Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nusia a nie możesz poprosić o usg ?? albo jakieś inne badanie, które uwidoczni refluks przełyku? Ja też się u mojej bałam jak kaszlała szczególnie, ale to minęło. Wiesz jak ani bebilon ar ani nutriton nie skutkują to chyba "coś" jest nie tak. Angole wszystko zlewają 😠 jak takie zwykłe mleka i środki nie pomagają to są też leki na to 🙂 przecież ona też się meczy takim ulewaniem, bo to nic miłego jak np. zważone mleko przechodzi przez gardło sam kwas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
czesc laski co macie dzisiaj na obiad bo ja jesczez nie wiem co wymyslec.Chyba mnie jaks depresja dopada przez ta pogode 😞 😞


Pogoda rzeczywiście brzydka 😞 nigdzie wyjść ani nic.. na obiad nie wiem, nie mam pomysłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie naobiad sałatka makaronowa Z tuńczykiem.
Własnie przyszła moja mama, agentka, przyniosła dla Mai myszkę. Maja spi jeszcze jej nie widziała. Dałam jej na imie Kazik 🙂( kotka mamy Stefana) .Narazie jest w szklanej misce musze skołowac akwarium. Ta moja mama to zawsze cos wymysli, mojej bratanicy tez zawsze zwierzatka kupowała, myszki króliki ptaki psy....normalnie zwierzyniec. Szalona babcia 🙂 Ja nie ukrywając tez sie ciesze, lubie zwierzatka 🙂. Ale Maja to ją chyba wymęczy bo jejst za mała na zwierzatka, chyba ze bedzie sie bała ją ruszac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
U mnie naobiad sałatka makaronowa Z tuńczykiem.
Własnie przyszła moja mama, agentka, przyniosła dla Mai myszkę. Maja spi jeszcze jej nie widziała. Dałam jej na imie Kazik 🙂( kotka mamy Stefana) .Narazie jest w szklanej misce musze skołowac akwarium. Ta moja mama to zawsze cos wymysli, mojej bratanicy tez zawsze zwierzatka kupowała, myszki króliki ptaki psy....normalnie zwierzyniec. Szalona babcia 🙂 Ja nie ukrywając tez sie ciesze, lubie zwierzatka 🙂. Ale Maja to ją chyba wymęczy bo jejst za mała na zwierzatka, chyba ze bedzie sie bała ją ruszac 🙂

to tylko uważaj żeby Stefan nie zjadł Kazika na obiad 🙂 😁 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa nie dawaj Majce tej myszki, bo ją zabije 😞 ja jak byłam mała to mi kupowali chomiki i 2 zabiłam 😞 bo dziecko nie rozumie, że to zwierzątko jest. Jednego za mocno złapałam, a drugiego przygniotłam drzwiczkami od szafy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
blue jak sie wda w mame to bedzie groza 😞 😞


Ale śmieszne 😜 ja to byłam cwaniara od małego 🙂 jak coś chciałam to nie urządzałam scen płaczu, tupania nogami itd. tylko patrząc w oczy mówiłam "babcia kupisz to, ale jak nie masz pieniążków to nie musisz" 😁 😁 😁 no to która babcia by nie kupiła?? szantaż emocjonalny od małego, albo jak coś nabroiłam i to poważnego (np. taplałam się w smole) to szłam do mamy najpierw patrząc w oczy i się pytając czy mnie kocha 🤪 😁 no co przecież jak odpowiedziała tak to nie mogła mnie uderzyć hehehehehe!!! Zresztą nie pamiętam żebym kiedykolwiek dostała lanie. No może raz od babci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem czy moja mycha też będzie takim kombinatorem jak ja 🙂 zrobiła drugą kupę małą, ale jednak.. przebrałam ją, ubrałam pampersa wszystko pięknie czysto daje mleko a ta zaczęła gazy puszczać i poszła kupa no i od nowa zabawa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
dalam jej nie zageszczone mleko i wymiotowala non stop. jednak to zageszczanie cos tam daje 🙂


Kurcze biedna malutka, ja myślałam, że moja dużo ulewa (bo jednak zahamował się jej przyrost wagi) i to poważnie, ale twoja jeszcze bardziej chyba. Ona nie chudnie (chyba) bo bardzo dużo je, a moja jadła 60/90ml i potrafiła ulać z 10/20ml. A to już sporo od każdego karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...