Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
femka jak sie karmi piersia to alkoholu tez sie nie powinno pić hehehe 🙂

Ja zreszta nie pijam raczej alkoholu, bardzo rzadko raz w roku moze jakis drink albo reds się zdarzy ale tak to nie pije. A nie piłam już totalnie nic odkąd zaszłam z Mają w ciąze. czyli to już 3 lata a przed tez pewnie długo nic nie piłam bo jak mówiłam rzadko się to zdarzało. Także pijaka ze mnie nie ma hehe:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja dopiero teraz weszłam na kompa.Nie miałam wogule czasu.Byłam dzisiaj w szkole i musze sie obronić do konca grudnia nie wiem jak to zrobie ale musze.Dobrze ze prace mam już napisana tylko troche poprawek wprowadzic i sie jeszcze nauczyc pare zagadnien ale moze dam rade 🙂A ja normalnie mam termin na 27 grudnia wiec moze też sie rozsypie jeszcze w tym roku.A teraz niby jestem w 37 tygodniu ciaży juz ale według usg to 33 tydzień dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja w lipcu skończyłam licencjat "Finanse i rachunkowosc przedsiebiorstw" i mialam isc na magistra od pażdziernika ale jakos brakowło czasu na obrone i moja lenistwo zrobiło swoje i nie złożyłam papierów na magistra i moim ostatnim terminem na obrone jest koniec grudnia.W nastepnym roku pójde napewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wam zazdroszczę z tymi obronami ja miałam swoją inż. mieć 18 czerwca i wylądowałam 2 dni wcześniej w szpitalu
praca gotowa oprawiona ale mój promotor i recenzentka nie pozwolili mi się obronić w ciąży po tej sytuacji bo mieli już dwa takie wypadki że dziewczyny były w połowie ciąży i poroniły ze stresu
wiec prosili mnie żebym wytrzymała do lutego
mam nadzieje że zaraz po porodzie pójdę z córcią na obronę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jutro dowiem ile mniej więcej mój twaróg waży, umrę chyba przez tą noc z zamartwiania się o nią czy jest z nią wszystko ok. czytałam, że toxo powoduje zwapnienia mózgu 😮 Nie pamiętam kto teraz miał toxo że igm ujemne a igg dodatnie tak jak ja, ale powyżej 300 to jest świeżo przebyte zarażenie rzekomo, ja mam 200 jutro idę znowu zrobić badanie na toxo i się przekonam czy rzeczywiście chorowałam dawno czy to świeże zarażenie 😞 ciekawe jak tam główka tego mojego dzikusa ehh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honorata fajnie, że u Was wszysko ok 🙂

Lagoona nie panikuj!!! Na pewno jutro okaże się, że nie potrzebnie się martwiłaś bo wszystko będzie w porządku!!!

Ja dziś żeby zająć czymś myśli popakowałam kolejne kartony. Już się nimi nieźle zastawiliśmy a to dopiero kropla w morzu...

Idę pod prysznic. Spokojnej i ciepłej nocki (śnieżyce nadchodzą :angry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz po wizycie. Nasza niuńka waży 2300 , lekarz powiedział, ze troszke szybko rośnie, prawdopodobnie przez mój cukier!!!!! kazal mi sie zgłosic do diabetologa, pokazac mu wyniki moich pomiarów glukozy i obgadac z nim sprawe 🤨 takze troche mnie tym zmartwił, ale poza tym wszystko dobrze i z dzidzią i resztą tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po 37 tyg. mogę rodzić 🙂 bo już się nie mogę doczekać 😉
może być nawet po koniec grudnia 🙃

Przyszedł mi dzisiaj laktator z tommee tippee. Sprawdzałam czy będzie ciągnął i muszę Wam powiedzieć, że mocno zasysa 🤪aż się wystraszyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kurcze wszystkie miałyście już usg, a ja byłam dziś na wizycie przekonana że zobaczę moją Kulkę a gin mi powiedział, że będziemy ją oglądać po świętach 😮 czyli wychodzi na to że usg zamiast w 32 będę mieć dopiero w 36 tc...toć ja umrę ze zniecierpliwienia i ciekawości co tam z łożyskiem...słuchaliśmy tylko serduszka i bije ślicznie a jak mnie pomiętolił po brzuchu to stwierdził że jest ustawiona główką w dół. Chyba zapisze się na jakieś dodatkowe usg w przyszłym tygodniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja tez bym nie wytrzymała - zapisałabym sie do innego gina na usg, ja nastepną wizytke mam za 3 tyg. Moja mała przekręcila sie juz główką do dołu i fajnie sobie ziewała jak ją oglądaliśmy 🙂 super widok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamitki co do lozyska z kodziem w 34 tyg szybko tez mi sie zestarzalo mialm 3 a co sie okazalo przenosilam nie powiem wody byly zielone i zakonczylo sie cc bo maly tracil tetno moj w 31 i 5 dniu wazyl 1725g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
bieganina dzisiaj caly dzien, jestem wykonczona a to dopiero poczatek 🙂 musialam meza dzisiaj upominac by zwolnil, bo ja nie nadazam 🙂 i mu sie tlumcze, ze kiedys to moglam szybko latac a teraz to powolutku musze na co on "no tak cysterny na drodze tez wolniej i ostrozniej jezdza" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!!
Nas zasypało równo, nawet na parapetach mam śnieg do połowy okna. 🙂 Mąż wstał wcześniej i odśnieżał chatke 🙂
Ja oczywiście od rana juz na pełnych obrotach, pranie wstawiłam, zmywara tez juz sie myje. Zjadlyśmy sniadanko i mysle co na obiadek. Chyba ulepie pierogów ruskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ja już po śniadaniu, śniegu dużo za oknem 🙂 Wczoraj sobie powyciągałam świąteczne ozdoby - zaję sie tym 6 grudnia 🙂
Nusia fajne łóżeczko 🙂 dla mojego malucha mamy podobne - tez z żyrafka 🙂
Zbieram się do mamy, muszę jej włosy zafarbować.
Trzymajcie się ciepło, buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...