Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ojej ja też jakaś niemrawa jestem a dopiero sobie uświadomiłam że ja dziś kawusi nie piłam
jak to się mogło w ogóle stać ja nie rozumiem 😮

nadal pijesz codziennie kawę? 😲

jak codziennie??????????
codziennie to ja piję 2 lub 3

😮
powinni Cię w tym szpitalu zostawić, jadłabyś regularnie i w miarę zdrowo, nie piłabyś żadnych gówien, nie denerwowałabyś się, Lenka by psychicznie odpoczęła i przybrała na wadze... 😜

Ola kurwa mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sama raz wystawiłaś jakiś artykuł że dwie filiżanki kawy rozpuszczalnej z mlekiem sa jak najbardziej dozwolone, zwłaszcza jesli nie ma się żadnych problemów gastrycznych albo ciśnieniowych
mój lekarz ma dziwne podejście do wszystkiego i nawet za włosy mnie zjebał a dwa kubki kawy pozwolił
kawa którą piję to delikatna amerkańska Nescafe Taster;s Choice czy jakoś tak i robię z jednej płaskiej łyżeczki pół na pół z mlekiem , jest pycha a zawartość kofeiny zapewne znikoma
kiedyś pijałam 6 i to różnych teraz 2-3
a jakie było meritum tego posta zapomniałam 😞 ☺️

mnie nie przekonasz, najpierw marudzisz że Lenka mała i że niespokojna i ciągle kopie a potem usprawiedliwiasz się tym że lekarz pozwolił, że można itd.. mogę to ja czy któraś której dziecko spokojne i duże, Ty to powinnaś wykluczać każdą ewentualność i robić wszystko, baa stawać na głowie żeby dziecko jak najwięcej urosło..
tym czasem Ty ciągle płaczesz, denerwujesz się, pijesz kolę i kawę (kofeina ogranicza wzrost płodu) jesz nieregularnie albo czasem wcale.. ciekawe czy na to też lekarz zezwolił?
wnioski wyciągnij sobie sama
Amen

się zdenerwowałam nooo 🤢

bez nerwów mi tutaj no
moja mała jest mała, czy prze kofeinę?? na pewno też, wiem jednak że będzie ważyła prawie 3 kilo wiem czuję to , a to już dobrze
poza tym obawiam sie że uczyniłam jej coś gorszego i to nie piciem kawy czy pepsi( którą z braku kasy musiałam ograniczyć 😞)
i dalej tej kawy nie zrobiłam i już rozbolał mnie łeb
teraz mam jeszcze dobrą wymówkę bo cordafen obniża ciśnienie więc malutką golnąć sobie mogę chociaż ona chyba gówno daje bo też niebawem zasnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tyminka napisał(a):
ostatnio mi polozna mówiła ze była taka matka co urodziła wstała i od razu poszła zapalic cała ciaze paliła dziecko urodziło sie w 40tc z waga 1900

ja też o takie słyszałam od szwagierki hihi
ledwo wylazła z sali porodowej sama o własnych siłach i poszła di kibla zajaraćnawet jej nikt nic nie mówił bo już rodziła tam 6raz z rzędu i zawsze tak było ale dziecko też coś prawie 3 kg ważyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ostatnio mi polozna mówiła ze była taka matka co urodziła wstała i od razu poszła zapalic cała ciaze paliła dziecko urodziło sie w 40tc z waga 1900

matka?
na to miano trzeba sobie zasłużyć. ta to jakaś zła kobieta była 🤢


no koszmar na samochod trzeba zdac prwako a na ludzkie zycie nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Mi bez kawy się ciśnienie podniosło i rozbudziłam się skutecznie.
Tu już nie chodzi Matylda o kawę tylko o to że sama sobie przeczysz.. masz klasyczne rozdwojenie jaźni 😜

ale teraz o co chodzi???
rozdwojenie to ja mam dobre, nawet rozstrojenie
napisz mi tu o co chodzi z tym przeczeniem
ja zaraz przyjdę bo jeszcze nie poszłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ostatnio mi polozna mówiła ze była taka matka co urodziła wstała i od razu poszła zapalic cała ciaze paliła dziecko urodziło sie w 40tc z waga 1900

matka?
na to miano trzeba sobie zasłużyć. ta to jakaś zła kobieta była 🤢


no koszmar na samochod trzeba zdac prwako a na ludzkie zycie nie

no wiesz Nina, tak naprawdę żaden papier nie da gwarancji na to że coś potrafisz dobrze czy nie... niestety tak to już jest - muszą być i tacy ludzie na świecie.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Mi bez kawy się ciśnienie podniosło i rozbudziłam się skutecznie.
Tu już nie chodzi Matylda o kawę tylko o to że sama sobie przeczysz.. masz klasyczne rozdwojenie jaźni 😜

ale teraz o co chodzi???
rozdwojenie to ja mam dobre, nawet rozstrojenie
napisz mi tu o co chodzi z tym przeczeniem
ja zaraz przyjdę bo jeszcze nie poszłam

już napisałam wcześniej - tu chcesz żeby Cię dziecko przestało kopać a potem pijesz kawę albo chcesz żeby przybrała na wadze a czasem nie jesz nic w ciągu dnia, chcesz by było spokojne a denerwujesz się i płaczesz po kilka razy w ciągu dnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ostatnio mi polozna mówiła ze była taka matka co urodziła wstała i od razu poszła zapalic cała ciaze paliła dziecko urodziło sie w 40tc z waga 1900

matka?
na to miano trzeba sobie zasłużyć. ta to jakaś zła kobieta była 🤢


no koszmar na samochod trzeba zdac prwako a na ludzkie zycie nie

no wiesz Nina, tak naprawdę żaden papier nie da gwarancji na to że coś potrafisz dobrze czy nie... niestety tak to już jest - muszą być i tacy ludzie na świecie.... 🥴


swieta prawda ale ciemnogród bierze sie z niewiedzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ostatnio mi polozna mówiła ze była taka matka co urodziła wstała i od razu poszła zapalic cała ciaze paliła dziecko urodziło sie w 40tc z waga 1900

matka?
na to miano trzeba sobie zasłużyć. ta to jakaś zła kobieta była 🤢


no koszmar na samochod trzeba zdac prwako a na ludzkie zycie nie

no wiesz Nina, tak naprawdę żaden papier nie da gwarancji na to że coś potrafisz dobrze czy nie... niestety tak to już jest - muszą być i tacy ludzie na świecie.... 🥴


swieta prawda ale ciemnogród bierze sie z niewiedzy

albo ignorancji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Mi bez kawy się ciśnienie podniosło i rozbudziłam się skutecznie.
Tu już nie chodzi Matylda o kawę tylko o to że sama sobie przeczysz.. masz klasyczne rozdwojenie jaźni 😜

ale teraz o co chodzi???
rozdwojenie to ja mam dobre, nawet rozstrojenie
napisz mi tu o co chodzi z tym przeczeniem
ja zaraz przyjdę bo jeszcze nie poszłam

już napisałam wcześniej - tu chcesz żeby Cię dziecko przestało kopać a potem pijesz kawę albo chcesz żeby przybrała na wadze a czasem nie jesz nic w ciągu dnia, chcesz by było spokojne a denerwujesz się i płaczesz po kilka razy w ciągu dnia..

wszytko to prawda ale na płacz cholera nic nie poradzę NIC NIC NIC
chyba że męża zmienię i nabieram pewności że to w koncu nastąpi
wiecie że on wczoraj zapomniał o moich urodzinach 😞 😞 😞, zapomniał o wizycie którą wczoraj miałam 😞 😞 😞 jak tu nie ryczeć 😞

dobra pytanie z innej beczki
czy uważacie że powinnam iść na pogrzeb stu letniego dziadzia , którego znałam i bardzo lubiłam a który jest tesciem mojej cioci(chrzestnej) a zatem ojcem mojego wujka i dziadkiem moich kochanych kuzynów???????????
bo moja nierozumna babcia coś fochem strzeliła jak powiedziałam że nigdzie się nie wybieram 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Co za baba, co za nałóg.... Ja tam za wiele wysiłku w rzucanie palenia nie musiałam wkładać a jarałam jak smok

to zazdroszczę i podziwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):


dobra pytanie z innej beczki
czy uważacie że powinnam iść na pogrzeb stu letniego dziadzia , którego znałam i bardzo lubiłam a który jest tesciem mojej cioci(chrzestnej) a zatem ojcem mojego wujka i dziadkiem moich kochanych kuzynów???????????
bo moja nierozumna babcia coś fochem strzeliła jak powiedziałam że nigdzie się nie wybieram 🤢

a czujesz się na siłach? ja bym chyba nie dała rady.. może idź ale nie wchodź do środka i go nie oglądaj? 🥴
albo pomódl się za niego i zostań w domu, w sumie Twoja obecność niewiele zmieni a raczej nic.. tego typu emocje niewskazane 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):


dobra pytanie z innej beczki
czy uważacie że powinnam iść na pogrzeb stu letniego dziadzia , którego znałam i bardzo lubiłam a który jest tesciem mojej cioci(chrzestnej) a zatem ojcem mojego wujka i dziadkiem moich kochanych kuzynów???????????
bo moja nierozumna babcia coś fochem strzeliła jak powiedziałam że nigdzie się nie wybieram 🤢

a czujesz się na siłach? ja bym chyba nie dała rady.. może idź ale nie wchodź do środka i go nie oglądaj? 🥴
albo pomódl się za niego i zostań w domu, w sumie Twoja obecność niewiele zmieni a raczej nic.. tego typu emocje niewskazane 🥴

no własnie też tak uważam i nie czuję się na siłąch ani psychicznie ani fizycznie, bo pomimo że tro stary dziadziuś to ja i tak na pogrzebach zawsze reaguję tak samo
tylko coś reakcja mojej babuszki mi sę nie podobała, przecież mogę ją tam zawieźć i odebrać ale jej chyba nie o to chodzi 🤢
oj tam nie idę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jakieś skurcze wzięły nie wiadomo skąd przecież już o 11.00 siedzę na dupie i nic nie robię
idę teraz w piecu rozpalać i Leonkowi żarło dać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie mój przywiózł "z budowy" do domu, źle się poczułam, jak mnie spięło w brzuchu, myślałam, że pawia puszcze i we łbie mi się kręci. Wolę odpoczywać bo jutro poszukiwanie kafli do łazienki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
Teeeeeeee Nina co się śmiejesz z mojego rozlanego brzucha 😠 😠
żartujeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉
zaraz se wkleje drugie z przodu i udowodnię ze mały to on nie jest 😁 😁 😁

dawaj 😉


żesz kur.... nie umiem tego połączyć tak jak ma Dorka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...