Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Kochane 😘Emka to mogłabyś póżniej z małym na imprezy chodzić 😁
Ja mam młodych rodziców mają po 46 lat ja mam 26 a mój mąż 36 więc między mną a moim mężem jest tyle samo lat różnicy co między nim a moimi rodzicami i już nie raz z nimi na imprezie byliśmy 🙃Teraz to się śmieję że tylko Olek podrośnie to jak ruszymy w miasto to całym pokoleniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to Twój M trochę młodszy od Ciebie nie wiedziałam...-chyba wiek nic nie znaczy ważne żeby się dogadywać...jak poznałam swojego męża to bałam się rodzicom powiedzieć ile ma lat i tak mu szybko na początku te lata leciały że przybywało mu co roku dwa trzy lata 😉
Wogóle mój mi od razu jak go poznałam powiedział ile ma lat i byłam przekonana że nic z tego nie wyjdzie...a tu wyszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ziolka to ja tez sie pisze 🙂 Przed ciaza siedzielismy z mezem w domu i czesto palilismy na dobry sen :P
Oktawia to mamy rodzicow w tym samym wieku 🙂
Salamandra dzieki za info ddnosnie lekarza..My idziemy 8 czerwca.
Swietne fotki dziewczyny 🙂
Co do spotkania to fajnie by bylo sie kiedys spotkac..Poki co to ylko Ammi poznalam na zywo.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mamusiek.Nasze dzieci pewnie zrobia nam prezent i beda bardzo grzeczne dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jak tam pijaczki, żyjecie? Dzięki za życzenia ;-) Ja już dostałam najwspanialszy prezent na dzień mamy cudowny uśmiech i piękną ogromną kupę ;-)A mąż tylko powiedział wszystkiego najlepszego cmoknął mnie w tył głowy i nic dalej. Super. I jeszcze do tego okres drugi dostałam ;-( Tuska nie poznałam Cię na zdjęciach ;-) To mamuśki wszystkiego naj ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane wariatki!!! Jeszcze raz wszystkiego naj naj naj w dzidiejszym dniu! Jak najwiekszej radosci z maluszkow!
Oktawia bylysmy na czacie, ale nie wchodzilas i wyszlysmy. Ja to o 1 poszlam spac, bo mi sie po tym piwiena amory zebralo. Ale te dwa piwa to mna ostro zakrecily 🙂)) wiec wypocic sie przydalo hehe balam sie tylko, ze moje male zaraz sie obudzi, a tu niespodzianka. Obudzilam sie o 5, bo cycki to mi juz prawie wybuchly, a maly dalej spal. No to sciagnelam prawie 250 ml mleka. Szok, bo nigdy tyle moim recznym laktatorem sie nie udalo. A cyce dalej twarde, no ale zostawilam dla Antka. A ten dalej spal to i ja siepolozylam. I dopiero po 6 sieobudzil. Spal od 21, a jadl o 20, normalnie szok!!! Chyba taki prezent mi zrobil.
W ogole to odkryl wlasnie swoja dlon. Wpatruje sie w nia jak zaczarowany 🙂 smiesznie to wyglada.
Mi sie juz spac nawet nue chce, taki mam dobry humor.
No a na laktacje jak widac nie tylko karmi dziala.
A Wy jak tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wariatki 😁 Wszystkiego najlepszego z okazji naszego pierwszego dnia matki no i dla Niusi z okazji imieninek:*:*:*:* Ja tez dostalam od corki prezent-pobudke o 5 😁 I nawet nie zamierzala zasnac dalej,do 6:30 sobie bajere ciela,a jak wstalam na sniadanie,to zasnela i spi do teraz.Emka mi tez sie wczoraj na amory zebralo hihi.Skorzystalam z okazji,ze Piotrek sie obudzil jak spod prysznica wyszlam 😉A co do roznicy wieku to on jest starszy o 3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry mamuśki! 😁 😁:*:*:* na początek wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta! No i Niunia spełnienia marzeń kochana:*:*:*
no mój malutek nie pospał tak jak wasze 😜 wstał o 4.30, ale u niego to normalne..no i spaliśmy z jedną małą pobudką do 7.30, a teraz ciężko rozmawia sobie.. no i też wkłada piąstki do buźki i je ogląda 😁 jak mama coś łyknie to on wcześniej się obudzi, ale mogłam i tak go nakarmić, bo z obliczeń wyszło, że o 1.00 mogę karmić.
Emcia a paliłaś szluga? ;> bo mnie to się masakrycznie chciało, ale na szczęście nie miałam i poszłam spać 😜 Emka mnie też naszło po likierku, ale niestety A w pracy był na noc, ale rano jak wrócił to jemu zachciało się figli przed snem 😁 😁 no a ja nie odmówiłam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I o dziwo kaca nie mam 😁 Marta ja tez lubilam zapalic ziolo,ale moj maz jest anty 😉Raz tylko 2 lata temu jak ostatni raz palilam z kolezanka to zamknelysmy go z nami w lazience i biedactwo sie oparami spalilo 😁 😁 I pierwsze co zrobil po wyjsciu,to zamowil pizze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry imprezowiczki :P
Na wstepie wszystkiego NAj NAj NAj dla Niuni z okazji imienin, spełniania marzeń i zero smutku!!!!! :*
I teraz dla pozostałych Mamusiom skadam zyczenia: pociechy ze swoich skarbów!!!!
Mam nadzieje ze kiedys nadaży się okazja i sie spotkam choć z czescia z Was!!
Monisia zapraszam, jak bedziesz miała ochote to drzwi otwarte 🙂
No ja musze sie przyznac bez bicia, że wróciłam do nałogu papierosowego niestety 😞 Ale strasznie ale to strasznie mnie ciagneło!!! 😞 I strasznie mi wstyd sie to tego przyznawac 😞 A zaczełam własnie jak sie napiłam pierwszego piwka po ciazy ... 😞 Ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach ja nie mam centymetra 😜 😜
oj Emcia nieładnie.. 🙂 ech no ale tak to już jest po alko..
mój na pewno nic ni kombinuje..to mój pierwszy dzień matki co prawda, ale na pewno nie będzie jakiś prezentów, bo młody jeszcze za mały;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamuśki wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!oczywiście dołączam się do życzeń imieninowych dla solenizantki.

Ja to bym chciała na prezent kupkę, bo znowu mamy z tym problem, mała dzisiaj przez to spała całą noc z nami w łóżku.
Słuchajcie potrzebuje pomocy w sobotę robię imprezę grillową(na 16osób) i muszę do mięsa jakieś sałatki zrobić. Możecie mi jakies fajne pomysły podrzucić? Ma to być coś szybkiego, lekkiego i pysznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg sałatka z feta, moim zdaniem doskonała na grilla. pomidor, ogorek, salata lodowa, ser feta, moze byc kukurydza i troszke soku z cytryny lub jogurt naturalny ... i jesli chcesz mozesz zrobic tez sos do tego czosnkowy, ale dałabym go oddzielnie...
grill mniam mniam na sama mysl slinka cieknie
polecam tez marynate np do karkowki(ale mozna tez cycki kury wsadzic) musztardowo-miodowa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos a'la grecka: salata lodowa, pomidory, ogorki, cebula, oliwki, feta i vinegret. Mozna jeszcze papryke. Pisze, ze a'la grecka, bo prawdziwa grecka to podobno same pomidory, oliwki i feta.
A ja wlasnie w wannie leze 🙂)) ale chyba niedlugo, bo Antoine placze, a M nie potrafi go uspokoic ani uspic... Ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...