Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam kilka znajomych, które też są w ciąży mniej czy więcej zaawansowanej i wszystkie chodzą na wizytę do GP a nie do szpitala. Tam u GP nie raz zjawia się położna a nie raz nie. Tylko na USG mają do szpitala. Także zdziwiłam się, że ja zawsze mam do szpitala, nawet na zwykłe pobranie krwi ponieważ w ich wypadku jest inaczej. O to chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fakt w każdej części Anglii może to odbywać się inaczej 🙂 Ja jestem zadowolona z opieki 🙂 Jeśli z dzidziusiem i mamusią jest wszystko dobrze to nie ma co wysiadywać często i to jeszcze w ogromnych kolejkach po szpitalach lub przychodniach 🙂 Można w tym czasie robić dużo przyjemniejsze rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Ja tez powoli szukam mieszkania. Przeraza mnie to troche, bo nie wiem co zrobie jak mi sie skonczy urlop macierzynski. Penie trzeba bedzie starac sie o housing benefit. A na razie to patrze na gumtree, rightmove, findaproperty... Moze poszukaj na tych stronach. Czesto tez w witrynach polskich sklepow wisza ogloszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
POszukaj na gumtree, tam czesto prywatni ludzie wynajmuja pokoje i depozyt to czesto tylko dwa tygodnie. koszt studia nie powinien byc wiekszy niz 600 miesiecznie. a ja w koncu dostalam list z wezwaniem na pierwsze spotkanie z midwife 🙂. Z lekkim opoznieniem okolo 7 tygodniowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko jedyna, nie mówcie tylko ze w Anglii za wynajem kawalerki płaci sie 600 funtów 😲 Chyba w luksusowej rezydencji. W Szkocji za dom 2 -3 sypialnie + salon dasz od 400 do 800 funtów.
Lepiej wynająć przez agencje przynajmniej masz pewność ze właściciel nie wyrzuci cię na bruk bo cos mu odbiło. Drożej ale bezpieczniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
No skonczyly sie 🙂 Lzej spac w nocy 🙂 A tak to w porzadku. Troche mnie brzusio ciagnie i juz nie moge sie doczekac nastepnego USG 🙂 No i w koncu dostalam list od poloznej. Musialam sie troche zanim nadzwonic ale poskutkowalo 🙂 a jak tam poszukiwania pokoju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w nocy to teraz mozna spac o wiele wiele lepiej.
Hmm z pokojem ciezko nadal szukam 😞
Oo to super ze USg zaniedlugo.
Ja tez czekam na ostatnie USG bo mi przysluguje w 36 tygodniu 😉 bo jestem zakwalifikowana do nastoletnich matek 🤨 yyy nie wiem jaki oni tutaj maja przedzial jesli chodzi o nastolatki?
Wjec sie sama juz nie moge doczekac na kolejne USG.
Bo tak to przysluguja tylko 2....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja powoli wszystko zbieram jak widze, ze gdzies jest wyprzedaz. Jakbym miala juz swoje mieszkanko to i pewnie juz bym je urzadzala a tak na razie to chowam wszystko gdzie popadnie. A ty w ktorym szpitalu bedziesz rodzila? Bo slyszalam o nowym epidiuralu, po ktorym nie czuje sie bolu ale nadal mozna sie poruszac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...