Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Paniom 🙂 Ja dziś sobie bezalkoholowe wypiłam - nie mogłam juz wytrzymać 🙂 5 miesięcy abstynencji to sporo jak dla mnie 🙂

Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Spoko Akompf, nie ty jedna hehe. Ja tam sobie często piję bezalkoholowe bo jak u mnie jest 40 stopni to nie ma nic lepszego niz zimne przenne piwko, chocia niektóre na forum to by mnie najchętniej zlinczowały i ogoliły na łyso :laugh: 🙂 :P
Agnieszka gratuluję ruchów, moja mała jest dosyć spokojna ale jak się położę to takie harce wyprawia, że hoho!!Dzisiaj rano myślałam, że się w łóżku uderzyłam 😮 tak mnie kopnęła 🙃 🤪

Dobrej nocki mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Mi wczoraj tak spuchly nogi w kostkach ,ze nie moglam chodzic wieczorem ... ;/ i mialam taki podly humor ,ze szukalam pretekstu do klotni. A moj kochany wieczorem sie przytulil ipowiedzial ,ze juz jak wrocilam z pracy widzial ,ze cos jest nie tak i bede chciala sie klocic o byle co ... 😞

Mittka no wlasnie, musimy walczyc o KAZDA zlotowke ktora nam sie nalezy! Przeciez placimy skladki itd itp ;/

To dziecko napewno bedzie na cos chore! ;/

Faktycznie od 10tc ale to i tak jest smieszne!

Akompf uwielbiam goo goo dolls - iris jak chyba KAZDY? 😉

Gosiaq witamy 😉

Dorunia u nas na cmentarzu jest taki wielki pomnik i tam ludzie stawiaja swieczki dla nienarodzonych aniolkow...

Dzidzia a u mnie ladna pogoda wczoraj byla a ja zla jak osa...

Zgryz jak dawno Cie u nas nie bylo! 🙂 czesciej pisuj :P
A ja chodze na fundusz i babka ma calkiem dobry aparat ... chociaz polecala mi w 23tygodniu jechac do takiego lekarza w Pile co ma sprzet rewelka i ogolnie jest rewelacyjnym ginekologiem ale za wizyte bierze 280zl! a w szpitalu za to badanie na takim samym sprzecie placi sie 80zl... no i do tego dojazd 20zl to jest 100zl.

Te przesady hehehe ... 😜 ostatnio kolezanka sie mnie pyta czy juz wiem co bede miec a jak powiedzialam ,ze najprawdopodobniej corcia ale ,ze nie na 100% to powiedziala ,ze raczej bedzie chlopczyk bo mi urody nie odebralo. hahaha 😁

Anja chyba kazda z nas miala na poczatku te watpliwosci,czy to dzidzia czy jelita:P

Ja jesli chodzi o jedzenie i o picie to nie pijam raczej gazowanych bo mnie nie ciagnie za to mrozona herbata z kostkami lodu to podstawa od kilku dni!

Agnieszkaw gratuluje!

A tak wogole to ja od dzisiaj urlopuje a znowu tutaj siedze z rana zamiast spac :P

Ide polezec 🙂 papa i do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ciao! Hola!

Emmax - zazdroszczę! Ja już sie nie mogę doczekać!!!! a to dopiero 25.07! Mam nadzieję na USG, bo ostatnio nie miałam. może połówkowe mi zrobi.. jak myślicie? Będę w 19 tygodniu prawie.

Wiolka - widziałam, że założyłaś temat na forum odn. piwka bezalkoholowego! Czytając niektóre posty poczułam się jak zła matka! Boziu... :P Ale sądzę, że raz na jakiś czas nie zaszkodzi nikomu :P
A mój męzunio z braciszkiem ciągle się chłodzą... a ja soczki, soczki i soczki!

Fredeczka - Iris - uwielbiam 🙂 Dobrze, że napisałaś o tej mrożonej herbacie... wróce do domu to sobie zrobię. A co do opuchniętych nóg to jakaś masakra. 3 dzień mi się opuchlizna trzyma 😞 Teściowa mi doradziła, żeby zrobić sobie letni natrysk na nóżki, ale od samych ud. Napewno złagodziło. Profilaktycznie moczyłam nóżki w letniej wodzie jeszcze, ale opuchlizna nie zeszła do końca.

Anja - Co do ruchów to już nie jestem pewna... w nd i pon coś poczułam niestandardowego, ale od tej pory nic... Chyba jescze muszę cierpliwie poczekać 😉

Ostatnio chodzi mi dość mocno po glowie utworek Oceana -cry cry cry. Polecam!

Do posłuchania tez dorzucam Garbage - Cherry lips
a dla bardziej pojechanych La Roux - In For The Kill

Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂 nie śpimy, pracujemy hehe 🙂 Chociaż przyznam, że już nie daję rady. No, ale nie ma co marudzić trzeba jakoś wytrzymać.
anja zazdroszczę Ci tego basenu, chętnie bym się wykąpała, ahhh....
emmax może dowiesz się dzisiaj płci swojego dzieciątka?!
miłego czwartku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam wizyte i usg w poniedziałek, następne dopiero 17 sierpnia-to będzie juz połówkowe i dopiero wtedy dowiem sie jaka to płec.

Ehh... byle do następnego piątku-jade na urlop na Mazury i nie moge sie doczekac, hehe pewnie już w poniedziałek zaczne sie pakowac aby niczego nie zapomniec :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wizycie byłam miesiąc temu więc czas najwyższy, a co do płci to wątpię, że mi coś powie bo ostatnio mi powiedział że może w sierpniu 😠 zobaczymy, dam znać po południu co tam u dzidzi mojej słychać:P

Akompf, moja siostra w 1-wszej ciąży miała tak nogi spuchnięte, że tylko mogła założyć klapeczki letnie z baaardzo szerokimi paskami zapinanymi na 3 dziurkę, i niestety nic się z tym nie dało zrobić, ale to była końcówka ciąży, a w 2 dawał jej jakieś tabletki czy coś ale rodziła w styczniu więc pogody inne i juz tak mocno nie miała, zapytam w piątek co można z tym zrobić, ale mi doktorek na każdej wizycie sprawdza czy nie mam nóg spuchniętych.

Co do piwka to ja we wtorek wypiłam kilka łyków reedsa, no tak mi się chciało że szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Anja agnieszka gratuluje ruchów,u mnie wczoraj w brzuchu jakieś rewolucje się działy,dzidzia się chyba wyciągała bo brzuch przybierał dziwne kształty 🤪

Ja wizyte mam 21,ale u jakiegoś innego doktorka bo mój jeszcze tydzień ma urlopu.Dał mi jednak wytyczne mam mówić że ma mi zrobić koniecznie usg więc też pewnie niedługo zajrze do dzieciątka 🙂

Akompf nie przejmuj się opiniami innych jeśli masz ochote na piwko tymbardziej że jest bezalkoholowe to napewno nie zaszkodzi.Ja to tyfus jestem i mnie nie smakuje :P wogóle za piwem nie przepadam,winko to co innego stoją u mnie w barku dwa przepyszne,ale jeszcze sobie poczekają twarda jestem i nie będę pić 🤪

U nas dzisiaj chwila wytchnienia po wczorajszej burzy słoneczko jeszcze śpi więc mam nadzieję że na dworze jest ciut chłodniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jade dzisiaj do lekarza. Ostatnio byłam miesiąc temu i robił mi jeszcze usg dopochwowo chciałam się dowiedzieć czy dzisiaj jak pojade to usg będę miała już przez powłoki brzuszne? Jak to było u Was?

Mam jeszcze jedno pytanie: w którym tygodniu dowiedziałyście się płci dzisiusia? Jestem ciekawa czy dzisiaj już mi coś powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniusia,ja usg dopochwowe miałam robione tylko raz na początku w 8 tygodniu,potem już przez brzuszek,ale myśle że teraz zrobi ci już normalnie.Płeć to już niektóre dziewczyny wiedzą dość wcześnie,wszystko zależy od dzidziusia jak się ułoży,od sprzętu jakim się robi i pewnie od lekarza.Ja na przykład jeszcze nie znam płci,ale zawsze pytam przy badaniu.W każdym bądź razie koniecznie zapytaj czy widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anniusia ja miałam dopochwowo usg tylko raz robione-w 6 tyg-wtedy jeszcze nie byłam pewna, czy jestem w ciąży a kolejne w 12 i 17 tyg już przez powłoki brzuszne

co do płci to chyba jest jeszcze za wcześnie-no chyba, że lekarz ma jakis super sprzęt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!ja nie długo zaczynam 29 tydzien...i powiem wam szczerze że nie znam jeszcze płci mojego malenstwa...Na ostatnim usg tydzien temu małe wypieło sie pupą i nie miało zamiaru sie chwalic co ma miedzy nóżkami... 🙂
Smieje sie z mężem że bedziemy mieli niespodzianke 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!

Czy opłaca się kupic takie nosidełko za 30 zł? Wiem, że to śmieszna cena ale czy nosidełko bedzie wygodne? [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/nosidelko.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂


haaaa jutro do polski...na urlop 🙂 pewnie się powtarzam ale tak się ciesze na te 3tyg w polsce że masakra:P :P
ale się znów rozpisałyście 🙃 🙃
akompf bardzo fajne to nosidełko, moim zdaniem 30zł to nie dużo a to Ci sie przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf powiem Ci z własnego doświadczenia,dla mnie odpada noszenie w takim nosidełku kiedy moja córa była już na tyle dojrzała i wsadziłam ja do takiego to po prostu nie miałam siły ja nosić,zaraz mi kregosłup wysiadał.Mój mąż owszem troche ponosił,ale u nas nie zdało to egzaminu wykorzystany był chyba ze dwa razy i poszedł w kąt.Wiem jednak że niektórzy sobie chwalą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czasem nosidełko się przydaje, ale nie tak zaraz pop porodzie, z tym , że mnie też łatwiej było nosić dzidzię na ręku, ale moja mama nosiłą moją Oli w nosidełku. A z tymi chustami Mitka to trzeba by się nauczyć motać to odpowoednio, ponoć one są najlepsze dla dziecka i matki bo naturalne, jak przyjdzie czas to się tym zainteresuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za opinie, Nosidełko jest prawie nowe (podobno)a za 30 zł to nawet gdybym ze dwa razy miała i stwierdziła, że się nie przyda to nie byłoby mi szkoda tych pieniędzy, bo nowe kosztuje 149 zł. To jest nosidełko bebe confort wiec firma tez jakąs tam renome ma. Dla dzieciaczków od 3,5 do 7,5 kg.

A kupię je. Najwyżej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...