Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wczoraj kupilam lampe do pokoiku malej - lila-fiolet
http://cgi.ebay.de/Reality-Philips-Kronleuchter-Luster-Acryl-5-flammig-/320561513679?pt=DE_Haus_Garten_Lampen_Licht_Leuchten&var=&hash=item76becf09ac

robie jej pokoik w stylu wiejsko-barokowym ... ciekawe czy mi sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wcinam flapjacki, takie klejace ciasteczka owsiane
http://www.uppercrusts-catering.co.uk/images/large/lrg_muesli_flapjack.jpg

mam ich cala paczke i stwierdzilam, ze najlepszym sposobem na to zeby przestaly mnie kusic bedzie ich zjedzenie 🤪 (to samo myslalm wczoraj ale przytargalam nowa paczke z domu 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja żeby nie zgłupieć jesienią (+ te hormony 😉) ratuję się światłem. Jak tylko się robi szarówka delikatna włączam co się da (wszystkie lampki obowiązkowo) i zapalam świeczek pełno (na meblach, parapecie, stole). Do tego w kominek nad podgrzewaczem jakieś ślicznie pachnące olejki wlewam. Mi to poprawia nastrój jak nie wiem co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dzisiaj zrobiłam zupę ziemniaczaną i upiekłam murzynka 🙂
Poza tym mój już nalega żebym jak najszybciej szła na to usg ciekawy jest do kogo mała jest podobna i usłyszałam jego teorię: "no wiesz ma 2 ładnych rodziców
to nie może być brzydka" gdybym był gruby itp. to by mogła mieć po mnie taką budowę, ale że oboje jesteśmy chudzi to będzie fajna i już określił jej wzrost. od 160 do 173 buahahahahaah! ja już widzę, że on WSZYSTKO wie dzisiaj mała znowu mi kopytkiem przejechała szlaczek po brzuchu słodkie 🙂

Nie wiem, ale wydaje mi się, że każdy facet marzy o takiej swojej "kobietce" która będzie ładna i inni faceci będą zazdrościć jego dzieła 🙃 taki męski fetysz? bo on ciągle opowiada jaka ona będzie jak podrośnie, że ładna-szczupła i będą za nią latać faceci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja uważam, że dla każdego tatusia jego mała księżniczka jest śliczna bez względu na to czy jest mała, duża, gruba czy chuda. Tak sama jak dla każdej matki jej dziecko jest najcudowniejsze. Twój mąż Lagoona po prostu kocha swoją maleńką córeczkę i to jego "ładna" znaczy, że Wasza Najukochańsza po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamitki 🙂
aaaa to dzisiaj brzuszek padł dlatego tylko 15 stron 😉
u mnie szarówka cały dzień i nigdzie nie wychodziłam...ale bez spaceru to tak ciężko Asia ja tam najczęściej zakładam dźinsy, kurtkę i cichobiegi, jedynie jak spotykam się ze znajomymi to już bardziej się staram 😜
Honoratka trzymam kciuki i wierzę że będzie wszystko ok!!
...ale mi brakuje udzielania się tutaj na bieżąco, takie pitu pitu to nie to samo co rozmowy kontrolowane 😎 moja ma ostatnio czkawkę zawsze jak się obudzę...hmm a przecież jestem na czczo 😉 Dobra czas jechać na jakieś zakupy bo jutro znajomi wpadają. 3mcie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patka ale Ci się przytyło od ostatnich fotek nieźle 😁 przynajmniej nie tylko ja tyję.. 🙂 fajne fotki! A ja na kolację zjadłam 2 suche bułki i mleko danone czekoladowe pyyycha! 🙂 Lecę do wyrka oglądać tv. Trzymajcie się mamuśki!

Femmka 😘 Nusia 😘 Ola 😘 Milka 😘 moje brzuchate poczwarki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...