Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny pamietacie o masazu krocza ? 🙂
od ktorego tyg powinno sie go wykonywac? od 36 ?
Nusia ja nie mam zgagi - nawet nie wiem jakie to uczucie- niech tak zostanie a mimo to nie mam apetytu, moze to przez tą pogodę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
położna mówiła mi że teraz maleństwa naciskają nam na żołądek i dlatego mniej jemy
ja ciągle słyszę od męża że za mało jem bo jak nałożę sobie pół ziemniaka kotlecika i trochę surówki na talerz to ledwo co to zjadam albo nawet na dwa razy do obiadu podchodzę
ale jakby tak zliczyć co zjem w ciągu dnia to nie jest tak źle hihi cały czas coś mielę

a co do zgagi to ja tez nigdy w życiu nie miałam i nie wiedziałam co to jest
a teraz w ciąży to chyba z raz mi się zdarzyło podobne uczucie ale nawet nie jestem pewna czy to była zgaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 34tyg. trzeba zacząć czyli 6tyg. przed 🙂 kupuje się olejek np. migdałowy ponoć mają go w Rossmanie i jedziesz... 😁 Chociaż nie wiem czy by mi się chciało, może swojego namówię, żeby robił mi taki masaż, bo mi ciężko się golić, a co dopiero wkładać ręce i masować to ujście brr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak maja was naciac to i was natna to nie zależy czy bedziemy masowc czy nie.Ja nie masowalam i mnie nie nacieli 😁.To zależy tylko i wyłącznie od połoznej i od nikogo wiecej i troche tam od was jak bedziecie dobrze przec i bez żadnych problemów to was nie natna a jak wam bedzie cieżko już to napewno was natna.Tak mi położna powiedziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia to trzymam kciuki, ale napisz jak wrócisz 🙂
ja slyszalam, ze jak sie masuje krocze to tkanka robi sie bardziej elastyczna i jest bardziej podatna na rozciąganie, mniejsze ryzyko pęknięcia, no chyba ze dziecko jest duze i wtedy jest koniecznosc rozcinania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki. Wybaczcie ale nie chce mi się nadrabiać 60 stron, więc nie będę na bieżąco. Dawno do was nie zaglądałam, ale właśnie wyszłam ze szpitala. Generalnie teraz nie pozostało mi nic innego niż leżeć, brać leki i łązić tylko do kibla przynajmniej do 36 tygodnia ciąży. O sexie też nie ma mowy póki nie skończę 38 tc także celibat do 7 stycznia 😞 Ale najważniejsze żeby mała była cała, zaczęłam mieć skurcze i silne bóle i mnie na oddział dali, normalnie już myślałam, że w niedzielę urodzę 🤢 Ale dośc o mnie jakieś nowości u was? Czy dalej bez z zmian? Aaa moja kruszynka waży koło 1,800 kg i jest główką w dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, to nieciekawie...ale dobrze ze juz jestes w domku i ze wszystko ok, stosuj sie tylko do zalecen lekarza i wszystko bedzie dobrze, juz coraz blizej do rozwiązania - dasz rade 🙂 zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 ja tak na szybko się wtrącam, bo znalazłam w sieci coś, co się może Wam przydać (szkoda, kurde, że nie znalazłam tego przed swoim włąsnym porodem...)

"Herbatka z liści malin pita regularnie przez ostatnie trzy miesiące ciąży łagodzi bóle porodowe. Zmniejsza też bóle miesiączkowe, pod warunkiem że pije się ją systematycznie kilka dni przed pojawieniem się krwawienia."

Pozdrawiam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa okna myłas??? zwariowalas kobieto, wiesz czym to grozi? nie wyrywaj sie do takich robótek, tym bardziej ze odlezalas juz swoje w szpitalu.

Moja siostra przed swoim weselem tez zaczela sprzatanie, mycie okien itp a nastapnego dnia wylądowała w szpitalu z bólami brzucha i gorączką. Podobno przez naderwanie lub naciągniecie więzadeł podtrzymujących macice. Wyszła 3 dni przed ślubem
Jak byłam u lekarza to zabronil mycia okien, zawieszania firanek i w ogóle jakichkolwiek prac przy których trzymamy ręce w górze. Mój mąż krzyczy na m,nie jak próbuje nawet pranie rozwiesic na suszarce sufitowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja mam na plusie 14 hahahah ale co tam i mam dziwne bole w dole brzucha wzielam nospe sobie a moj maluszek tak dokladnie wazyl na usg 1714g bo sprawdzalam sobie wiec dwa kg juz prawie jest hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiedziałam ze nie mozna myc okien!!! Niestety nie ma kto za mnie tego zrobić, mąż napewno nie, ewentualnie mogłam poczekac na siostre, ale tez nie wiem kiedy przyjedzie a na niedziele cała chata gosci chyba 22 osoby bede miała jak nie wiecej. musze troche posprzatac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...