Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uff... nadrobiłam wszystko, az mnie dupka rozbolala od siedzenia przy kompie.
No własnie ja sie zastanawiam co ile tyg teraz bede miala wizyte. Dzisiaj ide do lekarza i sie okaze. Ale mam nadzieje ze teraz bede miec czesciej niz raz w miesiacu jak do tej pory bylo.
I nie wiem jak to jest ze USG ktore bede miala robione za 2 tyg to to bedzie moje ostatnie USG. Chyba ze jak bede chciala to bede mogla prywatnie sobie robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamuśki 😉 zerknęłam przez przypadek do Was. Co do okresu, to ja np. karmię piersią, moja Młoda ma 9 miesięcy a okresu ani widać, ani słychać - byłam u gina i powiedział mi, że może będzie za 2-3 miesiące, a może nie 😉

ALE! To, że okresu nie ma, nie znaczy wcale, że nie wróciły dni płodne. Więc tak czy inaczej trzeba być ostrożnym. W rodzinie mojego męża jesteśmy pierwszymi, którzy nie mają dzieci rok po roku (co oznacza kolejną ciążę 3 miesiące po porodzie).

Życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i trzymam za Was kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola o co chodzi z tym okresem??????
już chcesz płodzić następną niunię?????
nie spiesz się moim zdaniem co najmniej 6 tygodni musisz poczekać 😉

Hehe, po pół roku chyba zaczniemy na nowo, więc za bardzo nie odpocznę no ale cóż... Zresztą jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja teściowa juz mi podgaduje żebyśmy nie zwlekali i za jednym razem juz syna wychowali, jak mnie to wk*** toż ja mam dopiero 23 lata i juz mam się dziećmi obłożyć do okola, chce mieć 2 lub 3ale toz nie zaraz jednego roku jak ona mnie z tym wkurza , tak jakbysmy nie umieli sami takich decyzji podejmować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
moja teściowa juz mi podgaduje żebyśmy nie zwlekali i za jednym razem juz syna wychowali, jak mnie to wk*** toż ja mam dopiero 23 lata i juz mam się dziećmi obłożyć do okola, chce mieć 2 lub 3ale toz nie zaraz jednego roku jak ona mnie z tym wkurza , tak jakbysmy nie umieli sami takich decyzji podejmować

no ja mam cyfry w latach przestawione 😉 więc już nie mam czasu na czekanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
moja teściowa juz mi podgaduje żebyśmy nie zwlekali i za jednym razem juz syna wychowali, jak mnie to wk*** toż ja mam dopiero 23 lata i juz mam się dziećmi obłożyć do okola, chce mieć 2 lub 3ale toz nie zaraz jednego roku jak ona mnie z tym wkurza , tak jakbysmy nie umieli sami takich decyzji podejmować

no ja mam liczby w latach przestawione 😉 więc już nie mam czasu na czekanie 🙂


juz tam nawet nie chodzi o twój wiek jestescie obydwoje po studiach juz macie taka stabilizacje... daniel ma 26 lat konczy studia ja jeszcze półtora roku, Daniel ma swoja firme ale ja nie mam nic... więc mnie ona wkurza z tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
ale że jak? że jak karmię to nie mam okresu? 🤔

si seniora 🙂

okresu w sensie krwawienia chyba nie ale owulacja jest bo najwięcej wpadek jest w okresie karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta daam ! Dzień dobry w piękny słoneczny dzień !! 🙂 🙂 🙂

Tyminka, ja ci powiem, że jak bym mogła cofnąć czas to właśnie w wieku 23-25 lat strzeliłabym sobie dwoje dzieci od razu.
Mam koleżankę, która tak zrobiła, teraz dzieci odchowane, ona może się spokojnie pracy i awansom poświęcić a ja ? jak będę chciała drugie dziecko to do pracy wrócę jako stara dupa i nikt mnie już nie awansuje, bo matkę z dwojgiem małych dzieci ?? Przeciez ona zaraz na ZL będzie chodzić 🤢 🤢 🤢
Chwilowo mam to jednak w doopie, więc zobaczymy 🙂


Aisak, a moja wyobraźnia zawsze była bardzo plastyczna a słownictwo bywa obrazowe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
dzien dobry a ja tez juz wstalam zjadlam sniadanko wstawilam pranie i jestem 🙂 Mam zamiar dzisiaj wziasc sie za prasowanie ciuszkow zobaczymy jak to pojdzie 🙂 Ciekawe korde co z Linka 🤨 pewnie zatrzymali ja w szpitalu

też mnie to zastanawia, ale tak jak pisałam wydaje mi się że to czop zaczął odchodzić czyli ujście szyjki się otworzyło, a jeśli tak to na bank ją zatrzymali... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Ta daam ! Dzień dobry w piękny słoneczny dzień !! 🙂 🙂 🙂

Tyminka, ja ci powiem, że jak bym mogła cofnąć czas to właśnie w wieku 23-25 lat strzeliłabym sobie dwoje dzieci od razu.
Mam koleżankę, która tak zrobiła, teraz dzieci odchowane, ona może się spokojnie pracy i awansom poświęcić a ja ? jak będę chciała drugie dziecko to do pracy wrócę jako stara dupa i nikt mnie już nie awansuje, bo matkę z dwojgiem małych dzieci ?? Przeciez ona zaraz na ZL będzie chodzić 🤢 🤢 🤢
Chwilowo mam to jednak w doopie, więc zobaczymy 🙂


Aisak, a moja wyobraźnia zawsze była bardzo plastyczna a słownictwo bywa obrazowe 😁 😁


wiesz no może i tak ale jak te studia skonczone to juz tak najlepiej tak na spokojnie...
My obydwoje bardzo chcielismy dziecko juz zaraz po slubie ale ja chciałam troche studia pociagnąć mysle ze pewnie bysmy poczekali do momentu jak skoncze studia tylko u nas tak nie dokońca było pewne czy mąż może mieć dzieci... dlatego wolelismy wczesniej ze gdyby coś to jeszcze kupa czasu na leczenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...