Skocz do zawartości

POWAZNE PYTANIE! PROSZE O POMOC! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kochane mamusie, jestem w 15 tygodniu ciaży, od kilku dni czuje lekkie bole i napiecie w podbrzuszu,gdy siedze bądz ide,nie mam krwawien,uplawow,nic z tych rzeczy ale sie niepokoję. Czy to rosnąca macica? Do lekarza mam isc za 2 tyg. ale do tego czasu sie zamartwię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Raczej to jest rosciagajaca sie macica, dziecko teraz sie szybko rozwija i bedziesz takie bole i z czasem klocia odczuwala dosyc czesto, a nawet beda to takie skurcze dolu brzucha jakbys miala dostac miesiaczke, takze sie tym nie martw, to jest normalne. Zycze spokojnej ciazy i oby jak najmniej dolegliwosci oraz sczescia z rosnacego pod sercem malenstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena zawsze jak masz jakieś wątpliwości to możesz skorzystać z pomocy lekarskiej w przychodni lub szpitalu, jechać powiedzieć o co chodzi i być spokojną tu chodzi o zdrowie Twojego dziecka, więc nie ma co się zastanawiać i czekać na wizytę jak coś cię niepokoi. Wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początku ciąży też się skarżyłam swojemu lekarzowi na bóle brzucha i powiedział dokładnie to co Aska 🙂 to macica się rozciąga i ból jest całkowicie normalny 🙂
Jednakże gdyby był wyjątkowo uciążliwy to zgłoś się do lekarza i zapytaj - lepiej zadać dwa pytania za dużo niż jedno za mało 🙂

Powodzenia i samej radości z noszenia maleńkiej istotki pod sercem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdaleno kazda z Nas jest inna...
ja tez sie radzilam tutaj na forum jak mnie bolal brzuch jak na okres i niby wszystkie (prawie) ciezarne tak maja a poszlam z tym do lekarza bo nie chcialam czekac no i odrazu dostalam nospe i magnez bo to niestety moze sie roznie skonczyc...
Uwazam ze powinnas isc do lekarza bo fakt bole moga byc spowodowane rozciaganiem sie zwlaszcza wiezadla obłego ktore moze byc bardzo bolesne ale moze tez swiadczyc o roznych innych przypadlosciach wiec mysle ze najlepiej gdybys poszla do lekarza wczesniej a jak nie mozesz do swojego to podejdz do szpitala.
Ja bedac w ciazy nie lekcewazylam zadnych dolegliwosci ktore mnie martwily i w sumie moge z 100% pewnoscia stwierdzic teraz ze dzieki temu Olaf jest z Nami!!!
Zycze duzo zdrowka dla Ciebie i Dzidzi i uwazaj na siebie i Dzidzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mialam takie same objawy i sie martwilam ,tak jak TY.Rodzilam dawno temu ,a takich szczegolow sie nie pamieta.
Asia ma racje,to macica sie powieksza ,a tak wogole to zajrzyj na www.pampers.pl na 19 albo 20 tydzień ciąży.Tam sie dowiesz,ze swoją role w tych "bolach" odgrywaja więzadła podtrzymujące macice 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...