Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wsumie to sie juz doczekac nie moge 😉

Ale dobrze ze sie te upaly skonczyly bo ufff wytrzymac sie nie da 😞 wszystko puchnie itp. sama zobaczysz puzniej, ja na poczatku zadnych objaw nie mialam oprucz tego ze moglam non stop spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na poczatku myslalam, ze nie chce zadnego znieczulenia, ale obejzalam okropny film z porodu (na prawde straszny) i teraz mysle, ze na wszelki wypadek zabuukuje sobie epidiural. Mysle, ze bardziej dla komfortu psychicznego, ze w razie czego mam taki wybor... a jak bedzie, to zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez wlasnie robie identycznie ze chce sobie zabukowac znieczulenie na wszelki wypadek 😉

Ale gdyby tez bylo wszystko ok to moze w wodzie sprubuje dobrze ze tutaj za takie zeczy nie trzeba placic jak w pl ;/ masakra , nawet za porod rodzinny pieniazki biora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, a ja sobie nic nie bukowałam 😮 i miałam normalnie na żądanie.

i nie czekajcie za długo z pojechaniem do szpitala, bo mi tu mówili, że mam przyjechać dopiero, jak skurcze co 2 minuty będą i się naczekałam na salę, bo teraz jest bardzo dużo rodzących. mogłam jechać, jak były co 10 minut ( i trochę ściemnić, jakby było trzeba), to może by to wszystko szybciej poszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Widzę, że też macie problemy mieszkaniowe. Niestety ja też. Z mężem mamy swoje mieszkanie ale niestety jest małe 🥴 Są tylko dwa pokoje (sypialnia i pokój dzienny) a do tego dość małe. Myślimy o wynajęciu czegoś większego ale niestety w Liverpool-u mieszkania są drogie a mój mąż jak narazie sam pracuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie wkurzam, bo mialam juz pierwszy scan a nie mialam jeszcze wizyty u midwife. I tak dzwonie do GP kaza mi dzwonic do lokalnych poloznych, dzwonie do lokalnych poloznych a one do mnie ze to GP musi wylsac list... Czarna magia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Niusia nie wiem czy tak samo jest w Londynie ale u mnie w Daventry jak tylko robisz test ciązowy i jest pozytywny to idziesz do swojej przychodni i mówisz w recepcji że jesteś w ciąży i to recepcjonistka zapisuje Cię do położnej 🤨
Co do znieczulenia to ja miałam epidural i nic nie trzeba bukować bo na porodówce anestezjolodzy mają dyżury 24 na dobę. Ja też baaaardzo chciałam rodzić w wodzie zwłaszcza że jak byłam już na porodówce to widziałam że basen był wolny, ale niestety ze względu na wysokie ciśnienie nie mogłam 😞 i też się bałam że pęknę przy porodzie, a teraz muszę smarować bliznę pooperacyjną, żeby się ładnie zagoiła 😞 mam nadzieję że Wy będziecie mieć poród taki jaki sobie zaplanujecie - czego Wam życzę 🙂 no i oczywiście żeby wszystko szybko i gładko poszło 🙂
Ja już się zaczynam stresować co będzie po powrocie do pracy 😞 chyba trzeba będzie moją mamę poprosić o pomoc 😞 my z mężem kupiliśmy dom i niestety muszę wrócić do pracy bo kredyt trzeba spłacać 😞 chociaż jak sobie teraz pomyślę że będę musiała córeczkę zostawić na 8 h to mi chyba serce pęknie 😞
No nic będę jeszcze do Was zaglądać 😆 Buziaki dla bszuchatek i już mamusiek również
P.s. Aniu78 masz prześliczną córeczkę i prześliczne zdjęcia na AguAgu 🙂 Moje ulubione to te z kapeluszem 😜 wogóle wszystkie cudne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wszystko zalezy od budowy ciala 🙂 ale oczywiscie zycze powodzenia, niby sie wyczekuje na te pierwsze kopniaki ale puzniej z czasem sa one az tak silne ze poprostu sa bolesne :/

Ja wlasnie w poniedzialek ide na wizyte kontrolna i chce sie zapytac czy mogli by mi zrobic dodatkowe USG, bo 2 usg to naprawde taki bez ses ze masakra jakas 😞
Ile kosztuje prywatnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety robia tylko 2 usg, a wsumie nie powinno byc tak, bo co z eha serduszka maja wiedziec czy wszystko jest ok? a jak dzidzia jest malych rozmiarow jak na swoj tydzien albo cos to co ?
Porabane tutaj to wszystko maja 😞
Wlasnie jade dzis ogladac mieszkanie niedaleko stretham tzw. pokoj 😉 moze gdzies niedaleko ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi zpstalo jeszcze kilka miesiecy do przeprowadzki, ale jak ogladam mieszkania na internecie to poprosty jest rzeznia. Mam pomysl na powrot do pracy. Wrocimy na part time i dwa dni posiedze ja z twoim dzidziusiem w tygodniu i dwa dni ty. zaoszczedzimy na zlobku i na niankach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 Ja mieszkam w Liverpool-u. Gdy tylko zrobiłam test ciążowy poszłam do GP. Tam zrobili mi jeszcze jeden test. Oczywiście wyszedł pozytywny. Po tej wizycie GP powiadomił Women Hospital, który wysłał mi zaproszenie na pierwszy skan i wizytę u położnej. Datę miała wyznaczoną na dokładnie miesiąc później. Pojechała do szpitala. Zrobili USG, przeprowadzili wywiad o chorobach itp., zmierzyli, ważyli, pobrali krew i mocz 🙂 Po tygodniu miałam kolejną wizytę w klinice na terenie szpitala znów na pobranie krwi na obecność Downa i rozszczepu kręgosłupa bo się zgodziłam na dodatkowe badania 🙂 Teraz mam wizytę na 9 sierpnia kolejny skan i spotkanie z położną. Chociaż z ciążą jest wszystko bardzo dobrze to nie chodzę do zwykłej przychodni tam gdzie jest GP tylko za każdym razem do kliniki na terenie szpitala 🙂 Bardzo mi to pasuje bo tam ludzie mają większe pojęcie o ciąży i gdyby było coś nie tak od razu by mogli mi pomóc 🙂 Uważajcie na Siebie Kobietki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...