Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej! Muszę sie troche wyzalic. Bylam wczoraj u gina, ogolnie z dzidzią podobno wszystko w porzadku, wazy 1,5kg, wymiary ma mniej wiecej zblizone do obecnego tyg ciązy, ale okazalo sie ze mam dosc malo wod plodowych, tzn mieszcze sie w normie, ale tej dolnej, a dzidzia obrocila się pupką na dole i lekarz powiedzial, ze przy takiej ilosci wod plodowych raczej sie juz nie odwroci. Poza tym powiedzial, ze lozysko zaczyna miec zwapnienia ( a to chyba troszke za wczesnie) choć na razie to jeszcze nic takiego i kazal przyjsc za 3tyg zeby sprawdzic, czy ilosc wod sie jeszcze nie zmniejsza i nie postepują te zwapnienia. A mi sie wydaje ze te 3tyg to tak strasznie dlugo, ale chyba lekarz wie co robi. Na dodatek mam jakas infekcję i tez dal mi ten szczypiący climatrozolum i jeszcze cos tam. 😞 Ogólnie mam troszkę doła, bo się martwie, choc moze oczywiscie niepotrzebnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fenka skoro lekarz powiedzial, zebys przyszla za 3 tygodnie to w takim razie tak jest bezpiecznie. Moze dla swojej pewnosci idz do innego lekarza i zobacz czy powie Ci to samo. Co do infecji to nie ma sie czym przejmowac, bardzo duzo kobiet w ciazy jest na nie podatna. Leki napewno zadzialaja i bedzie po 🙂 Na pocieszenie masz oklask.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, jakoś przetrwałam noc, długo mnie piekło, ale przeszło. Ta tabletka tak bulgotała, jak tabletki do rozpuszczania w wodzie ;-) uuuu ale były doznania ;-) Od rana mam humor z wczorajszego wieczora ;-) Bolą mnie pośladki, co najmniej jakbym całą noc coś nimi robiła 😜 A jeden tak mocniej od drugiego i miś patrzy na niego, a tam siniak na pół pośladka. Źle mi zastrzyk w szpitalu w sobotę zrobili 😠 Ale mam ochotę na pączka, a w domu nikogo nie ma, żeby mi poszedł. Oszaleję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny ja mam 24strony do przeczytania, więc jak będę miała chwilkę czasu to poczytam i spróbuje na każdy temat się wypowiedzieć! 🙂 ja wczoraj odebrałam wyniki badań i się okazało, że mam bakterie w moczu i jedną pozycję w morfologii mam podwyższoną o pólł procenta.. mało ale zobaczymy co lekasrz powie dzisiaj, bo mam wizytę. Idę na 15.00 to jak wrócę i znajdę chwilkę czasu to napisze co mi lekarz powiedział i co tam u maluszka! 🙂 pewnie dopiero napiszę po 21.jak mąż pójdzie do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, ja właśnie wróciłam z USG. Moja Niuńka waży 1950g. I jest już główką w kanale rodnym. Wszystko jest w porządku mam zdjęcia, serduszko oglądała z 5 min i ogólnie powiedziała, że wszystko jest idealnie 🙂 i że mała teraz będzie przybierała średnio 200g tygodniowo... Najlepsze, że trafiła mi się gin, która sama jest w zaawansowanej ciąży 😁 😁 Na szczęście potwierdzili po raz 3 dziewczynkę, bo inaczej nie wiem co bym zrobiła z tymi różowymi kocykami śpioszkami itp.. :P Jestem szczęśliwa, że moja córcia tak dobrze się rozwija 🙂
Niunia to jakiś zbieg okoliczności bo ja też mam chęć na pączki, byłam w sklepie i kupiłam obwarzanki, bo pączków nie było 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ; )
ja mam w brzuszku 97 , pod biutem 80 a w biuscie 88.. na razie nie kupuje stanika, bo nie wiem czy mi jeszcze urosna piersi czy juz takie zostaną :P jak cos to kupie przed samym porodem w markecie.
Witam nową marcoweczke 😉
ile już przytyłyście? ja mam 16,5 kg na plusie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka to Twoja mala wazy tyle samo co moja tez w 32 🙂
Ja narazie przytylam 8 kg, ale pocieszam sie, bo wchodze jeszcze w moje dzinsy z przed ciazy i normalnie sie zapinam 😁 Wlasnie mierzylam z ciekawosci. Tylko brzuszek i biust rosnie. No i na twarzy troszke wiecej sie zrobilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już 10 kg na plusie.
Samantka, super wieści 🙂 Fajnie, że Córcia tak Ci slicznie rośnie.

Mam pytanie - jaki proszek kupujecie do prania ubranek?
I jeszcze jedno - czy dziecku od samego początku szczotkuje się włoski, czy dopiero poóźniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja piorę w płynie persil, słyszałam, że się lepiej spłukują niż proszki i że jeśli rodzice nie mają alergii to ciuszki można prać w normalnym płynie, czy proszku, lepszej jakości, nie koniecznie dla dzieci. Moja mama dla brata od małego pierze w persilu. tylko płyn do płukania kupuję hipoalergiczny, który nie ma intensywnego zapachu. trzeba kupić taką miękką szczoteczkę, ja kupiłam z chicco - od 0 miesiąca. była w komplecie z grzebykiem. A szczoteczka taka się przyda np. do wyczesywania ciemieniuchy, czy masowania główki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, przyznaje sie bez bicia ze przebrnelam przez 7 ostatnich stron i chyba na tym narazie zakoncze, brawo da tych ktore przebrnely przez ponad 20 !
Samanta dobrze slyszec ze mala sie dobrze zrowija i ze wszytskow porzadku.
U mnie mala wazyla tylko 1270 gram a to niby tydzien 28 a nie 32...juz sie sama w tym gubie, czakam juz bardzo na 29.01 zeby zobaczyc czy przybrala i w ktorym tak naprawde jestem tygodniu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to się wkurzyłam po raz drugi. Zadzwoniłam znowu do tego sklepu co mieli mi wysłać łóżeczko i Pan do mnie mówi: miałam coś jeszcze zrobić i zadzwonić do Pani. Niestety łóżeczka może będą w przyszłym tygodniu. Poprosiłam o zwrot kasy i mają mi wysłać. Zmarnowała tylko tydzień. już zamówiłam drugie, ale z żyrafą, a tak chciałam z misiem. No trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fenka co do infekcji to sie nie martw, malo ktora ciezarna przechodzi 9 miesiecy ciazy bez infekcji -ja mialam zaraz na poczatku, dostalam kuracje i przeszlo.
Co do wapniejacego lozyska to niwestety nie slyszalam o tym wczesniej, moze warto poszperac w necie i poczytac i rzeczywiscie sprawdzic jeszcze u innego ginia? Ale przeciez z drugiej strony gdyby to bylo cos bardzo niepokojacego to na pewno kazalby ci przyjsc szybciej, wiec moze nie ma co sie martwic na zapas. Glowa do gory na pewno wszystko bedzie dobrze!
Niunia z tym sklepem to sobie chyba jaja robia, gdybys nie dzwonila nikt by cie nie informowal! tez bym sie wkurzyla. Ale na pocieszenie Ci powiem ze mi sie wlasnie te z zyrafa strasznie podobaja, ale wiadomo wszystko jest kewstia gustu. teraz trzymam kciuki zeby zyrafka do ciebie dotarla!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, nie martw się. Uwierz mi, jak dzidziuś będzie na świecie naprawdę nie będziesz zwracała uwagi czy na łóżeczku jest miś czy żyrafa, sama zobaczysz. A teraz - lepiej po prostu się nie denerwować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...