Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emcia miło słyszeć o takich wzorowych relacjach z miśkiem ;-) Jeśli chodzi o stanik to Ja kupiłam tu http://allegro.pl/2pak-za19-99-biustonosz-stanik-do-karmienia-85-90c-i1391897781.html już je noszę i są super. Maja Ja też raz się boję wręcz panikuję, a raz jestem spokojna i już gotowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja się porodu nigdy nie bałam i jeszcze ani razu nie spanikowałam, po prostu już nie mogę się doczekać córci i będę wniebowzięta jak się zacznie :P Dziewczyny na prawdę nie ma się czego bać, u mnie w rodzinie kobietki, mówiły, że boli, ale da się wytrzymać, a jak się widzi dzidziusia to przechodzi wszystko jak ręką odjął i miały dużo siły, ciotka to mówiła, że od razu mogłaby wstać i coś robić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
Maja_P napisał(a):
Niunia a jak z rozmiarowka tego stanika? Bo moze ja tez kupie, tylko jakos boje sie stanik kupic przez internet, bo moze nie byc dobry.

ooo hej a co to się stało że już do Nas nie zaglądasz 😞

Alwo podgladam was caly czas, ale jakos sie w temat nie moge wbic, bo wy juz o czopach itp piszecie 🙂 A marcoweczki sie rozkrecily z pisaniem w koncu 🙂 U Ciebie to juz lada dzien i bedziesz miala malenstwo przy sobie 🙂 Nie wiem czy wiesz, ale u nas jedna marcoweczka w tamtym tygodniu juz urodzila..Ale wpadne tam do was i napisze pare zdan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
ja to zupełnie nie wiem jaki kupić... pod biustem wychodzi mi jakieś 83 cm, a w biuście 93 cm... na pewno 80, ale C??? czy D??? urosną jeszcze??? hmmm...

z tego co dziewczyny mówią to lepiej trochę większy bo i po porodzie piersi pełne się robią no i czasami trzeba z wkładki korzystać a kobita karmiąca żeby pokarmu nie stracić stanik nie może uciskać piersi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie sobie zmierzylam biust i w szoku jestem!!! Nigdy tyle nie bylo 🙂 Pod biustem 90 a w biuscie 105...to jaki to jest rozmiar? Ja zawsze nosilam 75B, ostatnio przerzucialam sie na 80C a teraz to juz nie wiem. Mi polozna mowila, zeby najlepiej kupic 3-4 tygodnie przed porodem, wiec w sumie moge juz go zamowic.
Niunia faktycznie za 20 zl nie ma sie co zastanawiac, ja nawet nie popatrzylam na cene...haha

A kupujecie pas poporodowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
alwo napisał(a):
Maja_P napisał(a):
Niunia a jak z rozmiarowka tego stanika? Bo moze ja tez kupie, tylko jakos boje sie stanik kupic przez internet, bo moze nie byc dobry.

ooo hej a co to się stało że już do Nas nie zaglądasz 😞

Alwo podgladam was caly czas, ale jakos sie w temat nie moge wbic, bo wy juz o czopach itp piszecie 🙂 A marcoweczki sie rozkrecily z pisaniem w koncu 🙂 U Ciebie to juz lada dzien i bedziesz miala malenstwo przy sobie 🙂 Nie wiem czy wiesz, ale u nas jedna marcoweczka w tamtym tygodniu juz urodzila..Ale wpadne tam do was i napisze pare zdan 🙂

o to zapraszamy i przede wszystkim dużo zdrówka dla pierwszej marcowej mamusi i jej maleństwa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj faktycznie Maju chyba coś źle zmierzyłaś, bo ja też chudziutka nie jestem, a mam mniej :PPP myślę jak to miseczkę wybrać hmmm.... a jakie fajne koszulki tutaj też są 🙂)) muszę pogadać z M. czy by mi jednej nie kupił. W sumie mam 3 koszule od mamy. Jedna do porodu i dwie na potem rozpinane, ale jedna to tak tylko przy szyi ma dwa guziki, więc pewnie za mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny czytam wasze posty od 2tygodni ale nie miałam czasu się wcześniej zalogować Jestem w 30 tc termin 30.03 - najprawdopodobniej będzie dziewczynka Wg terminu powinam być ostatnią marcówką choć mam nadzieję że wytrwam chociaż do 27tc,bo lekarz u mnie stwierdził skrócenie szyjki i male rozwarcie Po tylu tygodniach prawie bez komplikacji jestem uziemiona w domu do tej pory chodziłam do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...