Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oktawia cudaśny jest.. ;-)
no a ja już po prysznicu, wybalsamowana i pachnąca ;-) chyba idę w kimę, bo już prawie północ:O i burza się zbliża, a ja sama z Alankiem..ojojoj.! 😞 jak się obudzi to biorę go do siebie, będzie nawet mnie raźniej;-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze z synkiem razniej ja tez jak czasem mi bardzo samej smutno to go biore do lozeczka...ale ciii obiecalam mezowi ze nie bede 😉
Buziaki dla cioci Tusi 😘-dla Alanka smiejoszka tez...a ja znow cos nawciskalam i nie mam polskich znakow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siłacz 😁

odpoczywam, ale uśmiechnąć się mogę 🙂

po wielkim płaczu, wielki uśmiech 🙂


no a teraz już naprawdę idę spać! 🙂 pa kochane! ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu moja mała jak miała tydzień...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/dsc02404ui.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3185/dsc02404ui.jpg[/IMG][/URL]
I dzisiaj 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/dsc03014g.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5320/dsc03014g.jpg[/IMG][/URL]


Hihi tak urosłam 🙂 🙂 🙂
Wanienka ta sama:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia teraz widze ale faktycznie małe.

Ale ze mnie blondynka!!!! Założyłam Fasolkowi album, piękny biały na przyklejane zdjęcia, pieknie poprzyklejalam foteczki po czym sie zorientowałam ze na półce poza zdjęciami czekają cały czas rekwizyty ze szpitala, karta info z wozka, pasek z rączki itp no i nie mam juz gdzie tego wcisnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra moze tych wiekszych nie widzisz, bo sa w kolejnym poscie na nastepnej stronie.
A panienskie mialas jak z filmu :p kto w ogole to organizuje ja sama czy swiadkowa?
Moj Misiek tez juz nie moze sie doczekac jak wezmie mnie i malego na zagle na Mazury.
A moj maly po ciemku zamias ssac sutka to zlapal piers z boku i mi malinke strzelil :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musialam sie obudzic, bo cycki by mi wybuchly...Nie wiem co sie dzieje, ale przed spaniem sciagnelam 60ml i ta sama piers musialam teraz odciagnac..150ml i dopiero ulge poczulam..Bardzo dawno uzywalam laktator! Ale i tak mleczko do wylania, bo Maja nie je z butelki, az szkoda..
Co do panienskiego to Emka Krakow lepiej niz Warszawa moim zdaniem..A Wroclaw to moim zdaniem ma najlepsze kluby w Polsce 🙂
Moj panienski faktycznie sie nie udal..W wielkim skrocie to bylo tak...Swiadkowa organizowala wszystko,.byly takie same stroje, limuzyna, miejsce w klubie..Potem chcialysmy zmienic klub ale duzo alkoholu nam zostalo (bo wczesniej mialysmy zamowiony) to ja, zeby go szybciej wypic zaczelam pospieszac itd i nagle jak mnie walnelo to nie wiem kiedy i obudzilam sie rano u siebie w lozku..Panienski trwal do 1..Ale i tak najlepsza zabawa byla w limuzynie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka foteczki iPhone zamienił na córeczki hihi

Panienski powinna cały organizować swiadkowa i powinien byc zaskoczeniem dla panny młodej 🙂 dlatego dobrze jest wybrać ogarnietĄ swiadkowa ktara w dodatku wie co lubisz albo jej dyskretnie podpowiedziec. Np. Ja kupiłam wielka szklana wodna fajkę w kształcie członka i to było smieszne ja sie kolejno dziewczyny zaciagaly każda ma fotkę ale nie wszystkim sie ten pomysł podobał. Ponadto, ze wzgl na koszty cześć dziewczyn w ogole nie pojechało no bo młoda ma wszystko gratisowo łącznie z noclegiem itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...