Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
witajcie przyszle mamuski, my w zeszlym roku marcowki 2010...ehhh teraz mamy dzieciaczki 6miesieczne, ale milo wspominam ten czas kiedy pisalam na brzuszku o swoich dolegliwosciach, jestem z wami calym sercem to co w was teraz sie rozwija to jest najcudowniejsze co moglo was spotkac 🙂 zycze powodzenia z wymiotami, mdlosciami i badzcie wszystkie dla siebie my trzymamy sie do tej pory i obserwujemy jak rozijaja sie nasze marcowe skarby...3 majcie sie marcoweczki2011!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
I ja mam termin na marzec. 12.02.2011 powinnam ujrzeć już mojego małego Aniołeczka. Dotychczas czułam się całkiem nieźle, choć jak tylko rozpoczął się 4 miesiąc mam wrażenie jakoby "rozsadzania" od wewnątrz brzuszka. Mam nadzieję , ze to w miarę naturalne z racji rozwoju. Na wszelki jednak wypadek muszę więcej o nas dbać - postanowiłam trochę odpocząć od pracy zawodowej, tylko muszę się udac po zwolnienie i zrobię to dziś 😉

Pozdrawiam i bardzo sie cieszę, ze będziemy sobie towarzyszyć w tej "dzieciowej" podróży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!

Ja też jestem marcóweczką 2011. Nasze maleństwo planowo ma przyjść na świat 9 marca, czyli prawie na Dzień Kobiet 🙂) Czuję się dobrze, ale podobnie jak Ewcia mam problem z krwiakiem i leżę od 8 tygodnia ciąży. Ewciu, ja też miałam robione USG już 5 razy, w naszym przypadku to chyba konieczność.
A tak w ogóle to nie mogę się doczekać żeby dowiedzieć się czy to chłopczyk czy dziewczynka 😜 A powiedzcie mi, widać już u Was brzuszki? Bo u mnie prawie wcale...jak ktoś nie wie że jestem w ciąży to niczego nie zauważy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U mnie już nieco widać "wymykający się spod kontroli" brzuszek. Nie miałam nigdy super figury, (średnio rozmiar 40-42), zatem teraz, kiedy Dzidzia robi sobie wygodne miejsce, mam wrażenie, że cały mój "dotychczasowy brzuś" został jeszcze bardziej posunięty do przodu 😉 Zanim Dziecinka wyraźnie go opanuje - musi zapewne minąć trochę czasu... .
Póki co ja również czekam na poznanie płci Dzidziusia - już sama nie wiem, kiedy będzie możliwość jej poznania, liczę na to, iż podczas pewnej wizyty u ginekologa (de facto kolejną mam za 3 tygodnie) usłyszę w końcu pytanie: "Czy chce Pani poznać płeć swojego dziecka?" 😁

Pozdrawiam Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie przeglądnęłam szafę i nie mieszczę się już w cztery pary spodni! A wydawało mi się że prawie wcale nie przytyłam! Zmierzyłam talię i powiększyła mi się o 10 cm od początku ciąży. Jutro idę do lekarza, mam nadzieję że powie mi coś optymistycznego na temat krwiaka (najlepiej że już go nie ma). Marzy mi się już jakiś jesienny spacer w parku... ciężko tak leżeć całymi dniami, ale najważniejsze żeby bobas był zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaopatrzyłam się już w spodnie ciążowe ( mają jakoby przymocowany do biodrówkowego stanu pas ciążowy, a zatem 2 w 1), doprawdy są wielce wygodne i co najważniejsze nie uciskają Maleństwa a to wiąże się z niemałym komfortem 🙂

Pozdrawiam Mamusie marcowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja odziedziczyłam po siostrze 4 pary ciążowych spodni, i kupiłam sobie jeszcze śliczne z H&M (nigdy wcześniej nie kupiłam takich drogich !!!!). Ale za to nieporównywalne z tymi sprzed wybrzuszenia 😉 Zabawne jest to, że włosy mi się na brzuchu elektryzują (tak, zaczęły tam rosnąć) dlatego też Nivea jest niezbędny 😁 Czy któraś z Was ma ten problem? ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izabella, faktycznie mamy blisko siebie terminy, ja chętnie wstrzeliłabym się w sam Dzień Kobiet bo wtedy ma urodziny mój mężuś 😉 Widzę że jeszcze nie znasz płci maluszka, my w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się że będziemy mieli chłopczyka 😁 Hmmm.... z tymi włoskami na brzuchu to śmiesznie masz, ja na razie nie mam ani włosków na brzuchu ani nawet za dużego brzucha, haha... Choć dziwne że zawsze jest on większy pod wieczór.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście spodnie z H&M jakościowo są nieporównywalne z innymi, ale i owszem cena równiez nie zachęca, na szczęscie mnie udało się trafić na jakąś dżinsową promocję, zawsze do przodu 🙂
Izzabellak co do włosów na brzuchu, myślę że jest to podyktowane jakimiś hormonami, ja mam ich nieco od jakiegoś czasu, choć na szczęście są słabe (choć długie) i nie występują " w kępkach" 😉

Pozdrawiam Mamuśki - mam nadzieję , że wkrótce podzielimy sie płcią naszych Dziecinek (no choć niektórym z nas już sie udało "podglądnąć" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...