Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emka kochana to ty jestes oslabiona,jak masz taka temperature.Wez swojego A wygon na te zakupy.Powiedz mu,ze zle sie czujesz i zeby cie odciazyl troche.Moj sam na ochotnika powiedzial,ze mam mu liste zakupow wyslac i pod zadnym pozorem z lozka nie wstawac.Tuska to moze powiedz mu,ze wolalabys ten wieczor spedzic tylko z nim,a jak to nie przejdzie,to zapytaj,czy on do kolegow nie chce isc 😉Dg zycze udanej zabawy.A maz faktycznie wspaniala niespodzianke zrobil.Idz,baw sie kochana i nie martw sie o Agatke,bo bedzie w dobrych rekach 🙂A co do salatki,to polecam jeszcze ogorki kiszone do tego.Bo mi czegos w tym brakowalo,ale posmakuj sama,bo w sumie u nas wszystkim smakowalo w wersji bez ogorka,a ja sobie na talerzu wkroilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz koledzy chcą przyjechać do nas, bo praktycznie wszyscy jeszcze z rodzicami mieszkają 🤢 no tylko jeden mieszka sam, no i zazwyczaj u niego siedzieli i imprezowali.. tydzień temu miałam ochotę na towarzystwo, wiec zaprosiliśmy ich, ale naprawdę dzisiaj nie mam ochoty,bo mały spał ze mną w łóżku od pónocy i co się poruszył to ja już nie spałam.. no i trochę dziś niwyspana jestem;-( niech robi co chce, zaprosi ich to zaprosi nie to nie..ja i tak nie dotrzymam im dziś długo towarzystwa.. nie bede siedziec tak jak ostatnio do 1.00! Wypije piwko i mykam spać, tym bardziej, że mnie mecze nie interesują, no a MMA mogłam jeszcze obejrzeć.
No i ostatnio się darliśmy bardzo i boję się, że dziś też tak będzue.. mały spał, ale jak zawsze budzi się conajmniej o 4.30 tak wtedy o 1.00 się obudził jak wychodzili.. na szczęście zjadł i na nowo nynał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rano raczej nie miał ochoty, bo tak by powiedzial od razu aby przyjechali.. mysle, ze on sie wyspi zobaczy jak sytuacja po wczorajszej sprzeczce i dopiero zadecyduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wasze dzieciaczki też się drapią?? mój to się po buzi strasznie drapie, dopiero co jeden strupek zniknie to nastepne zadrapanie 🤢 🤢 a obcinam paznokcie co chwila 🤢 🤢 nawet jak ma krótkie to potrafi się podrapać..a na niedrapki jest za ciepło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska to moze akurat powie,zeby nie przychodzili 🙂A co do drapania,to u nas tez tak jest.Paznokcie obcinam co drugi dzien,a i tak czasem sie zadrapuje.Wlasnie ogladam na zone reality program o szpitalu dzieciecym.Jejku,jak ja sie ciesze,ze moja pierda zdrowa sie urodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam chyba tego kanału 🤢 🤢 właśnie jak zobaczy, że jest ok to karze im przzyjechać, a jakbym była zła to by ich nie zapraszał, a później by wypominał 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie pokazywali chlopca,ktory byl operowany na sercu.Operacja sie udala,ale najblizsze 5 miesiecy musi byc w szpitalu i beda za niego oddychac maszyny.A za godzine bedzie moje ulubione one born every minute 😁 😁 Tu nazywa sie narodziny co minute
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To one born every minute ja na VOD oglądam 🙂))
Misiek polazł po zakupy... znaczy głównie po waciki dla Antka... pytał się mnie co trzeba kupić... sam sobie mógł iść do kuchni i sprawdzić... ja mu listy robić nie będę, bo on zawsze robi takie niezadowolone miny jeśli napiszę za dużo... no bo przecież nie ja dźwigać będę tylko on... więc wolałam mu nic nie pisać 😞(( jak się lepiej poczuję to sama pójdę, nikt mi łaski robić nie będzie. Tydzień temu uśpiłam małego i sama poszłam i zrobiłam zakupy, że do dzisiaj starczyło... a dodam, że samochodu nie mam i sama to niosłam... ja nie wiem dlaczego dla niego pójście na targ, czy w ogóle nawet do sklepu pod blokiem jak poproszę to jest mega problem... w dupie z tym.
Antek właśnie zasnął... może i ja się położę... strasznie dziś jestem cięta na M i zjadłam sobie na pocieszenie kawałek czekolady studenckiej... raz na jakiś czas to chyba nie utyję...
Ooo Misiek dzwonił właśnie, że zrobi obiad, bo ma fajny pomysł... powinnam się cieszyć, a się martwię, że znowu będę musiała sprzątać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez mi sie zdaje.Przed chwila gadalam z przyjaciolka na skypie,to biedna sie do mnie slowem prawie nie odezwala,taki miala ubaw z Julki 😁 P.to sie smieje,ze jak juz mala bedzie mowic,to on z nami dwiema nie wyrobi i bedzie musial sobie psa na spacery kupic 😁 😁 Bo dwie takie gaduly w domu to za duzo hihiJa to juz nie moge sie doczekac,az ona zacznie raczkowac 🙂A w ogole to kazalam mezowi podpaski kupic i myslalam,ze bedzie mial z tym problem,i bede mogla sie posmiac,a on do mnie wlasnie zadzwonil i pyta,czy ma wziasc te co zawsze,czy moze chlonniejsze chce skoro tak ze mnie leci.To mnie chlopina zaskoczyl 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski, ale paskudną pogodę mamy, wczoraj nam się udało posiedzieć na rynku i zaliczyliśmy pierwszą przejażdżkę autobusem, FIlip był jak aniołek, w kawiarni dał mamie poklachać zjadł i poszedł spać.
Pięknie panienińskie miałyście dziewczyny, ja to brałam ślub półtora miesiąca przed porodem, więc panieńskie odpadło wogóle, a pierwsza osoba, która ulotniła się z przyjęcia po ślubie to byłam ja 🙂Fakt, że to był tylko cywilny no ale panna już nie jestem, za 3 lata chcemy wziąść kościelny to może wtedy będę miała małą namiastkę panieńskiego.
Filip jąderka oba ma takie same.
Normalnie jak tak poczytałam o tych fajkach to Wam współczuję, ja 10 lat paliłam i teraz żałuję, że kiedykolwiek zaczynałam, w kwietniu minęło dwa lata jak oboje z P rzuciliśmy te ochydne fajki, tak z dnia na dzień, pewnego dnia zapaliliśmy po osttatnim fajku i koniec.
MIłego dnia Wam i Waszym pociechom życzę, ja dziś na grilla urodzinowego jadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...