Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Uzależnienie 🙂. Troszkę się ciszej zrobi jak wszystkie do pracy wrócimy :/. Ja dzisiaj byłam u siebie w robocie i wyszedł fajny dzień dziecka, bo siedzimy w cztery w pokoju. No i ja przyszłam z Amelką. Do tego przyszła kumpeli opiekunka z jej dziećmi (Dominiką - 6 lat i Mikołajem - 3 latka), potem drugiej kupeli ciocia podrzuciła jej córę Oleńkę - 1,5 roku 🙂. No i przyszła jeszcze kumpela z innej sekcji do nas z Michalinką urodzoną w styczniu 🙂. Po prostu przedszkole w pracy 🙂. Gdyby to szef widział to pewnie wszystkie byśmy wypowiedzenia dostały, haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emka mój to chciał teraz w weekend małą na juwenalia zabrać. No mnie na koncerty ciągnęło, ale wiem, że Amelcie hałas by wystraszył. No ale za rok nie odpuszczę. Może nie wypiję taniego wina gdzieś pod krzakiem, ale za to posłucham jakiejś muzyki 🙂. A wybieracie się kiedyś z małymi na Woodstock? ;> Bo my na pewno, tylko nie wiemy w którym roku :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to chyba już w lipcu się zarejestrowałam, ale na brzuszku piszę tak od października listopada bodajże... Na prawdę brzuszek uzależnia... a i mnie się tak łatwo nie pozbędziecie bo ja dopracy nie wracam/// ale pewnie bedzie tak, ze jak mala zacznie juz raczkowac chodzic itp, to bedzie wiecej zajecia przy niej, bo i pozniej bedzie trzeba obiadek ugotowac dla malej osobno i na dwor wyjsc na dluzej do piachu heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Idziemy niedługo do kuzyna mojego męża. 1,5 tygodnia temu urodził im się syn. I chcą w prezencie jakąś zabawkę edukacyjną. Może możecie coś polecić? Tak do 100 zł? Matę edukacyjną mają i leżaczek też :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szarla my się wybieramy, ale jeszcze nie w tym roku. Myślę, że w przyszłym dałoby już radę, ale raczej wtedy na kwaterę niż pod namiot. Chociaż zobaczy się.
Jak powiedziałam mojemu M, że napisałaś o Woodstocku, to on stwierdził, że powinnyśmy wioskę brzuszkową założyć :PPPP
A co do koncertu to raczej tłumu nie będzie, bo to knajpa gdzie praktycznie ciągle te same osoby chodzą, po drugie będzie to na dworzu. No zobaczymy. Teraz w sobotę też coś tam będzie o 18:00. Może na chwilkę pójdziemy. Antek jeszcze nie miał okazji poznać swoich wujków i ciotek :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szarla napisał(a):
Mam problem. Idziemy niedługo do kuzyna mojego męża. 1,5 tygodnia temu urodził im się syn. I chcą w prezencie jakąś zabawkę edukacyjną. Może możecie coś polecić? Tak do 100 zł? Matę edukacyjną mają i leżaczek też :/.

Ja to nie wiem, bo większość tych edukacyjnych zabawek to jest już dla takich starszych dzieci. Fajne są z fisher price.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, ale się naśmiałam z tego Twojego Dziadka (wyobrażałam sobie tą asekurację, czy interwencje ze skarpetkami) 😁
Estelle - przykro mi bardzo, bo z tego, co piszesz to rzeczywiście może być coś więcej niż kolki. U nas juz się sytuacja powolutku stabilizuje, ale zachęcam Cie gorąco do tego, byś (skoro pediatra patrzy na CIebie juz jak na wariatke) poszła z maluszkiem na USG jamy brzusznej (drogi gips - ok 120 zł), ale warto. Oczywiście na NFZ też można, ale prywatnie to się zapiszesz i masz z głowy.
Podobieństwa - hmmm, ciekawe.
A tak btw ngdzie są Jespere, Kaczuszka, czy Aniulka? 😞

Samanta - czerwień granatu jako owocu nie czerwono - niebieski 😉 No, ale dziś już chyba nie dam rady... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka to za rok się zgadamy na Woodstock 🙂. A co do koncertu to kup jakąś obściskującą czapeczkę uszka, albo jakieś małe stopery i idź. Mówię Ci to jako starszy inspektor BHP. Szkoda słuchu, a ochronniki słuchu tłumią na tyle, że słychać, ale nie szkodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze możesz wziąć zwykły i przeciąć na pół, albo nawet na 1/4. chociaż troszkę żeby chroniło. Albo watę zwinąć i wsadzić. Emka poradzisz sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam10 stron do nadrobienia, będę nadrabiać i odrazu piasac bo skleroza nie boli.
Kurde moja Agatka zaczęła jeść po kąpieli o 20:45,skończyła po 40minutach i położyliśmy ją do kołyski i było 15minut spokoju. Po godzinie mąż sią poddał tylko cyc tu towarzystwo wyciszy.I teraz je znowu a zjadła 100ml sztucznego +z cyca bo opróżniam już praktycznie po każdym karmieniu a wycisnęłam tylko 3ml. Tak to mi grzecznie zasypiała ok.21:00-22:00 i spała do 1:30-2:30. Wczoraj zasnęła koło 21:30 i obudziła się o 23:00 na jedzenie.
Niunia karmienie w nocy nie wydaje mi się dobre bo właśnie wtedy mam najwięcej pokarmu i od razu mogę podać.Mam problem z pokarmem w dzień i daję jej raz sztuczne koło 14:00-15:00 i potem po kąpieli między tymi dając pierś bo po sztucznym jest problem z kupką. Wczoraj skonczyła nam się Biogaja raz nie dostała i dzisiaj kupa dopiero o 16;00 była a od czwartej cały czas mi stękała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szarla napisał(a):
Wiesz, zawsze możesz wziąć zwykły i przeciąć na pół, albo nawet na 1/4. chociaż troszkę żeby chroniło. Albo watę zwinąć i wsadzić. Emka poradzisz sobie 🙂

Dzięki, ale jednak nie będę nic małemu do uszu wsadzać. Już prędzej bym włożyła watę między czapeczkę, a ucho, ale nie do środka. Zresztą w ogóle głupi pomysł z tym koncertem... ale pomarzyć dobra rzecz... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Emka. Najlepiej wstrzymaj się jeszcze 🙂. Poza tym Antoś mógłby później odreagowywać ten koncert, a po co? ;>. Ja też na juwenalia nie pojechałam, ale za rok na pewno jadę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi to bardziej o spotkanie ze starymi znajomymi chodzi niz o koncert. Chociaz z drugiej strony chyba to pseudoznajomi, bo jakby sie ktos chcial spotkac to moglby dac znac lub mnie odwiedzic. Do dupy a nie znajomi... Jedna tylko kolezanka sama zapytala czy chcialabym sie spotkac z nia na spacerze. Ale ona sama ma 10 letnia corke, wiec tez inaczej mysli niz wieczni single pod i po 30stce :P
O fuck, mi tez niedlugo 30 na karku stuknie!!! O.o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak mówicie o koncertach, 28 jest koncert zakopower w tychach i normalnie tak mi szkoda że szok. Śmieje się, że w ciąży się zapatrzyłam na Karpiela bo mój Filip ma takie ciemne włosy a mój mąż to taki ciemny blondyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...