Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bym na słońce tej mojej agentki to za chiny ludowe nie wystawiła. Natala to ciemną karnację ma (może biegać cały dzień po słońcu z lekkim filtrem i ładnie brązowieje w oczach) ale Majuśka biała jak ściana więc strach


Patka19900 napisał(a):
jak wy to robicie ze wyswietla sie foto u mnie nie chce tylko link
Patka wstawiam do posta ten "Forum Code" i jest zdjęcie a nie sam link do niego


nusia27 napisał(a):
nowa umiejetnosc marylki (nie taka nowa ale dopiero wczoraj udalo nam sie ja nagrac 🙂) uwaga na uszy 😜
http://www.youtube.com/watch?v=C2q8JWs1Tqk
Jakbym swoją słyszała.

Tak się drze pyszczydło jak mimo prób nie mże przewrócić się na plecy (sprzed kilku dni)
http://imageshack.us/clip/my-videos/222/mi2.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha super piszczyk
Anastazja ma tak samo zwłaszcza po przebudzeniu np dziś o 5 rano 😁
tak właśnie przywitała tatusia że obudziła się o 5 rano i zaczęła "śpiewać" tacie piosenkę
hahha
myślałam że mąż się dupą odwróci i pójdzie spać dalej ale ku mojemu jak ją nakarmiłam to wiął zabawki i bawił się z nią do 6 rano aż nie zasnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
haha super piszczyk
Anastazja ma tak samo zwłaszcza po przebudzeniu np dziś o 5 rano 😁
tak właśnie przywitała tatusia że obudziła się o 5 rano i zaczęła "śpiewać" tacie piosenkę
hahha
myślałam że mąż się dupą odwróci i pójdzie spać dalej ale ku mojemu jak ją nakarmiłam to wiął zabawki i bawił się z nią do 6 rano aż nie zasnęła 🙂
O to witam w klubie. Moja dziś co prawda ciut dłużej bo do 6-tej pospała ale przed 5 też potrafi 😞 Pobudzi wszystkich i po godzinie idzie sobie dalej spać. Dziś wykorzystaliśmy to i my i złapaliśmy jeszcze drzemkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
haha super piszczyk
Anastazja ma tak samo zwłaszcza po przebudzeniu np dziś o 5 rano 😁
tak właśnie przywitała tatusia że obudziła się o 5 rano i zaczęła "śpiewać" tacie piosenkę
hahha
myślałam że mąż się dupą odwróci i pójdzie spać dalej ale ku mojemu jak ją nakarmiłam to wiął zabawki i bawił się z nią do 6 rano aż nie zasnęła 🙂
O to witam w klubie. Moja dziś co prawda ciut dłużej bo do 6-tej pospała ale przed 5 też potrafi 😞 Pobudzi wszystkich i po godzinie idzie sobie dalej spać. Dziś wykorzystaliśmy to i my i złapaliśmy jeszcze drzemkę

hihi ja tak zawsze robię
tylko że Anastazja budzi się zazwyczaj o 8 na godzinę i idzie dalej spać nawet do 11 ale dziś postanowiła wstać o 5 🙂 i dobrze niech pokaże tatusiowi jak się trzeba dzieckiem zajmować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak narzekacie a moja się zawsze budzi albo o 4 albo 5 i wstaje zawsze przed moim hihi.. on ma budzik nastawiony na 4:40 to ona się już drze wcześniej zawsze 😉 także wszystkich stawia na nogi i potem nie idzie spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna a Natala przypominała Majkę jak się urodziła lub za młodu?? 🙂 bo Wesy dzieci są jak bliźniaki, Kasi też są podobne do siebie z niemowlęcego wieku. Ja bym chciała żeby drugie dziecko było identycznie ładne jak mój czoposław 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje obie są z tych co lubią rano wstawać. Z Natalą nigdy nie pospałam. Teraz jak Natala ciut dłużej bo do 8-mej to Majka nadrabia. I chodzi spać po 21-szej. Nie wiem co czynić by do tej 7 chociaż spała?!?!?!


Spadamy do babci mojej na wioskę. Poleżę na huśtawce, poobijam się.... Miłego dnia dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Justyna a Natala przypominała Majkę jak się urodziła lub za młodu?? 🙂 bo Wesy dzieci są jak bliźniaki, Kasi też są podobne do siebie z niemowlęcego wieku. Ja bym chciała żeby drugie dziecko było identycznie ładne jak mój czoposław 😁 😁 😁
Dla mnie są podobne. Nawet niektóre ujęcia na zdjęciach ale Adam mówi, że nie. Wszyscy mówią, że nie...
Później wstawię fotki Natalii jak byłą w w ieku Majuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej ja mialam noc nie przespana 😞 maly tak plakal ze nie wiem nigdy mi tak nie plakal i nie wiem od czego dalam mu czopka i troche mu przeszlo ale wraz sie budzil z placzem.i biedaczek z tego wszyskiego jeszcze nic nie jadl i spi jeszcze
Zęby? U nas też był przeraźliwy płacz w nocy i zero apetytu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
hej ja mialam noc nie przespana 😞 maly tak plakal ze nie wiem nigdy mi tak nie plakal i nie wiem od czego dalam mu czopka i troche mu przeszlo ale wraz sie budzil z placzem.i biedaczek z tego wszyskiego jeszcze nic nie jadl i spi jeszcze


Asiu a nie za często mu te czopki dajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Justyna a Natala przypominała Majkę jak się urodziła lub za młodu?? 🙂 bo Wesy dzieci są jak bliźniaki, Kasi też są podobne do siebie z niemowlęcego wieku. Ja bym chciała żeby drugie dziecko było identycznie ładne jak mój czoposław 😁 😁 😁
Dla mnie są podobne. Nawet niektóre ujęcia na zdjęciach ale Adam mówi, że nie. Wszyscy mówią, że nie...
Później wstawię fotki Natalii jak byłą w w ieku Majuśki


Ok. będę czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
justynko wlasnie ogladalam i nic nie ma


No, ale one mogą dopiero się piąć do góry, a to nawet i z miesiąc może trwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam rano pogodę i zapowiadali na północy ładną pogodę i takie tam.. no i myślę sobie super zaraz będzie słońce.. a tu nagle jak się rozpadało normalnie rzeka 😁 😁 😁 i teraz licz tu na "pogodynki" nie wiem czy jeszcze będzie ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia to szybko zaczął, moja się tylko patrzy jak unosi no i trzyma ręce na kolanach i udach ot tyle. A mnie głowa tak boli, że szok.. niskie ciśnienie jest, bo patrzyłam ledwo ponad 700 😞 od rana się dziwnie czuję, a w zasadzie od wczoraj wieczora. Kawa nic nie pomaga chyba, że zrobię sobie szatana, ja z natury mam niskie ciśnienie nawet jak w szpitalu byłam do porodu to miałam 100/70 i lekarka się śmiała 😉 umieeeeeeeram jednym słowem.

Mała zjadła na 2 śniadanie 120ml kaszki i teraz sobie leży. Nusiak uwielbiam ten zapach rzygowin hihi.. bo jak się jej odbija to zawsze wyleci coś i to tak pachnie fuu! sam kwaśny twaróg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...