Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂 ciesze sie ze znalazlam Wasze forum moge dolaczyc ? 🙂 niestety jeszcze nie zdazylam nadrobic wszystkich stron :P a chcialabym sie dobrze przygotowac na przyjscie mojego Skarba a wydaje mi sie ze jeszcze musze sie duzo dowiedziec 🙂 widzialam tez kilka fotek z Waszymi pociechami sa przeslodkie juz nie moge doczekac sie mojego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FAB1987 witamy serdecznie 🙂Pewnie,ze mozesz dolaczyc.Masz jeszcze troche czasu na przygotowania.A jak juz synek bedzie z toba,to wtedy czas bedzie ci szybko uciekal 🙂Ooo widze,ze masz termin na mikolajki.To sie nazywa swietny prezent.Ale Kayi nie przebijesz,bo sie w Wigilie pojawila hihi 🙂A swoja droga,pamietam,jak czekalismy na Kaasiaak az urodzi,a tu kolejna grudnioweczka...tyle ze 2011 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to najlepszy prezent jaki moglam dostac Synus. 🙂 Wyobrazam tez sobie jak szybko bedzie lecialo 🙂

Moge Was zapytac o pare rzeczy ?! Czytam rozne ksiazki, fora strony zwiazane z przyjsciem na swiat dziecka ale nie na wszystko znalazlam konkretne odpowiedzi wiem ze jeszcze mam troche czasu ale nie moge sie oderwac od tych wszystkich informnacji i rzeczy ktore chce wiedziec jak zadbac o malenstwo jak juz przyjdzie na swiat... Jak jest z tymi witaminami d i witamina c od kiedy trzeba podawac i ile, a jesli chodzi o karmienie mlekiem modyfikowanym (pytam gdybym nie miala swojego mleka by karmic malego) to jakie wybrac i czy uzywacie jakiejs mineralnej wody do robienia mleka i np herbatek czy uzywacie kranowki, i od kiedy trzeba dopajac? bo chyba przy karmieniu piersia to nie trzeba? nie wiem tez w jakie leki powinnam sie zabezpieczyc w razie co ktore rodzinka mogla by mi przyslac z Polski?! mam nadzieje ze moze ktoras z Was moze mi udzielic odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ja cos czuje ze julka przegoni marylke i w raczkowaniu i w chodzeniu 😁
maja wspolczuje z mezem teraz masz dwoje stekajacych dzieci w domu 😜

witam kolezanke Anie 🙂 ja witaminy d nie dawalam w cale. monia chyba tez. pokarm na pewno bedziesz miala bo wszystkie kobietki maja 😁 a lekarstwa z polski to ja nie wiem 🙃 monikopedia ci napisze 😜 ja tylko bym ci radzila krem linomag kupic w polsce, bo jest dobry do wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FAB herbatki i mleko z kranowka przegotowana, ja karmie pol na pol,ale przepajam mala woda od misiaca chyba. Ale to zalezy, moze Twoj synek nie bedzie potrzebowal. Bedziesz musiala powoli sama to poznawac, informacje ksiazkowe Cie nie przygotuja w pelni, instynkt macierzynski zadziala uwierz 🙂
a co z Polski?? masc majerankowa, czopki glicerynowe dla maluszka, i ja bym sie zaopatrzyla w cos na kolki,chociaz tu tez sa leki. chlopcy podobno czesciej maja kolki, moja mala na szczescie nie ma.
FAB a jakie imie masz dla malucha???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mleko, roznie dziewczyny podaja cow and gate, ja daje aptamil first milk, na poczatku dawalam same z kartonilka, bo ballam sie,ze nie bede znaac proporcji jak rozrabiac no i czy przypasuje malej. ale obys karmila sama, poczytaj posty bedziesz wiedziala jak w szpitalu pomagaja , mi pomogly karmic jak mialam anemie i malutko swojego pokarmu, podtuczylysmy mala systematycznym karmieniem piersia i malymi dawkami aptamila wlasnie 🙂
pytaj smialo. ja sama nie tak dawno pytalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku zachcialo mi sie obiadkow narobic...Ze wszystkim jestem w plecy,bo caly dzien na parze sloiczki robie.Ale przynajmniej moje slonko pojadllo cos domowej roboty 😁 A jak jej smakowalo 🙂Co do mleka,to my poczatkowo robilismy z kranowy,ale w Polsce moje slonko sie na kranowe wypielo i od tego czasu robie jej na zywcu 😁 A pije aptamil2.Wczesniej pila sma,ale wlasnie w Polsce przestalo jej smakowac.A co do lekow,to Maja ma linka do strony na ktorej podawalam,co mam w apteczce.A i ciesze sie bardzo,ze ciasto smakowalo.Nusia a czy to wazne ktora pierwsza cos zacznie?Za 2 lata nikt nie bedzie o tym pamietal,bo bedziemy za naszymi paniami biegac 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fab moj maz ma na imie Michal 😁 Olivier fajne imie, bardzo 🙂 Oli, Olo 🙂
Ja wit D nie daje narazie, Monia mi mowila wlasnie,ze pol godz na sloneczku wystarczy,ogolnie na zewnatrz bo przeciez przez chmury tez promienie sie przedzieraja. Moze jesienia pozna jej bede dawac jak nie bedziemy wychodzic. Poki co nie daje.
Wit C , takie kropelki Cebion mam z Polski , i jak mala kicha,czy pokasluje to jej daje po 4-5 na lyzeczce do buziaka, wczesniej dawalam w mleku, ale nie ma pewnosci czy na sciankach butli nie zostanie.

Ja go zastrzele bez kitu, zachcialo mu sie teraz jakas kanapeczke z czosnkiem,mowie mu ok,ale nie w piekarniku bo bedzie smierdzial caly dom, to on uparcie tylko na chwile do piekarnika i nie dosc,ze sie alarm wlaczyl bo tyle dymu narobil, to wlasnie cala chata wali czosnkiem, dobrze,ze prania nie mialam !!!!! Faceci......sa gorsi niz dzieci bo czasem logiczne myslenie robi turn off.
Bylam u zembologa i nie czulam pol twarzy ale juz puszcza,jest na szczescie ten jeden zabek,ale musze zaczekac 2 tyg,zeby sprawdzic czy nie trzeba go kanalowo leczyc, bo cos pobolewalo wczesniej. A jak nie to odlew i te supercostam.
Dziewczyny znalazlam odpowiednik polskiego tantum verde, nazywa sie Difflam spray.
A Fab masz tu linka polskiej apteki internetowej ja stad zamawiam jak cos nagle potrzebuje bo w dwa dni juz masz,ale drogo wychodzi vat i przesylka. http://www.e-apteka.co.uk/index.php?route=account/success
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...