Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Nudata napisał(a):
to wyglada jak budyn...fuj... taki czerwono-brazowy.
Ten moj porod to jak "Moda na sukces" dluuuugi, nudny i konca nie widac 😁

haha ale jakie bedzie piekne zakonczenie 😁


i to pisze ta co najbardziej cierpiala 😁 na bidulke nie dzialaly znieczulenia...

oj tam ale za to jaki skarb teraz lezy na kocyku 🤪 moge jeszcze raz rodzic 😜 aaa vanesska nauczyla sie pluc 😮 cala opluta lezy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😁 Kurcze Nudata a ja myslalam,ze wejde dzis na watek,a tu bedzie wiadomosc,ze urodzilas.No,ale co sie odwlecze,to nie uciesze 😁 A ja jakbym miala pajaka w domu,to bym do niego nie weszla,dopoki zwlok bym nie zobaczyla 😁 A co do bucikow,to Julcia tez nie lubi>Ostatnio nawet jedne na miescie zgubila 😉Maja zdrowka dla Zuzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I Nudata sie nie odzywa z rana, moze pojechala ,zeby wrocic z synkiem 🙂
Ja tez lubie kasztany, bylismy przedwczoraj na spacerku w parku i juz tak jesiennie... lubie jesien , ladnie pachnie tylko zeby nie bylo tak pochmurno....bo mi cisnienie mozg rozwala i jak mi sie spac chce to caly dzien do bani. Dzis z rana ladnie bylo, a teraz sie chmura 😠
Zuzia nie chce ssac cyca !!!!! Nie wiem co jej sie stalo, moze dlatego ,ze wczesniej dalam jej paracetamol, a zaraz po tym probowalam cyca dac. A pozniej ........uwaga,zaczyna nas tresowac. Zasypiala przy cycku, wyraznie wiem kiedy jest spiaca,a ona nieeeeee, na raczkach ja uspic, pochodzic z nia. Tatus ja ladnie przyzwyczaja 🙂 Tatus sie zaczal powaznie ogarniac, gada z nia dlugo,spiewa jej, dzis rano ja zabral z lozka zebym mogla pospac ,a sam wlasnie na rekach ja uspil. Przegial niedawno i musi odpracowac 😁 😁 😁 faceci......
A malej gardelko nie wiem sama. Lapki ciagle do buzi pakuje i sie slini,boze to chyba nie na zeby jeszcze 😮: i jak te lapki pakuje to i zwraca to co zjadla 🤨 i pokasluje ciagle, zaraz bedziemy dzwonic do pana doktora. Moze nas dzis przyjmie.
Monia ,jak Juleczka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem ja zla jak cholera!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
maja smoczki w butelkach w 3 msc sie zmienia 🙂
ja tego chlopa to kurwa w pizdu wykastruje zeby wiecej dzieci nie robil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no zesz kurwa!!!!!!!!!
vanesska jak wstaje ok.7ej na mleko to idzie spac, wstaje po jakiejs godzinie ale ok.9tej znow ma kime i spi o 11ej a ten sie uwzial i na sile ja usypial wsadzal tegos moka na chama a ta zaczela plakac nie dziwie jej sie (nic nie mowilam tylko patrzylam z boku obserwujac jego ojcostwo) a ten z nerwami ze co to za dziecko i poszedl spac do 2 pokoju!!!! no zesz kurwa!!! a ona jak on wyszedl o jakis 10 minutach poszla bez zadnych boli spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no wkurwia mnie on niesamowicie!!!!!!! a najlepsze jest to, ze jak jego siostra byla mala to musial sie nia zajmowac( matka z tych co lubia%) i jakos wtedy na siostrzyczke sie nie denerwowal i nawet wozek pchal a ze swoim dzieckiem wozka nie pcha bo co kurwa wstydzi sie!!!!!!!!!????? ojjj jak wstanie na obiad i cos sie odezwie to kurwa 3 wojna swiatowa bedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Gosia.........nie dziwie Ci sie ,ze sie zloscisz ,Twoj facet musi dorosnac w koncu, ale don't wory, moj sie wstydzi jak go opierd.......na miescie, bo moze jacys Polacy uslysza hehehe, a ja mam wyjebane co inni mysla i mowia 😁 ta meska masa mozgowa tak ma........

haha wstal na biad poslusznie jak baranek umy talerz i poszedl dalej spac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...