Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia swietny ten plaszczyk!! wierze,ze przeraza Cie zostawienie cory z walnieta siora......heheh, ja pewnie tez bym przezywala, haaa, ja przezywam jak mala zostaje z tata, a co dopiero kto inny...
Nusia ogladalam ten film dawno temu i jakos nie pamietam 😜 czyli nie godny uwagi.

Zuzia sieje terror w dalszym ciagu 😁 specjalnie w nocy hehhe, i znow ja "Zuzia spij" -Zuzia "Agu" i takie rozmowy noca prowadzi 😁 a teraz tata z nia na rekach chodzi ,mala padla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie 🙂
Monisia, sliczny nowy awatar 🙂 dlaczego az tak cie przeraza zostawienie malej z siostra? przeciez to siostra 😉 da rade 😜
a tak serio to chyba wiem co masz na mysli, 23go ide do szpitala i moj M musi byc tam ze mna, bo beda mnie usypiac, a mala zostanie z maja corka i juz sie boje jak sobie pomysle 🤢 🤢 🤢
ostatnio nie bardzo mialam vene do pisania. w zeszlym tygodniu bylam na egzaminie na esol i zalapalam sie na level1. prawie rok juz siedze w domu i nie mam za wiele kontaktu z jez. angielskim i czasem naprawde zaczyna mi brakowac slow, ale okazuje sie, ze nie jest tak najgorzej ze mna 😉 slyszalam ze level 1 jest bardzo trudny, naszpikowany gramatyka, Monia, Ty to przeszlas, to moze jak wrocisz, to mnie pocieszysz? w kazdym razie jakby co, to moge sie cofnac na entry3, bo spytalam sie zapobiegawczo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak szczerze,to ja nie chcialabym kota z nia zostawic,a co dopiero dziecko.Powiedzmy,ze ona ma trudny charakter,wszystko wie lepiej i ciagle mnie krytykuje.Sama corke pod kloszem chowala,ze siku nie mozna bylo isc jak spala,a na Julke ma zlewke.Jej corka ciagle jej zabawki zabiera i zaczepia,ciagnie za nogi itd,a ona twierdzi,ze jak Julka nie placze to jest ok..Ale Julka prawie nigdy nie placze.A jak ostatnio sie poplakala,to siostra stwierdzila,ze ja chyba placzu nie slyszalam.A do tego wszystko wie lepiej.Ostatnio sie z nia scielam,bo chciala jej dac kielbaske taka dla dzieci-jedynki,a ja sie nie zgodzilam.A jak na grilu bylismy i bylam w wc to dawala jej batona nafaszerowanego chemia...moglabym tu tak do rana pisac,czemu nie chce malej tam zostawiac,ale nie mam wyboru
A co do L1 to nie jest wcale trudny.L2 jest juz duzo,duzo trudniejszy.A o do gramatyki to na L1 to jest bardziej takie przypomnienie tylko,bo dokladnie robi sie ja podobno na Entry3.Ale ja w ciebie wierze,ze dasz sobie rade.Ja dzis tez przed zebologiem ide sie zapisac,o ile maja jeszcze cos ciekawego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja wlasnie przeszlam entry 3 i uwazam,ze to byl pic na wode, wiec napewno dasz rade na level1, ja robie sobie przerwe w tym roku, bo ta szkola wogole wydaje mi sie picem na wode.Szczerze to najwiecej ogarnelam na entry 2 , i ztego bylam zadowolona,a teraz czulam tylko przymus chodzenia bo wywalilismy kase,razem z mezem.
Monia zaszczelilabym ja 😉 przypuszczam,ze moja mama tez by sie tak zachowywala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Dzieki za odpowiedz. Tutaj chyba tez sie tego nie pija. Zapytalam bo dziewczyny z Polski sie zdziwily, wiec chcialam wiedziec czy to swiatowa norma - picie glukozy, czy polska norma.

ja tez o tym slyszalam dlatego popijalam w ciazy Lucozade 🙂 power jak po redbullu , i slodkie jak nie wiem co, ale pobudzalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maryla wpiela sie na wszystkie obiadki, nawet mamusiowe 😞 musze ja przegladzac, zeby chociaz teoche zjadla. nie bylo problemu przed zebami, wyszly i jest...
bylam w h&m i nakupilam maryli pelno ciuszkow i zaplacilam uwaga uwaga cale 20 funtow 😁 kocham h&m 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
maryla wpiela sie na wszystkie obiadki, nawet mamusiowe 😞 musze ja przegladzac, zeby chociaz teoche zjadla. nie bylo problemu przed zebami, wyszly i jest...
bylam w h&m i nakupilam maryli pelno ciuszkow i zaplacilam uwaga uwaga cale 20 funtow 😁 kocham h&m 😁

ale mało... u nas w tymi wypizdowie nie ma h&m 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe, ja tez jeszcze nie wiedzialam o co kaman.
To se pospalam 20 minut i sie Zolza obudzila i teraz krzyczy na mnie i sie na mnie patrzy czy ja wezme.Cfana jest coraz bardziej ale ja juz widze o co jej chodzi, na chwile sie czyms zajmuje i znow jej sie przypomina,ze miala plakac i tylko czeka co mama zrobi,a ja sie do niej smieje i ona przez chwile sie smieje i znow ryk,bo se przypomni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
hehehe, ja tez jeszcze nie wiedzialam o co kaman.
To se pospalam 20 minut i sie Zolza obudzila i teraz krzyczy na mnie i sie na mnie patrzy czy ja wezme.Cfana jest coraz bardziej ale ja juz widze o co jej chodzi, na chwile sie czyms zajmuje i znow jej sie przypomina,ze miala plakac i tylko czeka co mama zrobi,a ja sie do niej smieje i ona przez chwile sie smieje i znow ryk,bo se przypomni..

charakterek sie ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...