Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
a .Emka lody wczesiej jadlas?? bo moja ciotka jak zjadla lody to moj kuzyn 2dni ryczal.. 😞

Lody też już wcześniej jadłam i to znacznie więcej niż wczoraj... ehh... nie mam pojęcia 😞(( zobaczymy co będzie dziś... może po prostu miał zły dzień, w ogóle zauważyłam, że Antek reaguje na zmianę pogody bardzo... tak jak i ja i tatuś 🙂
Edyta, co fakt to fakt. Wszystkie jesteśmy niezłe mamuśki HOT MUMMY :PP i do tego szalone 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIom, ja też...
Na razie moje szaleństwo to były dwa piwa przed kompem na czacie z laskami marcowymi :PP a najlepiej, że upiłam się nimi tak jak kiedyś 5 piwami :P teraz ekonomicznie jest 😁
Kurcze będzie u nas Me, myself and I 18 czerwca... Oj chyba wezmę Antka i Misiaka i pójdziemy :P to raczej bardzo hałaśliwe nie będzie, bo oni tylko śpiewają bez muzy 😁 w Mam talent byli, kojarzycie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
NIom, ja też...
Na razie moje szaleństwo to były dwa piwa przed kompem na czacie z laskami marcowymi :PP a najlepiej, że upiłam się nimi tak jak kiedyś 5 piwami :P teraz ekonomicznie jest 😁
Kurcze będzie u nas Me, myself and I 18 czerwca... Oj chyba wezmę Antka i Misiaka i pójdziemy :P to raczej bardzo hałaśliwe nie będzie, bo oni tylko śpiewają bez muzy 😁 w Mam talent byli, kojarzycie?


To ja nie całym jednym się upiłam wtedy co na czacie pisałyśmy... musialam reszte oddać dla A. bo już mi się w głowie kręciło i strasznie gorąco mi było... 🙂 Więc ja to całkiem ekonomiczna :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Znów mała drzemka wiec wracam...Ja też Emka dziękuję-normalnie się zawstydziłam ☺️Nie mam pojęcia kogo Ci przypominam ale mam nadzieję że kogoś fajnego 😉
To nie wiem czy Tuśka oglądałaś Misia...bo tak mi się przypomniało-Słuszną linię ma nasza władza- 😉-ale mój też chyba coś koło 6 waży bo jak się z nim zważyłam to wychodzi że 6 🙂A jak Ty ważysz Alanka?
My to się wogóle na imprezy nadajemy-tylko nas brać 😉-Mi jedno piwo wystarcza...A nawet mniej bo po większej połowie już mi się ciepło robi 😉
Marta to ja chętnie bym zobaczyła te foty co sobie oglądałaś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia nie chcialabys ich zobaczyc, wierz mi.. 🙂 Ja jak mieszkalam w Stanach to imprezowalam 3-4 razy w tygodniu non stop..Czasami wracalam o 4 z imprezy a na 9 do pracy 🙂 Wyszalalam sie za wszystkie czasy..
Niunia ja jem truskawki i malej nic nie jest.
A ja mam ochote na jakies ciasto..I cos bym upiekla, ale jesli chodzi o pieczenie ciast to mam 2 lewe rece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mój A kupił truskawki właśnie dziś i będzie robił ciasto z truskawkami.. ja ogólnie w kuchni mam dwie lewe ręce, bo nie lubię gotować...ale jak muszę to zawsze coś ugotuje, ale za ciasta się nie biorę ;p mój A ostatnio babkę mi upiekł, a dziś jak wróci to ma robić kruche z truskawkami.. mniami! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ja też jem truskawki i pierogi z truskawkami i nic małej nie jest... te owoce z alergenami nie muszą uczulać, jeśli rodzice nie maja alergii to raczej nic nie będzie i trzeba powoli wprowadzać nowe rzeczy, bo nasze dzieciaczki nie są już takie malutkie... Ja już normalnie nawet cebulę do obiadów dodaje i nic 🙂 🙂
A mój A. z kolei też umie gotować, no ale ja lepiej 🙂 🙂 Ale lubi się uczyć, bo jak robi coś nowego to mnie podpytuje 🙂 🙂 Ogólnie to potrafi zrobić większość polskich dań 🙂 🙂 A jaki placek po zbójnicku robi.. normalnie miodzio, nawet mi taki nie wychodzi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale przed chwila mialam scene pod oknem,rodem z filmu sensacyjnego 😁 😁 2 policjantow gonilo czarna,dorwali ja u nas pod domem,powili na ziemie i probowali skuc ja kajdankami.Ta sie tak darla i wyzywala,jakby ja ze skory obrywali.Jeden policjant za wlosy ja trzymal a drugi za nogi i jakims cudem jednego ugryzla 😁 😁 No to chlopaki wezwali posilki,po minucie podjechal wam,5 innych policjantow wybieglo,podnioslo ja na plasko z chodnika i wrzucilo do radiowozu 😁 😁 Kurcze,a zawsze tak spokojnie u mnie na ulicy bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Ale przed chwila mialam scene pod oknem,rodem z filmu sensacyjnego 😁 😁 2 policjantow gonilo czarna,dorwali ja u nas pod domem,powili na ziemie i probowali skuc ja kajdankami.Ta sie tak darla i wyzywala,jakby ja ze skory obrywali.Jeden policjant za wlosy ja trzymal a drugi za nogi i jakims cudem jednego ugryzla 😁 😁 No to chlopaki wezwali posilki,po minucie podjechal wam,5 innych policjantow wybieglo,podnioslo ja na plasko z chodnika i wrzucilo do radiowozu 😁 😁 Kurcze,a zawsze tak spokojnie u mnie na ulicy bylo 😉


Niezła scena 🙂 🙂 hehee
Ja to w sobotę widziałam jak policja zgarnia polaków (straszna ulewa wtedy była... wystarczyło 30 sekund żeby przemóc do suchej nitki normalnie jak prysznic... można by było się napienić mydłem i zaraz by się wszytsko zmyło hehhee)... bo jest kolo mnie polska dyskoteka i same głąby przychodzą... chodzą barany lusterka w samochodach wykopują, skutery wywracają itp... normalnie ja bym ich za jaja powiesiła... My zawsze szukamy parkingu z dala od tej dyskoteki w soboty, bo wiadomo co przyjdzie do głowy pijanemu polakowi,...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubię strasznie gotować.. musi mnie najść.. nawet raz zrobiłam kolację walentynkową, bo mnie naszło.. no ale naprawdę jak nie muszę to nie gotuję.. 😜 no a mój A. wyśmienicie gotuje 🙂 tylko ja nie wchodzę wtedy do kuchni, bo on strasznie dużo przypraw daje i ja bym o połowę mniej dała ;-) no i mu to mówię.. hehehe, a on się denerwuje.. pierw się nagadam o przyprawach, że za dużo, a później wcinam aż się uszy trzęsą ;-)
a jeśli chodzi o to jak ważę małego..to A się waży, a później bierze małego i z nim się waży.. ;-) no i odejmujemy i wiemy ile waży mały;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no to Tuśka my się ważymy tak samo tylko to ja biorea na ręce 🙂Właśnie tak wyszło 6 kilo...
No to Moniś nie musisz włączać tv tak masz tam wesoło....Samantka oklask za -Widomo co przyjdzie do głowy pijanemu polakowi? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde napiłabym się piwka, ale sobie postanowiłam, że nie, bo od tego brzucho rośnie ;-) więc nawet nie kupuję.. wodę mam 😜
idę kawę sobie zrobić i troszkę poprasuje, bo się nazbierałooo! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...