazali mi wyslac kuriera by odebral koperte od jakiegos goscia z hotelu i zadzownic do hotelu i powiedziec, ze kurier jest w drodze. wiec wyslalam ekstra platne, zeby bylo szybciej. dzownie do hotelu oni zadnej koperty dla nas nie maja. mowie im numer pokoju a oni ze nie maja takiego numeru pokoju 🤪 dzwonie do szefa i mu o tym mowie. on oddzwania z imieniem goscia. wiec dzwonie do hotelu raz jeszcze i okazuje sie ze gosciu mial rezerwacje na 27 ale nigdy sie w hotelu nie pojawil 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny uwazajcie jak bedziecie graly w gry komputerowe 🙂

22-latka zeznała śledczym, że wpadła w gniew, kiedy płacz jej trzymiesięcznego synka przeszkodził jej w graniu w FarmVille - popularnej aplikacji rozrywkowej na Facebooku, w której rozwija się wirtualną farmę.

"matka miała chwycić płaczące dziecko i zacząć nim gwałtownie potrząsać. W wyniku odniesionych obrażeń chłopczyk zmarł. 22-latka sama przyznała, że podczas potrząsania mógł uderzyć się w głowę. Teraz kobiecie grozi nawet dożywocie - pisze "The Florida Times-Union".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko, takiej to matkom nie powinno się nazywać... Ciary mi chodzą po plecach jak słyszę bądź czytam takie historie.. Blue ja codziennie rozmawiam z moją córcią 😜 skoro faceci mogą to ja też, ostatnio mi piąstkę wywaliła, normalnie jak spojrzałam na brzuch to było widać taką piąsteczkę i lekko odznaczające się paluszki 🤪 Ale bolało jak diabli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJA TO TYLKO JAKIEŚ OKRąGŁE CZĘŚCI CIAŁKA WYSTAWIA HEHE, więc albo kolanami jeździ albo pupą 😉 ojojoj powoli się zbieram do domku, to moje ostatnie minuty w pracy 🙂 dostałam fiołka i 3 pary malusich skarpetek - miło mi się zrobiło 😘 teraz mam wrażenie że czeka mnie coś bardzo odpowiedzialnego i że szybko zleci, bo w pracy to jakoś tak się nie myślało - dzień leciał ale był całkiem wypełniony też innymi sprawami 😜.......aleee mam z domku 5 min do robotki więc jak prezesa nie będzie to zajdę na pogaduchy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Piekne i Mlode 😆
ja dzis tylko na chwile i co jakis czas...czeka mnie rozpakowywanie ,bo jeszcze tego nie zrobilam,sprzatnie na weekend i pranie
Moja Klarcia mi wczoraj tak siadla na zoladek , ze myslalam ze nie wytrzymam,,,pol dnia okropne bole,,,,,dopiero jak sie polozylam do lozka na poduszke elektryczna i zaczelam masowac brzuszek to zaczela sie przemieszczac i ulzylo,,,,,,,, kiedy moj Boss wszedl do sypialni to go az odrzucilo hehhe,,,,bo wszystkie jelitka mi mala poluzowala 😁 :::: z kazde4go gazu mialam ubaw jak nigdy dotad 🙂 i przy okazji zemscilam sie na moim mezu za wszystkie smierdzace i opierdziale lata 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYDZIEŃ 29

Jeśli wybierasz się do lekarza, najprawdopodobniej od teraz zaleci Ci wizyty co dwa tygodnie. Od ósmego miesiąca ciąży, będziesz odwiedzała ginekologa raz na tydzień.

To ja na te wizyty nie zarobię 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na same badania wydam ponad 100zł, bo chciałam toxo, ale zrobię na razie tylko jedno bo dwa kosztują prawie 80zł, potem na tarczycę ok. 40zł, potem badanie grupy krwi to też od 30-60zł 😮 potem samo badanie usg 3d/4d 100-120zł miło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...