Skocz do zawartości

5-cio tygodniowa ciaza | Forum o ciąży


grabix1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny,jestem nowa na forum i szczerze tyle sie juz naczytalam ze glowa mala 🙂 Mam pytanie jesli plod nie rozwija sie prawidlowo to kobieta moze wciaz miec ciazowe dolegliwosci jak bole obustronne brzucha tzw.ciazgniecia,bol krzyza,piersi,pragnienie,bole glowy i nudnosci 🥴. Poronilam pierwsze dziecko,teraz jestem w piatym tygodniu i po usg lekarz ma watpliwosci co do wieku ciazy(powinnien byc 7tc od zaplodnienia 🤢) i tym samym ze sie nie zozwija prawidlowo. Kazal przyjsc za tydzien. Nie krwawie i dolegliwosci ciazowe poglebiaja sie. Moze martwie sie na zapas ale moze jakas doswiadczona mama doda mi otuchy. Z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym radziła się nie martwić na zapas.
odczekać spokojnie ten tydzień, a pewno okaże się że pusty pęcherzyk zapełnił się zarodkiem i coś tam w nim już rośnie 🙂 5tc to troche za wcześnie....
ja byłam w 6tc z własnie pustym pęcherzykiem i kazał odczekać 3 tyg! najdłuższe w moim życiu! 🙂 i okazało się potem że jest w nim dzieciątko 🙂
życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki z całej siły!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne to forum,dziekuje za odpowiedz nie spodziewalam sie. Ja juz widzialam zarodek,byl 4x4mm ale kobieta cos stekala ze jest maly krwiaczek. Moze sie wchlonac a moze to poczatek poronienia. Jutro usg to wszystko sie wyjasni. Dziekuje za pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabix najwazniejsze nie martw się na zapas! jak sama piszesz. Rozumiem że się zamartwiasz, tym bardziej, ze poroniłas pierwsza ciąże, ale zdenerwowanie na pewno nie pomoże, a dobre samopoczucie jest teraz najwazniejsze. Zycze wszystkiego dobrego i pozytywnego nastawienia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje pierwsze usg wykonałam jak byłam w 6tc i 4 dniu, ale lekarz który skierował mnie na to usg podczas normalnego badania nie był w stanie powiedziec czy jestem w ciąży czy nie.
Takie maleństwo 5 tyg. pewnie jest trudne do oceny dla lekarza, więc głowa do góry i badz dobrej myśli!! Trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Witam 🙂ja pierwszy test wykonałam w dniu spodziewanej@wyszły 2 kreseczki 🙂, 2 dni pózniej miałam robione usg niestety nic nie pokazało 😞lekarz zlecił mi badanie krwi i wyszło bhcg 2068 więc ciąża jat ,ale bardzo sie martwię bo to 5 tydz i nic nie widać 😞 😞czy któraś z was tak miała???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Witam serdecznie! Tez mam podobne odczucia! Jestem w 5 tygodniu ciąży, obserwowałam swoje ciało od początku cyklu, objawy potwierdzały ciąże w 3 tygodniu cyklu a test ciążowy je potwierdził!!!Tak bardzo sie cieszymy ze nasze maleństwo rośnie! Mamy 3 letniego synka Szymona i bardzo cieszymy ze będziemy mieli drugie dzieciątko. W piątek mam pierwsza wizytę u lekarza, będzie długa, cały wywiad, badanie moczu i zobaczymy co jeszcze.
Czuje sie dobrze, tak jak w pierwszej ciąży, teraz troche zaczynam byc senna, ale jak mam okazje to wypoczywam, ale staram sie codziennie isc na spacer, a teraz jak jest zima dookoła to az radośnie wyjsc na zewnątrz. Dzis z synkiem szaleliśmy na śniegu i nasza mała dzidzia tez sie dotlenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam
jestem w 5 tygodniu ciąży i jedynym objawem są mdłości 🤔 no i trochę senna jestem,a tak poza tym to strasznie się ucieszyłam kiedy na teście pojawiły się dwie kreseczki,tym bardziej że nie mogłam się doczekać i zużyłam trzy testy zanim wynik był pozytywny 😜
Z doświadczenia już wiem że w 5 tygodniu USG pokazuje zazwyczaj pusty pęcherzyk ciążowy więc zrezygnowałam z wizyty tym razem...poczekam do stycznia 🙂
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...