Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A powiem Wam dziewczyny, że patrząc na wasze fotki to inaczej wyobrażałam sobie wasze głosy 🙂 Tak w ogóle to się nie znamy osobiście, a się tak zżyłyśmy ze sobą :P 🙂
Monisia, Julcia jest słodka... ślicznie się uśmiecha i mam podobną książeczkę :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
A mi pasują głosy. Samantka to fakt Ja się z Wami zżyłam na maxa. Nie znamy się, a tyle o sobie wiemy ;-) Strasznie żałuję, że nie mamy jak się spotkać wszystkie.

No dość dużo o sobie wiemy 🙂 🙂

I to w tych kwestiach najbardziej intymnych hihi 😁 Ja tez strasznie zaluje,ze sie nie spotkamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
samantka napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
A mi pasują głosy. Samantka to fakt Ja się z Wami zżyłam na maxa. Nie znamy się, a tyle o sobie wiemy ;-) Strasznie żałuję, że nie mamy jak się spotkać wszystkie.

No dość dużo o sobie wiemy 🙂 🙂

I to w tych kwestiach najbardziej intymnych hihi 😁 Ja tez strasznie zaluje,ze sie nie spotkamy 😞

No to fakt, właściwie to wszystkie nasze żale możemy tu wyrzucać i jest tu nas sporo, co jest dużym plusem, bo dostaje się wiele cennych rad 🙂 🙂
Dobra ja spadam dziewczynki moją Nikusię uspać i troszkę z nią poleżę 🙂 🙂 Dobranoc kochane, kolorowych snów :*:*:* i do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Samanta. To jeszcze Pawełek oczko Ci puści ;-)
[URL=http://img51.imageshack.us/i/dscf2008w.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8362/dscf2008w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

I dla reszty cioć też oczko ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka to niesamowite jak Nikolcia dużo "mówi" kocim językiem ale zawsze 😁
Alanek jest boski, po prostu jego włosy są cudne w ogóle chłopak jak malowany! On miał tu na filmie jeszcze żółtaczkę czy taka uroda, bo Agatce hawajska opalenizna już zeszła.
Majeczka też cudna (Marta chyba wszystkie tak gadamy do naszych dzieciaczków tylko po to by zdobyć kolejny uśmiech), a Pawełek widzę walczy z podnoszeniem główki jak Agatka.
Nie wiem czy wszystkie filmy obejrzałam, bo teraz na szybko po prasowaniu udało mi się wejść na kompa. Mała pewnie zacznie się zaraz budzić i dobrze bo już padam na twarz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia buziaki dla Pawelka za to oczko 🙂A wczoraj jak skonczylam pisac posta,to Julka juz spala.Ale jestem z niej dumna,bo nauczyla sie sama w lozeczku zasypiac 🙂 🙂I ma juz stale pory karmienia.JAda ok tych godzin:3:30,7,12,18,21 😁 Jejka jak tak patrze na nia i na wasze szkraby to nie moge wyjsc z podziwu jak one sie zmieniaja,rosna i ile sie juz nauczyly przez tak krotki czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia faktycznie Pawelek juz takie minki robi jak maly urwis...A podobny do tatusia jest, prawda?
A czy wy tez macie takie klucie w piersiach? Bo mnie cos pobolewa jak oddycham..

Pokazuje w dojne oko Mai 🙂 Zawsze tak robi jak chce jesc..Jedno oko wieksze, buzia otwarta i rusza glowa..No i jak ciagnie cyca to tez tak rusza okiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny.Samantka, Monisia, Marta Te wasze panienki są prze słodziutkie! ;-) a Julcia jak dużo się już śmieje super! ;-) no ja jak popatrzyłam na zdjęcie Pawełka to od razu mi się na myśl nasunęło, że będzie z niego niezły przekręt! ;-)
dg tak Alanek miał wtedy żółtaczkę, bo w tym dniu kończył tydzień ;-) teraz już nie ma, jeszcze ostatnio jak byliśmy u pediatry to mówiła, że jeszcze troszkę jest tej żółtaczki, no a teraz już jest ok;-)
samantka faktycznie ja też się bardzo z wami zżyłam, tym bardziej, że tutaj mogę o wszystkim napisać, wyżalić się i jeszcze jakieś rady dostanę;-)
nie było mnie już wczoraj, bo pojechaliśmy zawieźć teścia nad zalew, no i tam również byli moi rodzice, więc troszkę sobie tam posiedzieliśmy, no i o 21.00 byliśmy w domu ;-) mały jak zasnął w aucie o 20.00 to tylko oczka lekko uchylił jak tatuś rozbierał go i spał dalej, więc kąpiel go ominęła wczoraj..no i tak spał do 2.30, no a później obudził się o 5.45..zjadł i zasnęliśmy jeszcze, spaliśmy do 9.00 no a teraz sobie leży i popiskuje, tzn. już się to zamienia w płacz, ale mamunia zaraz przytuli i będzie ok ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...