Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😞(( no to u mnie nie będzie panieńskiego, bo ja na świadka mogę jedynie poprosić siostrę M... a ona ma dopiero 18 lat i troszkę dziecinna jest 😞
Chciałam swoją siostrę poprosić... ale ona powiedziała, że na świadkową to się młodą osobę bierze a nie starą... ona ma 41 już skończone, ale wariatka z niej...
Dobra, nie rozkminiam więcej, bo to i tak jeszcze tylko plany dalekie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam.ja poszlam o polnocy i maly sie obudzil,bo grzmialo,a ze ja zmeczona masakrycznie,a maly co chwila sie przebudzal to go wzielam do siebie ☺️ lenistwo ☺️
a włoski jeszcze strasznie nie wyciersja sie ale zauwazyam,ze juz rzednieja ..i koltuny sie robia,ech;-( no ale przez taka dlugosc wlosow nawet jak mu rozczesuje to sie koltunia:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będziemy w czwartek u lekarza to mu pokarzę. Może to nic. To wygląda z zewnątrz normalnie, ale jak się dotknie to czuć z jednej strony maleńkie jąderko, a z drugiej dość spore... i teraz nie wiem czy jedno jest za małe, czy to drugie spuchnięte czy coś.
W dodatku zauważyłam, że mały przy łokciach ma strasznie chropowatą skórę lekko zaczerwienioną... ehhh... ciekawe czy to wysypka czy podrażnienie, czy alergia.... kurcze, może wcześniej z nim do tego lekarza pójdę...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akladziesz go na brzuchu Emka? Moze od podpierania. Ja kapie w oilatum i to jest mój lek na całe zło 😉 i drugi taki to linomag. Jaderka musze sprawdzić ale wyglądają na równe. W ogole zastanawiam sie do kiedy to oilatum stosować a kiedy zamienić na cos innego i na co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kładę go na brzuchu dość często... może faktycznie od tego. Posmaruję mu oliwka i zobaczymy. Nie wiem co po oilatum, bo ja w tym nie kąpałam. Najpierw miałam nivea baby 2 w 1, potem johnsona lawendowego, a teraz z cleanica i jeszcze trochę oliwki dolewam. On nigdzie indziej nie ma nic czerwonego, jedynie te łokcie takie jakby zdarte 🙂
A jeśli chodzi o jąderka, to ciekawe czy to może być genetyczne? Bo na przykład wiem, że Antoś ma dodatkową parę żeber, jak jego tatuś :P
Kurde,a mnie to gardło dalej boli.
Salamandra kiedy planujesz zabrać małego na żagle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki.Fotki niesamowite.Ale te dzieciaczki porosly.Weszlam dzis na majowki podejrzec,a one pododawaly zdjecia takich kruszynek 😁 Emka co do panienskiego,to postaram sie tez dolaczyc.Samantko cos czuje,ze i wam niedlugo wieksza wanienka sie przyda 😁 😁 Marta i Salamandra swietne panienskie.A co do nocki,to tragedia...no coz-zawalone zatoki i antybiotyk 😞 😞Tego sie najbardziej balam.Bo choruje rzadko,ale mocno 😞 😞I tyle byloby z zajebistego weekendu.Do tego mam okres juz od 8 dni i nie wyglada,zeby mial sie kiedykolwiek skonczyc.Leb mi peka i chce mi sie plakac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne te zdjęcia Marta-z Ciebie to dopiero laska 🙂
Emka mi się wyadaje że niema co patrzeć na stereotypy oczywiście że panieński powinna organizować świadkowa ale u mnie to było tak że świadkowa pracowała i nie mogła nawet przyjść to samo z moją (wtedy)najlepszą koleżanką też się nie mogła pojawić bo akurat miała wesele innej koleżanki....więc gdybym liczyła na kogoś to koniec końców nie miałabym panieńskiego...Ja to wogóle miałam ciekawie z tymi koleżankami bo tamte wcale nie przyszły a jedna przyszła i przyprowadziła ze sobą dwie koleżanki których w dodatku nawet nie znałam 😠I to jeszcze musiałam za nie płacić bo ja wzięłam nawet z obiadem itp.każda mogła zamawiać co chciała 🤔
Możesz sobie Emcia sama zorganizować 🙂
U nas jąderka są ok 🙂
A my musieliśmy zrezygnować z Oilatum bo mu się czerwona skóra robiła a pozatym mu strasznie skórę przesuszyło.Teraz myjemy w chicco i jest rewelacyjna gładziutka skórka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek dziewczyny 🙂
Monisiu biedactwo Ty moje kuruj się!!! Mam nadzieję, że do jutra ci troszkę przejdzie 🙂 A co do wanienki no to w planach większa, bo mała już tak nogami wierzga, że odpycha się od jednego konca i wali głową w drugi i cały dywan przy tym mokry 🙂 🙂
Marta, koszulki zajebiste, normalnie super 🙂 🙂 🙂 JHehehe
Ja zaraz spadam do Ikei z mamą... muszę małej wieszaków kupić , bo nie mam gdzie wieszać tych jej sukieneczek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój skarbek znów zasnął... za to mnie boli głowa i gardło i węzły chłonne... a temperaturę mam aż 55,8 🤪 misiek stwierdził, że źle zmierzyłam...
kurcze, co ja zrobię jak chora będę??? M się małym nie zajmie tyle co będzie trzeba 😞 i czy przeziębienie ma wpływ na mleko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Samantko.Przykro mi z powodu tego weekendu,bo tak sie na to nastawilam.Wlasnie zjadlam nesquicka z cieplym mlekiem,bo nawet przelykac porzadnie nie moge.Na szczescie Piotrek dzwonil,ze za godzine bedzie i mam w lozku lezec,a on sie wszystkim zajmie.Po drodze zrobi zakupy,a jak wroci,to posprzata i poprasuje,a ja mam lezec.Juz mi zapowiedzial,ze gotowac nie bedzie,ale kupi pozniej cos w polskiej knajpie na wynos.I jak ja mam go nie kochac?Jedyne szczescie w tym nieszczesciu to to,ze Julke nic nie zlapalo 🙂A ze Piotrek bedzie do wtorku w domu,to on sie nia zajmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka biedactwo moje:*:*:*Wiem,jak sie czujesz:*:*:*Bedziemy sie razem wspierac.Co do mleka,to moja siostra karmila piersia,jak byla chora.A ile masz tej temperatury,bo 55,8 to faktycznie troche duzo 😁 Ja dzis rano mialam 38,6,ale wzielam juz antybiotyki,wiec wieczorem powinno byc juz troche lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam,ze moje slonko chyba czuje,ze z mama jest cos nie tak.Jest cudowna,w ogole nie marudzi.Teraz sama zasnela.Wczoraj tez caly dzien albo spala,albo grzecznie sama sie soba zajmowala.Jak ja sie ciesze,bo jakbym ja na rekach miala nosci to bym chyba padla 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ciężko za wami nadążyć! Wczoraj nie miałam czasu na brzuszek w nocy myślałam że nadrobię ale się nie udało, a dzisiaj też czasu nie będzie no bo mam tą imprezę. Jak ja to wszystko nadrobię? Nadzieja że weekend i mniej będziecie pisać. 🙂
Jeszcze raz wam wszystkim dziękuję za życzenia. Co dziwne dopiero urodziła się Agatka a niejedna osoba wspomniała o kolejnych dzieciach to pewnie z racji mojego "sędziwego" wieku. Z tym że ja to bym chciała tylko jeszcze jedno .. Ostatecznie przed 35 rokiem życia, choć pewnie tak długo nie jest dobrze czekać.
Dzięki za przepisy na sałatki wykorzystałam grillową Monisi chyba już zrobiona 🙂
Muszę wam się pochwalić wczoraj mąż zrobił mi niespodziankę dostałam od niego piękny bukiet róż, kolczyki i życzenia z zaproszeniem na kolację. Niedawno oglądałam powtórkę programu Gesllerowej Kuchenne Rewolucję akurat była w Poznaniu i wspomniałam mu że chciałabym się kiedyś przejść do tej greckiej restauracji i własnie tam zarezerwował stolik. 😉 Babcie zamówił do pilnowania Agatki. Ciężko mi było ją zostawić, ale długo nie byliśmy choć myślałam o niej cały czas, bo akurat w tej knajpie była para z chodzącą już dziewczynką wypisz wymaluj moja Agatka taka podobna że szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Emka biedactwo moje:*:*:*Wiem,jak sie czujesz:*:*:*Bedziemy sie razem wspierac.Co do mleka,to moja siostra karmila piersia,jak byla chora.A ile masz tej temperatury,bo 55,8 to faktycznie troche duzo 😁 Ja dzis rano mialam 38,6,ale wzielam juz antybiotyki,wiec wieczorem powinno byc juz troche lepiej

Miało być 35,8 :P głupol ze mnie... i wszystko mnie boli... idę jeszcze raz zmierzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg ciesze sie, ze urodziny sie udaly 🙂 No i dzisiaj powtorka, bawcie sie dobrze.
Emka mi kiedys pediatra mowila, ze do 38 moge karmic piersia..bo po porodzie mialam wysoka temperature...No i mialam wtedy 38 i nic sie jej nie dzialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj chyba znowu koledzy A przyjeżdżają mecz oglądać 😠 jestem zła, bo nie mam w ogóle na to ochoty 😞 zobaczymy co powie A jak wstani, bo już o 8.00 do niego dzwonili czy mogą wpaść i powiedzial im, że zadzwoni po południu jak się wyśpi to im powie..a na pewno bedzie chcial aby przyjechali 😞 😞 a ja nie chce!! Jak mu powiem to on znów powie, że nie dam mu się spotykać z kumplami 😞 w ogole kiepski humor dziś mam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 35,8... na dwóch mierzyłam termometrach, boli mnie gardło, łeb i mięśnie... A M na to: no i co ja Ci poradzę?! 🙃
nie mam ochoty na nic, a muszę posprzątać, zrobić zakupy... a tamten z małym nie za bardzo chce zostawać. dopiero jak go uśpię, to mogę wyjść... Antek płacze jak mnie nie ma. Jak jestem to wystarczy, że obok siedzę a on się sam sobą zajmuje, a jak zostaje z tatą to płacze... 😞 kurde, to niech on pójdzie na zakupy... tylko mu się nie chce... mam dziś zły dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja też zauważyłam ,że jak Alan zostaje z tatą to zaraz płacze..prysznic toza kazdym razem biore na szybko, bo poki siedze z nimi w jednym pokoju albo jestem w kuchni to jest ok, a tylko prysznic to maly ryczy..może to Emcia przez to, że malutki są całymi dniami z nami..bo u mnie A pracuje, a jak wroci to chwile posiedzi przy malym, a jak zaczyna plakac to tylko ja go umiem uspokoic(cyc badz przytulenie do cyca)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...