Skocz do zawartości

Maleńki brzuszek w 6 tyg | Forum o ciąży


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Witaj, wiesz jestem w 6 tygodniu i czasem tez mam wrazenie ze moj brzuszek lekko sie zaokraglil, jednak poczatkowej ciazy czesto towarzysza wzdecia wiec brzuch wydaje sie troche wiekszy. Czytalam tez ze kobiety ktore maja juz dzieci maja szybciej widoczny brzuch poniewaz miesnie sa bardziej rozciagniete.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Hejka 🙂
Co do brzuszka to taki naprwde ciazowy zaczyna sie od 10 tyg. Najczesciej do tego okresu jest on nabrzmialy przez wzdecia lub powiekszajaca sie macice. Jesli uwazasz inaczej i naprawde widzisz brzuszek to zapytaj sie gina ale wydaje mi sie ze uslyszysz podobna odpowiedz 😉
Pozdrawiam i gratuluje wam mamuski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cóż... tak jak każda ciąża jest inna, każda kobieta jest inna... to i pewnie brzuszki są całkowicie różne (wbrew podobieństwu na pierwszy rzut oka 😉). Mi dopiero około 23 tc zaczęło być cokolwiek widać... jak po ciut większym obiedzie. 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam ja tez jestem w 6 tyg.ciąży i mam brzuszek ale też uważam ze to wzdęcia i przez duży apetyt i brak ruchu bo musze dużo lezec ze wzgledu na wczesniejsze 2 poronienia mam juz dziecko moze to tez dlatego.... aczkolwiek ładny to brzusio taki zaokraglony ale śmieje sie i powtazam wszystkim ze to narazie z jedzenia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Witam, u mnie też już widać brzuszek nawet od poprzedniego tygodnia czyli 5-ego. Nawet nie mogę dopiąć swoich ulubionych obcisłych spodni. Ale wiem ,że jeżeli ktoś jest szczupły to jak najbardziej brzuszek zaczyna się pomalutku ujawniać. Osoby bardziej tęgie i masywne mają więcej tkanki tłuszczowej która pozwoli ukryć rosnącą macicę.A już się trochę powiększyła.....pozdrawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Witaj! Też jestem w 6 tygodniu i ponizej pępka mam taką małą piłeczkę... My z mężem widzimy że brzuszek jest ale dla postronnych nic nie widac 🙂
Poza tym piersi mi eksplodowaly i kocham ogórki kwaszone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam kochane 🙂 Ja w 6 tygodniu i brzuszek tez widze 🙂 jestem szczupla i powiem szczerze ze az bylam zaskoczona ze tak szybko bedzie widac:P Taka mala goreczka ponizej pepka 🙂 Raz to sie z mezem smilismy bo on ma brata blizniaka, ze moze i u nas blizniaki beda:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też jestem w 6tygodniu to już moja kolejna ciąża i widać troszeczkę brzuszka,to wszystko zależy od organizmu i sylwetki jaką się ma...Nudności i senność towarzyszą mi od samego początku. Dzisiaj właśnie słyszałam bicie serduszka mojej okruszynki,wspaniałe przeżycie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, brzuszka na razie nie widać za to powiększone piersi mocno doskwierają. przestałam się mieścić w niektóre staniki i bluzki 😮 a jedyne o czym myśle to przetwory mleczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ja też nosze juz 6tyg.swoj Skarb wczoraj słyszałam bicie serduszka cuuudne uczucie coś niesamowitego,jest to moja pierwsza ciąża i poki co nie wiem co bym jadla ,rano odczuwam mdlosci i na tym sie konczy a brzusio troszke zaokraglony ...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 6 tyg też jestem ale zaokrąglony brzuszek to chyba lekka przesada 😁 4-6mm to nie 40-60 cm, ciężarne jak zwykle wyolbrzymiają, radzę zajrzeć do książek i postudiować trochę a ten brzuszek to raczej wzdęcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 To moja trzecia ciąża i zapewniam, że absolutnie żadnego powiększonego brzuszka u siebie nie widzę. I nie należę do otyłych... Niemniej z niecierpliwością czekam, aż się pojawi!!! Pozdrawiam brzuchatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 🙂
ja tez jestem w 6 tygodniu ciąży i również uważam ze brzuch mi sie nie co zaokraklił i tez bylam ciekawa czy to mozliwe-to moja druga ciąza.
ja mam do was inne pytanko-co jakis czas odczuwam bół lewego jajnika. czy wszystko jest normalne??
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...