Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tuśka napij się wódki 😉Też alkohol ale brzuch Ci nie urośnie 🙂A ja uwielbiam gotować nawet sobie robię książkę kucharską...mój mąż też umie gotować ale jakoś tak się właśnie zorientowałam że od ślubu to chyba nic nie ugotował a kiedyś też mi ciasta piekł a teraz nic a nic...chyba go zapędzę do kuchni jak wróci 😁Nie chyba pierwsza to będzie sypialnia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas to ja gotuję 🙂 Misiek niby potrafi, ale w sumie po co ma się męczyć jak ja zawsze zrobię... 🤢
A przepraszam, kilka razy zrobił mi obiadek i było pyszne 🙂))))) Tylko niestety sprzątanie potem zostaje dla mnie, a wtedy jest sajgon jak nie wiem co... no, ale cóż. Zresztą ja wolę sama gotować, bo przynajmniej na bieżąco sprzątam, a w kuchni muszę mieć czysto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ale nie możesz mi się dziwić bo ja to już tyle czasu nic a nic... ☺️
Emka znam ten ból-a raczej ten sajgon 🤨Mężczyżni tak niestety gotują....póżniej kuchni do porządku nie można doprowadzić.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie jednak troche przespalam i jestem nieprzytomna.Niusia zycze udanej imprezy.U nas obowiazki sa podzielone,ja gotuje a maz zmywa.A,ze on jest pod tym wzgledem pedantyczny,to nie musze nic poprawiac.Musze jakis obiad na szybko wymyslec,bo nie mam sily dzis przy garach stac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A ja sie jednak troche przespalam i jestem nieprzytomna.Niusia zycze udanej imprezy.U nas obowiazki sa podzielone,ja gotuje a maz zmywa.A,ze on jest pod tym wzgledem pedantyczny,to nie musze nic poprawiac.Musze jakis obiad na szybko wymyslec,bo nie mam sily dzis przy garach stac

No u nas też był podział, ja gotuję, on zmywa... tylko że on po obiedzie musi odpocząć 🤪 i zostawia wszystko na potem... gary zasychają i kończy się tym, że ja i tak sama zmywam na drugie dzień, bo nie mam w czym robić... dlatego ja gotuję i zmywam od razu... przynajmniej nie pozasycha. Ze sprzątaniem to samo... podzieliliśmy się u umówiliśmy, że w soboty sprzątamy. Ja swoją część zrobię, a on swoją na przykład w środę... nienawidzę takiego czegoś... bo takie sprzątanie na raty jest bezsensowne 😞(( nie piszę już więcej w tym temacie, bo zaczynam się nakręcać i wkur....ć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam malego pedanta w domu dla odmiany.I jak ja czegos nie zrobie,to on za mnie to robi.Po obiedzie zawsze on sprzata i zmywa.Jedyne czego sie nie rusza to lazienka,a tak to wszystko robi 😁 😁 A ja wlasnie wynalazlam cos takiego na obiad.Jeszcze tego nigdy nie robilam
http://www.mojeprzepisy.pl/Przepis/kartacze_z_miesem/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my oboje lubimy gotować 🙂 i na bieżąco sprzątamy. Mamy małą kuchnię w zasadzie aneks i zostawić 3 gary = zastawić kuchnię 😁 😁 😁 🤪

Moje szczęscie malutkie od 3 dni jakieś niespokojne, wieczory to ryk i krzyk, a od rana do popołudnia non stop trzeba sie nim zajmować: bawić, nosić...., inaczej wycie. Nie wiem, co mu się stało ostatnio, a już tak się uspokajał 😞 Kurcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ac no to my też bardziej aneks niż kuchnia 😜
a chciałam powiedzieć, że wczoraj daliśmy małemu łyżeczkę startego jabłuszka i Alankowi bardzooo smakowało 😉 no i nic mu nie było, a jaką kupę dziś strzelił... po pachy brudny 😜 musiałam A budzić aby mi pomógł go umyć, hihihi ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widze ze odzewu w sprawie podnoszenia glowki nie am wiec musze poczekac do poniedzialku!
Monisia moj maz tez tak ma ze porzadnie sprzata! Jak bylam jeszcze w ciazy i nie moglam gotowac bo na sam widok kuchni mi sie niedobrze robilo to on gotowal i bylo bardzo smaczne, no i potem tez sprzatal kuchnie, ze az lsniło!
Ide kapac malą moze pozniej jak zje to zasnie na troche!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko ja to nie mam pojęcia czy to dobrze czy zle...mi się wydaje że dobrze że tak podnosi tą główkę...- to chyba różnie z dziećmi jest jedne pewnie zaczynają wsześniej inne póżniej.Może Wy jej tą szyjkę wzmocniliście tymi ćwiczeniami...Ja pisałam że mój ją pionowo przekręca na boki więc chyba też nie jest żle...
Moniś ja kartacze robiłam.Smakują jak takie domowe pyzy tylko formuje się je zazwyczaj w takie wałeczki a nie kulki...Mi smakowały ale ja to wogóle wszelkie takie uwielbiam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko przepraszam cie,zapomnialam.Julka tez sie tak podrywa,jakby chciala siadac.Czesto nawet na lezaco przy karmieniu tak robi.Jak bylam we wtorek na zajeciach,to ta pani prowadzaca jest polozna i mowila,ze to jest normalne.Ze jedne dzieci rozwijaja sie szybciej,inne wolniej i ze wg niej Julka nalezy do tej pierwszej grupy 😉I ze nie mam sie tym martwic,bo jeszcze to potrwa,zanim jej sie uda usiasc.Niusia wpadaj,bo ja jak zwykle za duzo narobilam.Ciasto juz mam,zostalo mi tylko farsz wymieszac i czekac na Piotrka az wroci 😁 😁 Bo boczku i tak nie mam,zeby to polac.Dam wam potem znac,czy mu smakowalo,bo ja nie bede jadla,bo juz dzis 2 kanapki wciagnelam i nawet jogurcik do tego hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku znowu chyba dzisiaj caly wieczor przerycze!
Wlasnie dzwonila moja mama, ze moja siostra i moj 5 letni chrzesniak mieli dzis wypadek, czekam teraz na wiesci co z nimi ale wiem ze samochod do kasacji!
Masakra jakas! Moja mama ryczy ja tez, bo moj tata wlasnie w wypadku zginal!
A najgorsze to czekanie na wiesci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Edytko,tak strasznie mi przykro:*:*:*:*Modle sie,zeby nic im sie powaznego nie stalo 😞Musi byc dobrze!!!Oktawia ja robilam wg tego przepisu co byl w necie i tam kazali robic z wiekszosci surowych i juz widze,ze beda ciemniejsze.Ale dzieki za rade,nastepnym razem dam wiecej gotowanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...