Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale długo chłopina się trzymał 😜 Dzisiaj wywiad oglądałam to biedny taki poobijany!
Aaa tu w Polsce znowu się gorąco zrobiło.
Tak za tydzień zamierzam mojemu synciowi dać soczek z marchewki świeżutkiej od pra babci z działeczki 😁 ciekawe jaka będzie reakcja ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Nusia z czasem idzie sie przyzwyczaic do nieprzespanych nocek.Mowie z wlasnego doswiadczenia 😁


Maryla zawsze wstawala 2-3 razy na mlesio, ale ostatnie 3 dni to masakra. nawet teraz miala drzemke i przez sen plakala 🥴 mam nadzieje, ze to zabek a nie cos innego...

teraz zobaczylam, ze srajda podnosi sie na rekach (lezac na brzuszku) i odrywa cale cialko i nozki tak ze tylko na dloniach i stopach wisi 🤪 moze jednak bedzie raczkowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piekna kolczyki my chcemy na roczek zrobic tzn ja chce marcin jeszcze nic nie wiem ale to najmniejszy problem 😜
moja z sukscesow to tylko przewraca sie na boczki i smiga po calym pokoju 🤢 na brzuch nie chce sie przewracac, ale to chyba moja wina bo od urodzenia bardzo rzadko ja kladlam na brzuszku i nawet teraz nie za bardzo lepek podnosi bo jej sie nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny. Mam pytanie dzis po spacerku zauwazylam na wkladce taka brazowa wydzieline....hmmm czy to jest moze ten czop? czyzby cos sie ruszylo? nie wiem myslalam ze to bedzie bardziej galaretowate, a to wyglada na takie cos jak pod koniec okresu...przepraszam za opis taki doslowny no ale Wy juz przez to przechodzilyscie to madrzejsze jestescie niz ja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Nusia z czasem idzie sie przyzwyczaic do nieprzespanych nocek.Mowie z wlasnego doswiadczenia 😁


Maryla zawsze wstawala 2-3 razy na mlesio, ale ostatnie 3 dni to masakra. nawet teraz miala drzemke i przez sen plakala 🥴 mam nadzieje, ze to zabek a nie cos innego...

teraz zobaczylam, ze srajda podnosi sie na rekach (lezac na brzuszku) i odrywa cale cialko i nozki tak ze tylko na dloniach i stopach wisi 🤪 moze jednak bedzie raczkowac 😜


U nas bylo tak samo ostatnio.Wszyscy mowili,ze to zabki,a to sie okazalo,ze Julka ma ta infekcje i dlatego taka jazdowna byla.No,ale mam nadzieje,ze u was to zabki i na dniach wyjda :*Nudata to pewnie byl czop i skoro byl brunatny,to powinno cie dzis cos ruszyc.Maja ja narazie tylko oswajam Julcie z nocnikiem.Sadzam ja raz dziennie od jakichs 2 tygodni.Goska kladz mala jak najczesciej na brzuszku,to to wzmacnia miesnie i kregoslup.Ja mloda od samego poczatku kladlam.Teraz juz mniej na brzusiu lezy,bo zaczela siadac i woli ogladac swiat z tej perspektywy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudata przygotuj sie juz porzadnie 🙂 moj czop nie byl tego koloru ale polozna mowila,ze im ciemniejszy tym szybciej sie akcja porodowa zacznie, a i moze Ci schodzic dosc dlugo nawet ze dwa dni, jakby byl jasniejszy to i dluzej. Mam nadzieje,ze nastepne co napiszesz to wiadomosc,ze juz jedziesz na porodowke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej nusia mam podobnie ,tylko chodzi o przemieszczanie sie po domu 😁 pisalam Wam ,ze jeden sukin...uciekl , zlapalam go przedwczoraj gnojka kolo szafki i zagniotlam ksiazka. Niecierpie ich, nieeeeeecierpie jak gargamel smerfow 😁
Moj nianius malutki urosl do rozmiarow sukienek 😁 zacznie sie rewia mody teraz ,zaraz Wam wrzuce zdjecie, ta jeszcze troszke za duza jest 😁 i buty juz pasuja !!!!!! (tylko jedne 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...