Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
...ale teraz was trudni nadgonić, od rana 25 stron...dupa już nie ma odświeżania 😉
za to pospałam sobie chociaż do 8, poprasowałam na spokojnie i polatałam tu i tam. Tez już czekam na kombinezon z allegro, kupiłam rozmiar 62. Stwierdziłam że chyba kupię dziecięcy proszek i powoli zacznę prać ciuszki, skoro pokoik w miarę sklecony - jest w co pochować 🙂
a do wózka to kupię chyba taki przenośny śpiwór ocieplany owczą wełną lub polarem, bo od spodu też dzidzia musi mieć ciepło. Ja używałam tabletki chyba z 5 lat i jestem zadowolona, kompletnie nic mi nie było, ale wiadomo co komu odpowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie śpię obudził mnie koszmar nad ranem tfu! 🤨 Nuśka kociaku 😜 😘
Hmmm ja myślę o plastrach anty, bo tabletek nie lubię fuj! Najlepsze by były te zastrzyki 🙂 trzeba o tym pomyśleć wg mnie najlepsze wyjście, a spirali to bym nie ufała ile jest gadek o tym, że kobiety miały źle założoną spiralę i dziecko urodziły z spiralą w głowie 🥴 To nie dla mnie!
Moja jak ma dobry dzień to co rusz wytyka kopytka ale tylko po prawej stronie 🙂 no i ostro kopie jak się kładę na bok (obojętnie który) chyba ją uciskam.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Tak mnie coś łamie, że wczoraj po 20-tej zasnęłam jak dziecko. Dziś też nie czuję się najlepiej. Nie mam kataru, kaszlu czy gorączki ale czuję się taka słaba, nie mam w ogóle siły, głowa mnie boli. Okropnie 😞

Asia myślę, że najlepiej z lekarzem lub farmaceutą pogadać. Rzuć okiem na inne forum http://forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=183613
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Brzucholki
a ja dziś szaleje na allegro zamawiam foteliki łóżeczka pościele przewijaki wózki
po południu jedziemy po komodę wiec będę mogła zacząć prać i prasować
dogadałam się z mamą że da mi teraz większą kaskę a ja jej po porodzie oddam dzięki temu wszystko sobie skompletuje nie nadwyrężając budżetu 🙂
ale jestem wesoła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
druga noc nie moglam zasnac. wszystko mnie irytowalo. pozycje zmienialam co chwile...mala szalu dostawala bo nie mogla sie przez to ulozyc 😜
a dzisiaj jest strajk metra i pomimo to ze metrem nie jezdze dotknal i mnie. musialam do pracy z buta isc bo autobusy byly tak zapakowane ze nie zatrzymywaly sie na przystankach. najpierw 15min na pociag a potem 15 min z pociagu. dla mnie to byl wysilek jak maraton 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie jak można liczyć ze rodzina coś kupi przywiezie albo odda
ja niestety nie mam takiego wsparcia wszystko sama kupuję
dlatego głośno mówię całej rodzinie że jeśli przez przypadek chcą coś większego kupić to niech mi dadzą znać wcześniej co to będzie to nie będę musiała kupować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie ciesze ze za dużo nie musze kupować, mam po Mai 🙂
Dla mnie tylko ciuszki które i tak dostałam, więc za duzo wydatków nie mam, tylko kosmetyki, pampersy itp.

W tym miesiacu mam znów wydatek bo mam urodzinki Mai.I szykujemy Party dla Niuni. Sam tort koło 100 zł, prezenciki juz Maja wybrała na allegro 🙂 Motyw przewodni urodzinek to bedzie Hello Kitty takze musze sie postarac zeby to ładnie wyglądało 🙂

A u mnie dziś kiepsko, wczoraj na wieczór tak sie pokłuciłam z moim mężem ze nie odzywam sie do niego, spał na podłodze, a dziś od rana tylko co chwila sms-y ze nas bardzo kocha. Ja nie odpisuje, nie odbieram telefonów. Koniec!!!!!! Musi ponieść nauczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
A ja dostalam w końcu wyczekane paczki 🙂Teściowa wyposarzyła mnie w trzy kartony(jeden nie chciał przejść przez drzwi hi hi:woohoo 🙂ciuszków do roku!!! 🤪 🤪 🤪Strasznie tego dużo nie wiem kiedy to popiore i gdzie to suszyć!! 🤪o prasowaniu nie wspomne ale sie ciesze są tak piękne że nie da sie opisac 🙂
Jejciu ale Ci zazdroszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laski 🙂

Wesa hehehhe .... widze taka sama uparciuca jak i ja jestes..... Moj tez zawsze musi sie kajac przede mna 😁 okropny charakter (moj) 🙃
ja raz swojego tez wyganialam, nie chcia isc na kanape,to ja poszlam,,,,nie wytrzymal sila mnie na rekach przyniosl do lozka i tak sie kleil i kleil na zgode , ze niezle klejonko z tego wyszlo pozniej 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a! kiedys pisalyscie o masazu jelita ......... wczoraj mialam ten temat w szkole rodzenia,
polozna oswiadczyla, ze najlepszym masazem na jelito jest sex 😆
i okazao sie , ze moja polozna jest polka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja wróciłam z usg 😁Mały waży 1260kg..Jak na ten tydzień co mam według okresu czyli 32 i 6 dni a termin na 27 grudnia to jest bardzo chudziutki to pewnie nie urodze w tym roku.A teraz mi wyszedł termin na 20 stycznia jeszcze lepiej ponag 3 tygodnie róznicy pomiedzy jednym terminem a drugim.A tak to wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...