Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
catrina25 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
catrina jak ja Ci zazdroszcze!!!!!!!! cala noc spi.....marzenie 😁 😉
Padam na ryj tak pocwiczylam,ze mnie kolana bola strasznie. 😜


Maja jeszcze troszke i Twoja mala tez bedzie tak spac 🙂


chyba ze bedzie bidulka miala tak jak ja to nie bedzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
catrina25 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
catrina jak ja Ci zazdroszcze!!!!!!!! cala noc spi.....marzenie 😁 😉
Padam na ryj tak pocwiczylam,ze mnie kolana bola strasznie. 😜


Maja jeszcze troszke i Twoja mala tez bedzie tak spac 🙂


chyba ze bedzie bidulka miala tak jak ja to nie bedzie 😜


wlasnie 😁 Kaya przesypiala mi noce przed 3cim mcem zycia, a teraz od kilku tyg. budzi sie regularnie raz w nocy i pije 210 mleka 😮 nie chce kaszy, soku, herbatki, wody...... chce mleka 😁 😁 i cos, wstaje, robie mleko, daje jej i potem spac 😉 mam nadzieje, ze jej to sie w koncu znudzi 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziubaski :*
u nas też już nocki fajne są ,bo zasypia Syn około 20 i budzi się o 6.30 🙃
Maja nie kłóć się ze starym :*
No to dzisiaj idę po słoiczek jakąś marcheweckę kupimy i dam Mu łyżeczkę na spróbowanie! 😜 ciekawa jaka mina będzie...haha
Jak tam Nudatka? 🙂
Gosia,a Ty juz sie urządziłaś na nowym mieszkanku?Teraz mnie to czeka jak wróce,... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Nudata sie nie odzywa,Sylwus ,a kiedy wracasz? pozalatwialas wszystko??

No ciekawe czy nie odzywa się ,bo już z maleństwem jest 🙂
A ja jeszcze dokładnie nie wiem kiedy wracam Maja :P biletu nie mam jeszcze... a niech się babcia nacieszy wnusiem!
W sumie Syn juz zameldowany jest ,pesel mam do odebrania za dwa tygodnie 🙂odpis aktu urodzenia polski też jest 🙂 wiec pozałatwiane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia znalazlam angielskiego ale to narazie nie jest pilne wiec jeszcze sie wstrzymam, mozesz napisac mi na priv co sie zalatwia po kolei? tzn. akt urodzenia, meldunek,pesel i ile za co placilas i ile czekasz? please 😉 to jak z tym dowodem tymczasowym nie chcesz go robic z Pl?? Twoja mama moze odebrac ,a kosztuje 30 zl wyczytalam, skoro masz meldunek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i znow, pospala z pol godziny i lezy w koszyku i steka i gada do siebie, znow steka,a kupka byla rano 😮 o sieeeet wlasnie jak Wam to pisalam strzelila bardzo glosno w pampersa kupe numer 2 😁
dobrze,ze teraz nie kiedy wyjdziemy do GP 😁

Ps. Zuzia przedwczoraj nauczyla sie krzyyyyczec i piszczec bardzo glosno w roznych tonacjach i nie ma bata na nia jak sie film oglada to trzeba z nia rozmawiac bo bedzie tak piszczec i caly wieczor.........heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Sylwia jak skuma,ze mnienie ma to mnie wola 😁
Dowod tymczasowy jest wazny 5 lat i mozesz latac na nim tak jak my na naszych dowodach. Mysle,ze to ma sens,zeby go wyrobic 🙂
Dzieki za wiadomosc 🙂
Wrocilismy od lekarza i po spacerku w parku, malej nic nie jest ma czyste gardelko i nosek, no luz ale nosek jej oproznialam przed pojsciem do GP, nie powiedziala mi nic nowego,ze jak cos marudzi to dac jej paracetamol bo jest nieinwazyjny itd. Wydaje mi sie,ze ona byla podziebiona ale ja jej podawalam jak tylkko zauwazylam,ze cos sie dzieje i to zaleczylam 😁 no a nosek oprozniamy 1 max 3 razy na dobe. Pogoda sie fajna zrobila 🙂
Moja kolezanka urodzila dzis syna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry pipeczki.Mia Iza jest przesliczna:*:*:* Cudo malutkie 🙂Niesamowite,jak mozna dzidzie w brzusiu podejrzec.Nam dzis Julka wyjatkowo dobrze spala,w przeciwienstwie do mamy..Bo ja nie spalam w ogole...A do tego o 5:30 musialam wstac,bo obiecalam kolezance pare spraw jej pozalatwiac..i dopiero do domu weszlam.Oj pipki,szczesciary z was z tymi nockami.Maja zdziel starego,to sie nauczy 😁 😁 A pytalas o to ubezpieczenie.My mamy z admirala,ale tez tanie nie jest bo placimy 1700rocznie.No,ale my sie z tym liczylismy,bo potrzebujemy wiekszego auta 😉 😉A jutro sobota 😁 😁 Tatus wroci o 11 i robi wypad z corusia na spacer a mamusia spi 😁 I dopiero jak mu smsa napisze,to wroci.No i jutro on sie mloda zajmuje i do niej wstaje 😁 Jak ja uwielbiam ten dzien hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju dzisiaj mam jakas depresje, doszlam do wnisoku, ze stara matka ze mnie zero seksownosci i ochty na cokolowiek jedynie dziecko-dom-gary 🥴 bleeeeeeeeeeeee
dom urzadzony w polowie bo reszty mi sie nie chce, ale mieszkac sie da 😉 tzn jeszcze 3 pomieszczenia do pomalowania 🙂
moja pitka wstala dzis na mleko dopiero po 8smej i poszla spac dalej i kima do 10tej. nic mi sie nie chce co za perfidny dzien. aa dostalam dzis z hippa probki chyba sloiczka i kaszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...