Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
monika co do talk talka to dam Ci odp w ten czwartek albo przyszla srode bo nie wiem jak z kasa bedziemy stac ok? 😞

Nie 😜 😜 😜 😜 😜 😜

😞 a ja mam wit c z polski jakie Juvit z lwem 🙂

Zarcik taki 😜 Pieciez wiesz,ze dla ciebie wszytko 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
monika co do talk talka to dam Ci odp w ten czwartek albo przyszla srode bo nie wiem jak z kasa bedziemy stac ok? 😞

Nie 😜 😜 😜 😜 😜 😜

😞 a ja mam wit c z polski jakie Juvit z lwem 🙂

Zarcik taki 😜 Pieciez wiesz,ze dla ciebie wszytko 😘 😘 😘 😘 😘

ojej ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A od nas wlasnie landlord wyszedl bo pralke nowa przywiozl.I pokazywal zdjecia jego blizniakow.Chlopaki maja az cale 1,5 tygodnia.Ale czad 😁 A pamietam jakby niedawno,jak sie smialismy z nim,ze beda mieli blizniaki a mysleli,ze juz nie moga miec dzieci 😁 😁 Ale ten czas zasuwa.Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A od nas wlasnie landlord wyszedl bo pralke nowa przywiozl.I pokazywal zdjecia jego blizniakow.Chlopaki maja az cale 1,5 tygodnia.Ale czad 😁 A pamietam jakby niedawno,jak sie smialismy z nim,ze beda mieli blizniaki a mysleli,ze juz nie moga miec dzieci 😁 😁 Ale ten czas zasuwa.Masakra

a my dzis sobie pralke tez kupilismy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A od nas wlasnie landlord wyszedl bo pralke nowa przywiozl.I pokazywal zdjecia jego blizniakow.Chlopaki maja az cale 1,5 tygodnia.Ale czad 😁 A pamietam jakby niedawno,jak sie smialismy z nim,ze beda mieli blizniaki a mysleli,ze juz nie moga miec dzieci 😁 😁 Ale ten czas zasuwa.Masakra

a my dzis sobie pralke tez kupilismy 😜

Nam landlord kupil 😁 Indesita za 250f 😁 Moja pani wlasnie tez padla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A od nas wlasnie landlord wyszedl bo pralke nowa przywiozl.I pokazywal zdjecia jego blizniakow.Chlopaki maja az cale 1,5 tygodnia.Ale czad 😁 A pamietam jakby niedawno,jak sie smialismy z nim,ze beda mieli blizniaki a mysleli,ze juz nie moga miec dzieci 😁 😁 Ale ten czas zasuwa.Masakra

a my dzis sobie pralke tez kupilismy 😜

Nam landlord kupil 😁 Indesita za 250f 😁 Moja pani wlasnie tez padla 😁

my kupilismy jakas whirlpoola uzywana za 125f ale chuj wazne ze chyba pierze 😜 bo jeszcze trza ja przywiesc 😜 nasz wlasciciel jakis niedojebny jest w tym domu to nawet sciane mozna wyburzyc on ma to w dupie byle na wlasny koszt 🤢 a umowy nam nie dal jeszcze ciagle sie wykreca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny 🙂

Jesli chodzi o imie to moj maz wybral Olivier 🙂

Widze ze wasze malenstwa juz spia i macie spokoj do rana 🙂 od kiedy dziecko przesypa noc ? bo chyba do 2-3 miesiaca trzeba karmic co 3-4 godziny? a od kiedy odzwyczaja sie dziecko od nocnego karmienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek 🙂Gosia glupku 😘 😘 😘 Nasz landlord jest swietny.Cokolwiek sie psuje,to od razu nowe kupuje,nie bawi sie w naprawianiePralke kupil nam taka na 7kg,bo stwierdzil,ze dobrze wie ile prania jest przy maluszku 😁 Dlatego szkoda mi by bylo sie od niego wyprowadzic.Wczoraj z nim gadalam i jak mu sie jakies wieksze mieszkanie zwolni,to od razu da nam znac.Mam nadzieje,ze juz niedlugo,bo sie ciasno robi,a Jula jest coraz bardziej ruchliwa.FAB super,ze juz imie wybraliscie.U nas imie bylo wybrane jakies 3 lata przed poczeciem szkraba 😁 A co do przespanej nocy to bym polemizowala 😉U nas Julka od poczatku bardzo ladnie spala...tak do lipca.Ostatnio sypiam mniej niz wiecej,bo ja zeby mecza.Chociaz dzis nie moge narzekac 🙂Co prawda duzo sie rzucala i srednio co godzine smoka jej dawalam,ale wstala dopiero o 6 na mleczko.A ja z nia.Sniadanko zaliczone i zaraz zabieram sie za mycie okien 😉A potem musze isc jej jakas czapke kupic,ktora jej bedzie odpowiadac,bo wszystkie sciaga.Nie lubi jak mamusia.Nawet ta wiazana nauczyla sie sciagac.Dobra spadam,bo znowu sie rozpisalam.A wy wstawac spiochy,bo kto rano wstaje temu pan bog daje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, Fab ja mala karmie kiedy sie budzi i brzeczy w nocy 😁 no i obowiazkowo pampersa trza zmianiac przed karmieniem bo jesli zmienisz po to ja rozbudzisz 🙂
Ale to nie jest regula,ze co 2-4h karmic, czasem jest najedzona dlugo i spi powiedzmy 6h. a ma 2 miesiace.
A wlasnie od kiedy i w jaki sposob odzwyczajac od karmienia nocnego!!!!???? bo mama zaczyna na rzesach chodzic.
Dzis w nocy ja do niej mowie spij,a ona aguuu, agi, i tak gugala ze dwie godziny ,a potem charczala na kupala,az wyharczala a ja spalam i obudzila mnie placzem,zeby zmienic smierdziela 😁 a potem rano tata przyszedl ja potulic ,a ona spala, laskotal za nogi itd,a ona spala.To dziecko to zagadka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry u nas pogoda sie popsula 😠

sto latek dla Julci 🙂 Monia tak sie zapieralysmy ze tylko sloiczki a tu ty gotujesz i ja zamowilam wczoaj niby organic warzywka, bo mala sie wypiela na obiadki i chce sprawdzic czy zje jak mamusia ugotuje 😉
u mnie dzisiaj 3 rocznica slubu a w niedziel minie 12 lat jak sie znamy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...