Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Az mi glupio pisac, bo ja od rana mam bardzo dobry humor. Dlatego kochane przesylam Wam moja pozytywna energie i mocno tule!!!!

Salamandra zgadlas 🙂

Ja sie wykapalam w koncu, z przerwa na ululanie malego, a teraz zabieram sie za sprzatanie, bo niestety m nie przyjdzie do glowy, zeby mnie w czyms dzis wyreczyc... A to dla mnie wazniejsze niz prezenty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Niunia najlepszego z okazji imienin! Wszystkim mamom wszystkiego najlepszego i dużo przespanych nocy! Emka mam kumpele w pracy z Łowicza i stwierdzam, że fajne dziewczyny są z tego miasta! A ja dzisiaj mam zjebany dzionek. Rano wylałam herbatę na laktację na laptopa i aparat. Laptop to thinkpad więc raczej przeżyje, natomiast aparat nie wiem :/. A w sumie kasę zbieramy na samochód i ciężko by było teraz aparat kupować, natomiast nie posiadać aparatu przy Amelce to nie wchodzi w grę. Po tym zalaniu pojechałam do biedronki, bo dady miały być w promocji (2 opakowania za 39.90 zł). Zapakowałam małą, zwiedziłam 2 biedronki i okazało się, że do Bydgoszczy nie dojechali z dostawą do żadnej biedronki!!! No szlag mnie trafił! I nie wiadomo czy jeszcze dojadą czy nie. A ja w sumie pojechałam specjalnie po pieluchy. Jeszcze auto od rodziców brałam. Ufff, wyżaliłam się i już mi jest lepiej. Ale jak tutaj lubić to miasto? Ani piękne, ani promocje tutaj nie docierają. A do tego połowa znajomych to bezrobotni. Przepraszam za marudzenie i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w tym dniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas ślicznie jest, ani jednej chmurki 😁 😁 mąż wstanie i wybierzemy się na spacerek jak zjemy obiad.. 🙂 tylko na kuriera trzeba czekać, bo dziś nareszcie kurier przywiezie mi biustonosz, bo pisalam, że zamówiłam za duży i do wymiany dalam..
mały mi zasnął po jedzonku, więc ja obieram sobie ziemniaki póki nyna, bo później ciężko będzie.. ;p
znacie jakieś dobre surówki do obiadu? 😁
jadła już któraś karmiąca piersią kapustę kiszoną? bo ja mam już takiego smaka na surówkę z kapusty kiszonej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale sobie poimprezowałyście 🙂 A zdjęcia wspaniałe, jesteście piękne.
Monika fota z dzidzią - wymiata, co za look 😎 i otrzyj już łezki...
Pati - (dzięki za podzielenie sie rezultatami wizyty u lekarza), jaka Ty masz figure 😉
Tuska - super Ci było w ciemnych włosach, zreszta w jasnych tez (*jak Brodzikowej)
Emcia - jaka Ty bombowa 😁

Paulina - wszystkiego spokojnego w dzinu imienin, szczególnie w sprawach z M,

No to ja cosik wrzucę, co byście (pomino, ze sie z Wami nie napiję) nie zapomniały o mnie, bo bawić to się potrafię 🙃 🤪

rok 2007:


rok 2009:


początek ciąży:


aktualnie (przed zafarbowaniem włosów na czerwony granat 😁 ):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że tutaj na tym forum to każda jest szaloną mamuśką! 😁 😁 no to jak przefarbujesz Gerdzia włoski to poprosimy o zdjęcie! 🙂 ja Wam wstawię jeszcze za tydzień fotki jak będę u rodziców, bo tam mam dużo więcej zdjęć.. 🙂 tutaj niestety wszystkie zdjecia mielismy u szwagierki, a ona cos pokombinowala i zdjęć nie ma.. robiła formata, zgrały na dysk zewnętrzny zdjęcia i jak zgrywały z kuzynką spowrotem zdjęcia na kompa to ten dysk padł.. i nie wszystkie zdjęcia mialam u siebie w domu, wiec ich juz nie odzwyskamy, ale na szczescie sporo ich mam u rodziców, więc Wam zarzucę ;-)
o mój łobuziak się budzi na zmianę pieuszki, bo już taka napompowana 😜 no i pewnie cysia też będzie chciał ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska miałam to samo. m formatował mi dysk, więc wszystkie foty, muzykę i pracę magisterską zgrał na dysk zewnętrzny, który padł... muzy mi nie szkoda, bo zawsze mogę na nowo mieć, fotek większość też mam u rodziców... a te co przepadły to trudno. Natomiast najbardziej mi szkoda pracy magisterskiej, bo jej nie wydrukowałam 😞(((((( a kosztowała mnie wiele pracy 😞((( no cóż, dyplom mam... a mój tata to nawet dyplom zgubił... haha dopiero niedawno mama znalazła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda świetne zdjęcia!

Moni kochana nie smuć się twój tata teraz czuwa nad wami i cieszy się Juleczką.
Ja teraz to wyszłam na taraz jedną ręką pcham wózek a druą na zmianę Karmi łykam i w komórce grzebię.
Marta kurczę ja tu piję brzuch mi tylko rośnie od tego piwska a ty ćwiczysz! Brawo! Kurde ja też powinnam zacząć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda super foteczki 🙂 🙂 Ja też wiele zdjęć straciłam przez brata, tyle że on robił format i nawet nie zapytal sie czy chce cos zatrzymac tylko zgral swoje pliki a moje mial w dupie... 😞 😞 duzo zdjec stracilam ze szkoly z belgii... poczatki nowa klasa itp.. i nie mam zadnych zdjec z tego okresu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda fotki super 🙂 Fajnie Cie zobaczyc po raz kolejny, bo wczesniej nam sie ukrywalas 🙂
Dg ja cwicze, ale niestety nie systematycznie, a zeby efekt byl to trzeba tak z 5 razy w tygodniu..Moze moglagym codziennie,ale nie chce caly czas myc i prostowac wlosow., bo sie niszcza.
A ja dzisiaj sobie piwko wypije te co Niunia pila, mohito 🙂 Jak maz znajdzie we Wroclawiu, bo w tej dziurze u nas nie ma..
A Majka dalej z dziadkiem na spacerze..Juz trzy godziny..Pewnie zaraz wroca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam.Beznadziejnego dnia ciag dalszy.Rano uznalam,ze ide na spacer a tam awizo.Durnemu listonoszowi nie chcialo sie zapukac.No to wzielam mala i poszlysmy na poczte.I oczywiscie w drodze powrotnej zlapala nas burza.Zmoklam cala,nawet gatki moglabym wyzynac 😞 Echh ide posprzatc.Musze sie czyms zajac,zeby nie myslec.Gerda swietne fotki.Mi tez najbardziej to w kwiatach sie podoba 🙂Emka co sie stalo?Cos nieudany mamy ten dzien matki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD niektóre dzieci rodzą się z ząbkami 🙂. Znam jeden przypadek. Dobrze, że wiesz już co to. Teraz jeszcze gryzaczek w rączkę. Ta kumpela o której pisałam, mówiła mi jeszcze, że jej córeczka zaczęła najpierw mocno się ślinić, potem rączki w buzi trzymała i marudziła 🙂. A ja teraz z przerażeniem patrze jak Amelka się ślini 🙂. Ale to przecież normalne u prawie trzymiesięczniaków 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emcia co sie stało? A wiesz, ze to z kwiatami to w K-wie 🙂
Samanta jakos przeoczylam Twoje fotosy - najlepsze na tym kajaku, swietnie tam masz wlosay 😎

Patryzczek to nied dosc, ze erączki ładuje do swojej biuzi to jeszcze dow mojej, by mnie tak pozanawać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka juz od dosc dawna sie slini.A raczki byly nalogowo.Najgorzej bylo wieczorami.A gryzaczek to jej ciagle wtykam do buzi.Najlepszy jest taki chropowaty,bo jak jej wieczorem wlozylam,to az oczy przymykala,taka jej ulge przynioslo.Biedne sa te dzieciaczki.Ale od dzis bede jej to smarowac i bedzie jej lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...