Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Patryczek też ładuje sobie łapki do buzi i zacząć ssać kciuka a smoczki odrzucił 🤨 No i też, jak któraś z Was pisała wciąż drapie się po buzi, najczęściej zaraz po tym jak się przeciągnie 🙂

My wróciliśmy z Pepco właśnie - kupiliśmy kilka rzeczy dla małego, bo już z tych, co ma wyrasta.
Monisia - wklej koniecznie filmik z pierwszego super obiadku córci 🤪

Aaa a propos kawałów : jak się nazywają dziewczyny górnika?...
laseczki wąglika 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Gerda a jest cos ciekawego w pepco?bo ja do zeszlego tygodnia o tym sklepie nawet nie slyszalam,a wszyscy go sobie chwala


Myślę, że ceny są ciekawe 🙂 Kupiliśmy dziś 11 bodziaków z długim rękawkiem za ok 70 zł - wszystkie z bawełny, u nas ten ciuszek najbardziej się sprawdza. Na to śpioch lub spodenki i gotowe smyk 🙂
http://www.pepco.pl/ tu masz linka do sklepu, choć asortyment jest bogatszy niż na stronie, np kupiłam dziś szklane pucharki do lodów za 3.99 zł/sztukę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze wiedziec.Jak bede w Polsce to napewno tam wpadne.Dziewczyny gadalyscie kiedys o termometrach.Jest jeden naprawde swietny.Ja go caly czas uzywam.Mozna nim mierzyc temp w uchu i na czole i nie trzeba go nawet przykladac,bo ma funkcje skanowania.Dzieki temu mozna tez mierzyc temperature wody czy mleka.Jest sprawdzony i tani.Wlasnie widzialam,ze beda go w lidlu sprzedawc,jakby ktos byl zainteresowany.Neli u as bedzie w sprzedazy od poniedzialku http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg/lidl_uk/hs.xsl/index_21349.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bardzo polecam Pepco! Dopoki dziewczyny nie zaczeły o nim mowic to nawet nie wiedzialam ze taki jest! A dzisiaj otworzyli u Nas w miescie i od razu poszlam kupilam malej dwie sukieneczki i bluzeczke za niecale 35zl!
UNas tez jest od poniedzialku w lidlu do kupienia za 44 z hakiem.
Moja corcia nie robila od wczoraj kupy (a jest tylko na piersi) i wlasnie ja zrobila ale tak ze miala cale plecy obsrane, nawet zrobilam jej zdjecie to jutro Wam pokaze bo dzis juz mi sie nie chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jednak Wam dzis pokaze bo jutro to mnie nie bedzie!

I wersja na golasa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się uśmiałam z Kornelci kupy... hahahahahha.... normalnie brawo 🙂 🙂
Mi nogi w dupę włażą... i jeszcze nie koniec, jestem zmuszona dokończyć sprzątanie jutro, bo dzisiaj mi przerywano 2 razy na jedzenie i na zakupy... Teraz siedzę i piję piwo!!! A co 🙂 🙂 Należy mi się po dzisiejszym dniu...
Zauważyłam, że moja zaczęła się strasznie ślinić... Artur miał dzisiaj wielką plamę na ramieniu.... A mała cała w ślinie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Dobrze wiedziec.Jak bede w Polsce to napewno tam wpadne.Dziewczyny gadalyscie kiedys o termometrach.Jest jeden naprawde swietny.Ja go caly czas uzywam.Mozna nim mierzyc temp w uchu i na czole i nie trzeba go nawet przykladac,bo ma funkcje skanowania.Dzieki temu mozna tez mierzyc temperature wody czy mleka.Jest sprawdzony i tani.Wlasnie widzialam,ze beda go w lidlu sprzedawc,jakby ktos byl zainteresowany.Neli u as bedzie w sprzedazy od poniedzialku http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg/lidl_uk/hs.xsl/index_21349.htm


O i widzę, że u mnie w lidlu tez bedzie od 30 maja, wiec go kupie... 13 euro no bardzo malo, a widzialam termometry za 60 euro w aptece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia świetna sukieneczka. Ja szukam dla Antosia czegoś w stylu punk lub rock... jakieś bojówki, czarne body, trampeczki, arafatkę... ale nigdzie nie mogę znaleźć. Niunia gdzie Ty tego czarnego bodziaka wynalazłaś?
Kornelciowa kupka mega wielka :P
Hmmm... a u mnie nie ma Lidla, a też bym kupiła ten termometr...
Obejrzałam znów kilka odcinków Brzyduli i idę spać.
Dziewczyny a jak wam się okres zaczął? Bo ja dziś miałam na wkładce delikatną plamkę... i tylko tyle i się zastanawiam czy będzie coś dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...