Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

joannawisn napisał(a):
Ja też mam fioła na punkcie jej karmienia 🙂i Cie rozumiem 🙂ale mleka lepiej nie mieszać jeszcze troszke i będzie można kleikiem zagęścić 🙂
A kiedy można już zagęszczać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Ja też mam fioła na punkcie jej karmienia 🙂i Cie rozumiem 🙂ale mleka lepiej nie mieszać jeszcze troszke i będzie można kleikiem zagęścić 🙂
A kiedy można już zagęszczać?
Jeszcze nie 😞 moja koleżnka zagęszczala jak maly skończył 3m-ce a nie wiem czy można wcześniej? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Ja też mam fioła na punkcie jej karmienia 🙂i Cie rozumiem 🙂ale mleka lepiej nie mieszać jeszcze troszke i będzie można kleikiem zagęścić 🙂
A kiedy można już zagęszczać?
Jeszcze nie 😞 moja koleżnka zagęszczala jak maly skończył 3m-ce a nie wiem czy można wcześniej? 🤨


Pewnie nie można., moja koleżanka też podawała po 1 łyżeczce marchewki od 4mieś. no to jeszcze 2 mieś. 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taj ja mai zageszczałam juz jak miała 2,5 miesiąca. Pomalutku dosypywałam kleik. Teraz tez tak zacznę, czyli jeszcze jakieś ok 3 tyg poczekam. Najpierw bede dawała tylko na noc a pozniej powoli wprowadzała w każde karmienie. i spróbuje oduczac nocnego jedzenia. Pierwszą pobudke dam jeszcze mleko a jak juz drugi raz sie obudzi dostanie tylko ciepłą wode do picia i sie nauczy ze nie ma po co sie budzic bo jedzonka nie dostanie hehe....bede próbowała ale nie wiem czy mi sie uda. Moja mama tak robiła i skutkowało. Szybko zaczelismy przesypiac noce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Co się dzieje z Femmką ktoś wie??

hej 😉
ja pisałam z Femmką na nk jakiś czas temu i mówiła że odwiedzi brzuszki ale jakoś cisz... więc nie wiem... 😞
http://picasaweb.google.com/104459607347753784321?authkey=Gv1sRgCI_NjKO-rubybw
to jest link do fotek Klaruni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja Judycie też daję NAN 1 Pro 😉 i bardzo chętnie wypija 😉 nawet po cycku 😉

Ja też od wtorku daje po cycku NAN1, przeważnie po południu, wypija jeszcze ok 50/60ml i też mu smakuje.

Moja czasem po obu cycach potrafi jeszcze 90 wypić i jeszcze by chciała 😜 ale robię jej 60 żeby jej nie przekarmić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
youmit napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja Judycie też daję NAN 1 Pro 😉 i bardzo chętnie wypija 😉 nawet po cycku 😉

Ja też od wtorku daje po cycku NAN1, przeważnie po południu, wypija jeszcze ok 50/60ml i też mu smakuje.

Moja czasem po obu cycach potrafi jeszcze 90 wypić i jeszcze by chciała 😜 ale robię jej 60 żeby jej nie przekarmić 😜

Też tak robię 🙂 lekarka powiedziała, że fajnie przybiera więc pewnie głodomor 😉 czasami mam wrażenie, że jak bym mu zmiksowała cały obiad to też by wcisnął 😉 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
A my od wczoraj już w domku. Wszystkie badania wyszły na ok. Konsultacja z neurologiem nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości 🙂
Co do jedzenia to nam w szpitalu "zmienili" mleczko z Nan Pro 1 na Bebilon Pepti (na receptę). Majka zjada 150 ml i zawsze jest niezadowolenie. Chyba lada dzień przejdziemy na 180 ml (na opakowaniu od 4 mies. no a Ona za tydzień skończy 3 mies.). Je 5 razy na dobę co 4 godziny i nocną przerwę na 8 godzin. Dziś chyba sypnę jej do kolacyjnego mleczka łyżeczkę kleiku. Nasi przyjaciele, rodzice o miesiąc starszych bliźniakó jadą na dopypywaniu łyżeczki kleiku od ponad miesiąca i jest ok
A co do eksperymetów to w szpitalu nawet 2 razy dostała przecier marchewkowy. Najpier badała smak, wypuszczała smoka ale w końccu wciągnęła dwa razy po jakieś 60 ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Hejka 🙂
A my od wczoraj już w domku. Wszystkie badania wyszły na ok. Konsultacja z neurologiem nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości 🙂
Co do jedzenia to nam w szpitalu "zmienili" mleczko z Nan Pro 1 na Bebilon Pepti (na receptę). Majka zjada 150 ml i zawsze jest niezadowolenie. Chyba lada dzień przejdziemy na 180 ml (na opakowaniu od 4 mies. no a Ona za tydzień skończy 3 mies.). Je 5 razy na dobę co 4 godziny i nocną przerwę na 8 godzin. Dziś chyba sypnę jej do kolacyjnego mleczka łyżeczkę kleiku. Nasi przyjaciele, rodzice o miesiąc starszych bliźniakó jadą na dopypywaniu łyżeczki kleiku od ponad miesiąca i jest ok
A co do eksperymetów to w szpitalu nawet 2 razy dostała przecier marchewkowy. Najpier badała smak, wypuszczała smoka ale w końccu wciągnęła dwa razy po jakieś 60 ml

Justynko ucałuj Dziewczynki 🙂 Dzielna Majeczka! 🙂cieszę się, że jesteście w domku i wszystko dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze z dzieciaczkami to przysłowiowo jak nie urok to sraczka. Dosłownie. Raz czopek na zatwardzenie a innym (tak jak u nas było przy biegunce) nie można było czopka na rozkurczenie by ulżyć przy bolącym brzuszku bo od razu wszysko wylatywało 😞

A my robimy właśnie pierwszy raz pizzę. Z własnym ciastem rzecz jasna. Zobaczymy co wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
czesc laski Wpadłąm sie tylko wam powiedziec ze sie obronilam sie na 5.Balam sie a tu nie było czego 😁 i spadam na zakupy i pozniej do baru opijac to


GRATULUJE !!!! 🤪 🤪 🤪 ZDOLNA DZIEWCZYNA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...