Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale dziewczyny dużo ostatnio piszecie, ja dzisiaj siedzę na allegro muszę Agatce w końcu kupić rzeczy na 62. Oglądałam nawet coś z używanych zestawów i chyba się skuszę.
Agatka dzisiaj jest wyjątkowo grzeczna. 🙂 Co do koloru oczu to Agatka od początku ma niebieskie tyle że teraz chyba jaśniejsze. Dziwne bo w czasie ciąży się naczytałam że dziecko będzie miało kolor dominujący tym kolorem jest brązowy mój J. ma niebieskie i taki chyba Agatce zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Dobre zdjęcie;-)

Mam nadzieje,ze choc troche ci humor poprawilo.To wpadaj do nas na piwko,bo ja mezowi glowe susze,zeby sie po nie do sklepu przeszedl 😉A Julka z Pawelkiem sie pobawi 😁


Zaraz będę tylko mu dupę przewinę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to chodz,bo P.juz poszedl po piwko 😁 DG3003 ja mam zapas ciuszkow do roku,potem przerwa i od 1,5 roku mam dalej,bo od tego czasu siostra zaczela mi zostawiac.A te do roku to sama pokupowalam juz,bo nie moglam sie powstrzymac 😉A najgorsze jest to,ze dalej dokupuje hihi.Taki moj nalog 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia nie przejmuj się. Tacy jesteśmy że czasem musimy się w związkach kłócić. A faceci niestety nie zawsze wiedzą, że my czekamy na przeprosiny 😞. Będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika świetne zdjęcie... możnaby zatytułować :daje z cyca 😁 😁 😁

Niunia - przykro mi 🥴 ja to bym nie wytrzymała tak długo, dzięki Bogu my jeszcze tak mocno nigdy się nie pokłóciliśmy, niemniej jednak ja bym mu np sms-a wysłała albo jakis liścik zaczepialski na lodówce zostaiwła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda tez sie smieje,ze to prawie jak z cyca.Ja do mojego P.najdluzej nie odzywalam sie 24,ale to dlatego,ze jak wrocil,to poszlam spac.U nas jest tak,ze to ja nigdy nie ustepuje 😉Ostatnio o cos sie wieczorem obrazilam,a rano dostalam smsa,ze nie mamy sie klocic,bo to glupie jest..i cala zlosc mi przeszla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też z A. się nie dłużej niż dobę nie odzywałam... Ja tak nie mogę... muszę wywalić z siebie wszystko i nie potrafię tak się mijać... No ale to ja ta narwana jestem :P:P
Ej ja też chce na piwo (tylko bezalkoholowe) do którejś wpaść :P:P:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My się nie pokłóciliśmy, Ja po prostu przestałam się odzywać, pierwszy raz wytrzymuje tak długo, bo zawsze max kilka godzin. To Monia u Ciebie wypiję ze dwa, a potem do Emki skoczę na imbirowe ;-) Gerda a Ty wcale nie pijesz czy tylko teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Samantka ja tez nerwowa jestem.I zapraszam do siebie 🙂Co prawda mam tylko zywca,ale zanim dotrzesz,to zdarze ci karmi kupic 😁

Albo otwórz to zdąży alkohol wyparować :P

hahahahahahahhaha dobre oklask!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
My się nie pokłóciliśmy, Ja po prostu przestałam się odzywać, pierwszy raz wytrzymuje tak długo, bo zawsze max kilka godzin. To Monia u Ciebie wypiję ze dwa, a potem do Emki skoczę na imbirowe ;-) Gerda a Ty wcale nie pijesz czy tylko teraz?

jeszcze mam butelkę wina i monopol pod nosem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...