Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

no może ja też wrzucę filmik jak mój Alanek mając tydzień ślicznie się uśmiechnął 😁 tylko tam po dość długim czasie jest ten uśmiech.. ;-P w drugirj połowie nagrania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mój wręcz przeciwnie włosy ma gęste i mocne tylko do fryzjera nie chce mu się latać, czasami go opiepszam żeby ściągnął tą naturalną czapę z głowy bo ciepło jest.
A tak w ogóle to mam nadzieję że Agatka będzie miała włosy po nim bo mama ma słabe i jeszcze zakola ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia to czym Ty Juleczkę karmisz że Ci tak rośnie? Nasza jak się urodziła to miała 50cm i w 6tyg. urosła 2cm. Wagowo przytyła 1kg.
W ogóle jak patrzę na wasze dzieciaczki to wszytskie takie duże i grubiutkie, a może to na zdjęciach tak wygląda?Moja w rzeczywistości jest jeszcze mniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny...
Boze jakie te wasze malenstwa sa super 🙂 Swietna sprawa z tymi filmikami..przynajmniej na zywo mozna na dzieciaczki popatrzyc..Ja moze tez cos wrzuce jak sie da..
Moje zakupy niestety sie nie udaly..Na poczatku Maja spala, a pozniej marudzila i ja nie moglam sie skupic na ogladaniu..No i dalej szafa pusta.
Czytalam cos o kawie..Ja nigdy nie pilam kawy, ale teraz jak nieraz jestem zmeczona to sobie wypije jedno...
Klimatyzacje tez wlaczam, bo inaczej mala jest cala mokra
Ciekawe kiedy ja okres dostane..mam nadzieje, ze nie predko, bo sam polog byl bardzo meczacy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie wkurwilam.Nie dosc,ze czekalam 3 godziny,zeby film sie wgral,to na koniec mi wyskoczylo,ze nie ma pliku.Fuck!!!Najwyzej potem wrzuce przez youtuba,bo wlasnie bede obiadokolacje jesc 😉Marta ja tez zawsze durnym glosem gadam.Cholera brzuch mnie boli strasznie i plecy napieprzaja.Mam nadzieje,ze to nie okres,bo sie chyba zalamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...