Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Blue,,,daj spokoj,,,, nie ma co porownywac....kazde dziecko jest inne i kazde rozwija sie w innym tempie ........ wazne , ze rosnie ,a lekarz stwierdza , ze jest wszystko ok 🙂 Nie zawracaj sobie pierdolami glowy 🙂 skup sie na nocy poslubnej hehehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zaczynam pranie ubranek mojej Kruszynki,,,,,,,,,

wiecie,Klarcia jak sie urodzi cos czuje , ze bedzie miala dwa przednie zabki i bedzie jak krolik 🙂
jakos od 2tygodni ciagle czego mi brak i ciagle co mam w rece to marchewki i glowki salaty .........
maz juz wie, ze jak wraca z pracy ,to musi do domu wkroczyc z salata...... jem ja jak jablko! smieszne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja tez czuje jak nasza malutka szybciutko rośnie, jak dotykam brzucha to taka juz duza sie wydaje.... 🙂 podejrzewam, ze urode bedzie miala po mnie a charakter po mężu - tak coś czuje 🙂

wiecie co-moja kolezanka niedawno rodziła i jej synuś ważyl 5 kg !!! oczywiscie miala cesarke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie mam, nie przywiozlam jeszcze ubranek dla małej od mojej siostry i nie mamy jeszcze łóżeczka, musimy odświeżyc/odmalowac pokoik dla małej i dopiero bedziemy go meblowac . No ale chyba juz czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dupa z niego taka, że zamiast mi wszystko wytłumaczyć to on, że mam to później pokazać pediatrze, zapytał czy chorowałam na coś ostatnio i powtórzył 2 razy, że nie mam się martwić, ot tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue no to spokojnie, wypytasz go na nastepnej wizycie, powiesz , ze musi ci to wytłumaczyc bo nie mozesz przez to spac
Ja tez uciekam, ide do sklepu i chyba pomidorową dzis ugotuje
pa do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...