Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek a jak sie nazywa twoj lekarz jesli można wiedzieć ?? Ja mam zamiar rodzic w CZMP i chodz krążą różne opowieści na temat tego szpitala to jednak sa tam najlepsze oddzialy i gdyby cos sie dzialo wszystko jest na miejscu

Tyska1 ja niestety z problemem pecherza borykam sie od poczatku ciazy i w sumie zawsze mialam z tym problem a w ciazy niestety jest sie bardziej narazonym ale najwazniejsze ze dzidzia puki co nie ucierpiala na tym i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
fijolek a jak sie nazywa twoj lekarz jesli można wiedzieć ?? Ja mam zamiar rodzic w CZMP i chodz krążą różne opowieści na temat tego szpitala to jednak sa tam najlepsze oddzialy i gdyby cos sie dzialo wszystko jest na miejscu


mój lekarz nazywa się Leszek Gottwald.

A będę rodzic w szpitalu Madurowicza. Tu mam bardzo blisko i też gdyby cos się dzialo, wszystko jest a miejscu. Matka Polka jest dla mnie na drugim końcu miasta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
fijolek a jak sie nazywa twoj lekarz jesli można wiedzieć ?? Ja mam zamiar rodzic w CZMP i chodz krążą różne opowieści na temat tego szpitala to jednak sa tam najlepsze oddzialy i gdyby cos sie dzialo wszystko jest na miejscu


mój lekarz nazywa się Leszek Gotwald.

A będę rodzic w szpitalu Madurowicza. Tu mam bardzo blisko i też gdyby cos się dzialo, wszystko jest a miejscu. Matka Polka jest dla mnie na drugim końcu miasta..


Ja podobnie mam blisko do Kopernika i CZMP ale po tym co widzialam w weekend wiem ze pojde do CZMP 🙂 Dla mnie znów Madurowicz jest za daleko 🙂 A lekarza nie znam 🙂 i nie kojarze ze szpitala chociaz w kazdym szpitalu jest duzo ginekologow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny mimo tego że ja jak zwykle nic nie robię to akurat dzisiaj dopiero teraz znalazłam chwilkę czasu. Zmartwiłyście mnie tym pęcherzem i w ogóle. Do lekarza nie zdzwonię bo on dziwny jest a do rodzinnego nie pójdę bo taki z niego ekspert jak i ze mnie. Dziś Żurawina a jutro zobaczymy moze kogoś poszukam odpowiedniego na konsultacje.Chociaż szczerze sikam jak do tej pory ale brzuch jakby nie boli. No nie wiem zobaczymy może ze strachy już sobie wmawiam że wszystko ok. Do beatak83- dzionek faktycznie kiepski rano szwagierka poprosiła mnie abym ją gdzieś zawiozła i zajęło mi to pół dnia i w ogóle później jeszcze parę osób mnie wkurzyło. A ja ostatnio jestem strasznie drażliwa i szybko się denerwuję to od tego siedzenie w domu i nic nie robienia ja tak nie potrafię. I znowu ucze się żyć z mężem na odległość(ale to długa historia) i tylko użalam się nad sobą...................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym pecherzem jak cie nie boli to poprostu mozesz miec jakies nieliczne bakterie w moczu i tyle pobiez zuravit do tego duzo owocow z witamina C i mysle ze bedzie ok. W moim przypadku niestety jest to nawracajacy problem i bol jest okropny dlatego zuravit juz mi nie pomaga i biore furagin i nospe zobaczymy czy mi przejdzie mam nadzieje ze niebawem tak bo nie mam sily na nic przez ten bol tylko bym lezala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny czy zwróciłyście uwage na jakim sprzęcie wasi lekarze robią usg????MÓJ ma ALOKA ale nie wiem jaki model, chodzi o to że ja zastanawiam się czy istnieje możliwość nagrania badania usg na płytę DVD tylko nie wiem czy na jego sprzęcie jest to możliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Dorka ja genetyczne rozumie inaczej. U mnie sporo kosztuje chyba że jest się w grupie ryzyka tj. wiek matki albo choroby genetyczne w rodzinie. Polega na pobieraniu np wód płodowych co często jest bardzo inwazyjne i według niektórych lekarzy może nawet zaszkodzić dziecku. Moim zdaniem badanie genetyczne=badanie prenatalne ale może sie mylę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie konieczne jest pobieranie wod plodowych ani nic takiego jezeli wszystko jest ok to sie robi gdy wlasnie jest sie w grupie ryzyka Ja ide na genetyczne (połówkowe ) badanie 01/12 i lekarz bedzie sprawdzal czy nie ma wad serca oraz bodowe malenstwa bez zadnych dodatkowych badan chyba ze cos wzbodzi jego podejzenie fakt badanie nie jest tanie bo ja bede placila 180 zł za sprawdzenie a za dodatkowe bardziej wnikliwe 230 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie wiem musze się podszkolić gdzieś na necie hehe No ja też mam we wtorek dokładne badanie serduszka dziecka wszyskie komory zastawki i to jak tam krew się pompuje no i wiadomo mierzenie szacowanie wagi. Mierzenie obwodu głowy, każdej kości i sprawdzenie wszystkich narządów wewnętrznych no i kość nosowa która już był a widoczna w 12tc i ja płacę za to 120 zł czyli standardowo gdyby coś było nie tak to on wtedy zleca inne badania, kończąc ten wątek dodam że mam mętlik w głowie i tyle, co ma być to będzie- połówkowe bo w połowie ale jak zwał tak zwał jak ma być dobrze to będzie jak nie to i tak nie mamy na to wpływu, mnie kurcze chodziło o to nagranie na płyte ale dowiem się dopiero na wizycie. Jak się da to super jak nie to niech mi mąż zazdrości że tylko ja mogłam widzieć nasze maleństwo!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się powtarzać i znowu przynudzać ale oprócz obaw i ciekawości samego badania chodzi mi o nagranie tego na płytę to wszystko ale nic nie wymyślę muszę uzbroić się w cierpliwość i spokojnie odliczać dni do wizyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja na polowkowe dopiero za dwa tygodnie, juz nie moge sie doczekac, odliczam dni 🙂 mam nadzieje, ze wszystko okaze sie byc ok. Mam jednak pytanie odrobine z innej beczki: mianowicie: skad wy wzielyscie te urocze suwaczki?? tez bym taki chciala 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziś już jestem pewna czuję "trzepotanie" mojego maluszka i jestem pewna że czułam to już wcześniej delikatnie ale dziś już zaczyna mnie to martwić, cały czas coś mi tam puka od środka i takie śmieszne mrowienie szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jeszcze zdecydowanych kopniakow nie czulam do tej pory. Jedynie jakby takie baaardzo delikatne ruchy, pukanie lub wiercenie odrobine pod pepkiem i czuje jednoczesnie ze to nie 'moje cialo' sie rusza, tylko jakby 'cos' innego 🙂 🙂 To smieszne jak mozna opisywac te wszystkie ruchy dzidziuszkow gdy nie sa one jeszcze zdecydowane i konkretne 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...